На Цветница окичваме върбово клонче за здравето на ОКТОМВРИЙСКОТО бонбонче

  • 10 947
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен.
Честит имен денна патерица на всички с имена на цветя, треви и дървета   bouquet
Моят корем вече си личи, особено когато ми се ходи до тоалетна  Laughing И аз съм решила да се насочвам към рокли за лятото - то и без това от две - три години ходя само с панталони  Rolling Eyes
Megche моят син, като видя снимката на дъщеря ти не спря да се смее, да сочи с пръстче и да повтаря кака, кака  Mr. Green
Милии много се радвам за теб, че е свършил затвора, но бих искала да те посъветвам да не прекаляваш с разходките. По-добре всеки ден по-малко, отколкото да тръгнеш за един ден да обиколиш на всякъде  Peace
Аз да ви се оплача - в стаята където работя след 12 става такъв задух, че не ми се мисли как ще издържам следващите месеци.
Иначе аз също съм на преглед в сряда - доки ще прави замерванията за БХС.
Гери аз почти се водя в Надежда или Люлин - където си избереш  Wink А относно черешите поне са ти спрели мерака за черешки за сега  Wink

# 271
  • Lovech
  • Мнения: 25
Аз да ви кажа днес направо побеснях на една сергия килото череши 100 лева, 100 грама 10 лева а една черешка 1.30 Shocked Shocked
Изберете име на тема за да я пусна като дойде време Wink
Здравейте, аз се включвам, за да припомня името, което предложих преди няколко дни, още не съм го забравила, учудващо. Някоя мама мооже да има и по-хубави идеи за име на великденската тема, но аз се сетих за името по повод на предстоящите празници -
Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат нашите деца
От мен лека нощ, изчетох ви, сега си лягам, защото съм изморена.

# 272
  • Мнения: 10
Добро утро !

Май спинкате още а?Аз да ви се похваля за кърлежа на дъщеря ми няма зачервено не ми е вдигала температура май всичко е наред в такъв случай Peace
Днес малко подухва ама се надявам към 10 да се постопли и да излезнем малко,че smile3511
Аз съм за темата за велик ден (на bidapet) Peaceнаистина трябва да почетем празника!Въпреки.че докато се върнем вие ще сте я изписали Mr. Green
Хайде толкоз са сега ,като се наспите ще ви видя Hug

# 273
  • Мнения: 217
Момичета, рано ли е от сега да си запазвам час за ФМ за 4-10 юни? Да не ме помислят за луда с натрапчиви мисли, че звъня от сега Laughing Доки каза сега да отида при Марков.

Точно за Марков си запазих преди няколко дни - първият възможен час беше за 6 юни, да не закъснееш само, побързай. Аз се записах за 9 юни.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 08:55 от Megche

# 274
  • Мнения: 217
Добро утро !

Май спинкате още а?Аз да ви се похваля за кърлежа на дъщеря ми няма зачервено не ми е вдигала температура май всичко е наред в такъв случай Peace
Днес малко подухва ама се надявам към 10 да се постопли и да излезнем малко,че smile3511
Аз съм за темата за велик ден (на bidapet) Peaceнаистина трябва да почетем празника!Въпреки.че докато се върнем вие ще сте я изписали Mr. Green
Хайде толкоз са сега ,като се наспите ще ви видя Hug

На мен миналата година лекарката ми каза да следя за зачервяване и температура след като извади кърлежа поне две седмици, но наистина се радвам, че сте добре, стискам палци  Peace  bouquet

# 275
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета!

Гери, какви са тия цени, мила, направо в шок изпаднах.  Shocked Shocked Shocked Ти в кой квартал си ги видяла?
На Трикси сигурно ще й се отяде като чуе цената

Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат нашите деца

Аз съм затова заглавие!

# 276
  • Мнения: 206
Възмутена съм! Аз бях чула 50лв килото, ама пък 100 Shocked Само след няколко седмици ще има в изобилие и ще видят те 100 лв. Simple Smile
За темата не мога да избера категорично, з-то хем е хубаво да почетем празника, хем бебчовците все още не бих казала, че ритат, другата тема за коремчетата е по-актуална според мен. Имам предложение всички предложения за теми да ги записваме на първа страница и направо подред да ги караме, а не всеки път да избираме, какво ще кажете? Септемврийските мами така са направили и мисля, че е по-ефективно, просто ще използваме всички предложения Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 965
Привет нанчета
Минавамда ви поздравя и да се запиша в темата  Embarassed - срам!!!
от работа нямам никакво време...
иначе утре или другиден ще ходим с таткото на доктор да видим пак бебето - може и пола да видим Wink
отивам да ви чета
Целувкииии

# 278
  • Варна
  • Мнения: 150
Добро утро! Дано да е слънчево днес, че вече искам лятоооо ....

За името на новата тема: Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат нашите деца! - Много добре звучи... но не трябва ли да има думичката "октомври"? newsm78

Може да е така: Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат ОКТОМВРИЙСКИТЕ слънца! ( или деца)  newsm78  Wink



Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 10:07 от elissa_kv

# 279
  • Мнения: 920
Здравейте момичета и от мен,
shareez, раздвам се че всичко е наред при вас. Аз си записах час за ФМ преди две седмици и ми дадоха час за 27 май. Съветът ми е колкото се може по-бързо да се обадите, ако имате намерение да ходите, защото часовете са заети месеци напред.
Ако знаете как ми се ядат черешки и колко ги обичам, толкова ме е яд, че все още няма на пазара на нормални цени Cry
Иначе искам да ви кажа, че аз си намерих няколко дрешки за бременни от ......гардероба на мъжа ми свих две тениски, които са му малки Joy Joy
Идеално ми седят, нормално широчки, удобни, не прекалено спортни, идеални са Party
elissa_kv  мисля, че предложението ти за тема е супер Peace
"Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат ОКТОМВРИЙСКИТЕ слънца (деца)!  " Аз съм "ЗА"
Приятен и усмихнат ден на всички бъдещи мами  bouquet Hug

# 280
  • Мнения: 697
Добро утро и от мен Simple Smile Тази нощ се наспах по-добре и като че ли и така се чуствам Simple Smile /да не бързам да се хваля обаче че..../ Иначе за съжаление се налага да отида пак до офиса, но ще е за малко. Смятам да отида и на фризьор тия дни, че косата ми плаче за боядисване. Смятам да си направя някакъв по ярък цвят за лятото Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро на ранобудните,че вие за мен сте такива  Grinning
Аз срам не срам си поспивам до към обяд обикновенно-наваксвам предварително,че после... 1crib
обаче днес някой работлив комшия ме събуди с някаква бормашина,ама аз от октомври нататък ще му го върна  smile3533
Аз в началото много бързо качих 7 кг(още във втория месец,след като спрях всякакви диети) и до момента съм +8.дано скоро да не качвам,че засега май водя класацията за качени килограми  Embarassed
Естествено ми личи и коремчето,за старите си дрехи не мога и да помисля,но пък е готино,защото вече ми спират колите,даже и да не съм на пешеходна пътека  Sunglasses
Бебчо още не съм го усетила,само се ослушвам,ама или е кротък или ми е рано още.
В четвъртък съм на преглед и тогава ще докладвам за размерите,пък и ми е време за първия болничен,отпуската свърши.
Аз да попитам,има ли мами,които ще раждат в шейново,че май май натам ще се насочвам? Не мисля да плащам за лекар или екип,но ако на някой му е ясно,моля да ми разясни какво се плаща освен това? В смисъл аз съм осигурена,но разбрах че въпреки това се плаща в болницата.И как стои въпроса с упойката,предварително ли я искаш,или ти я слагат ако се наложи и колко струва? Малеее,толкова далече ми се струваше в началото,ама времето си летииии  Hug

# 282
  • Мнения: 498
Здравейте, мамчета)))

Аз мисля че усещам бебчо, ама не съм съвсем сигурна, дали е гъдел от време на време, дали са газове Embarassed...

Някоя мама от центъра няма ли? Всички ли сте по крайните райони?

За цветята, аз също много обичам и в нас е малък оазис, но доколкото и аз съм чувала не било хубаво около бебчето да седят... още повече че някои са "отровни" и контакт с листо и уста не трябва да има, а и в пръстта все пак има химикали, торове и т.н....

Лек, усмихнат и слънчев ден на всички!

# 283
  • София
  • Мнения: 1 519
Здравейте!

Аз пък снощи хич не се наспах и днес съм като пребита.
Но пък ми е празнично, защото мойта мама има рожден ден!

Аз съм утре сутринта на лекар. Мойта лекарка ми препоръча първо да направя ехокардиогрфия към 20 г.с. , а по-късно ФМ. То си е почти същото, пак се гледат корем, органи и др., но се набляга на дейността на сърцето. Утре ще я питам кога на кое да отида.

MyLili, браво за хубавите новини. Приятни разходки.

И аз вече нямам търпение да усетя бебето. нали казват, че при втора бременност се усеща по-рано и само се всушвам. Wink

Гласувам за това заглавие: "Посрещаме Великден с нашарени яйца,  в коремчетата ритат ОКТОМВРИЙСКИТЕ слънца (деца)! 

# 284
  • Мнения: 920
sisilia аз също съм се насочила към Шейново. Ако си здравно осигурена няма нужда да плащташ, трябва ти направление от лекаря ти и картата с изледванията. Плаща се за избор на лекар.Аз съм чувала добри неща за Шейнов, моя колежка ражда там преди два месеца и беше много доволна, лекарите са добри. Тя беше със избор на лекар, д-р Гагова и остана много доволна от нея. Роди по естетвен начин. Доколкото ми е известно ако си с наплавление и искаш упойка, трянва да си я платиш. newsm78
Ето линка с инфото към необходомото, което трябва да носиш, като направления и амбулаторни карти http://www.sheynovo-ag.eu/index1.html

Общи условия

Активация на акаунт