Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Добро утро, мамчета!
Аз станах рано-рано, още в 4.30. А така ми се спи...

Днес е от мен закусчицата



и по кафенце



Приятен ден на всички!

И моля, не прекалявайте с вглеждането за вредите на всичко, което консумираме.
Да, вредни са много неща. Но аз мога да ви извадя доказателства за вредата на всичко, което поемаме.
А да не говорим за живеещите в София с най-токсичния въздух в страната.
Добре, че и Господ си знае работата, че иначе здраво бебе нямаше да се ражда.

# 16
  • Мнения: 347
добро утро
не знам за вас, но аз вече си имам коремче
не ми личи с дрехи, но аз си го виждам
да не говорим, че съм качила 4 кг и някои като ме видят веднага ме познават, че съм бременна-особено в бюста съм станала, като бомба, отделно, че иначе си ми е голям
колкото до храната и соковете все съм гладна и жадна, но не знам какво да хапвам
много претенциозна съм станала, ужас
течности много ми се пият и аз апелирам към вас-не пийте степчета-пълни са с аспартам. много е страшен
друго друго...какво да ви кажа-по корем изобщо не смея да спя, запека си ми стои-никакви храни не помагат-да живее дуфалака.
бихте ли казали какви толкова документи подписвате в работата, на мен нищо не са ми казали, а сега от 5-ти ще излизам и аз болнични  newsm78

# 17
  • Мнения: 8 948
Добро утро, момичета!
Добре дошли на новите в отбора!

Аз уж се похвалих, че не ми е особено зле и снощи доста ми беше лошичко по едно време. Ама като хапнах и се подобрих. Да не би при мен тепърва да започва гаденето?!  newsm78 А аз си мислех, че лошото вече свършва.
 6-та седмица съм, а гледам, че повечето от вас са по-напред. 

Освен това снощи изпаднах егати в черното настроение. Целия свят ми беше крив. Ядосах се, защото утре / в събота/ имам рожден ден. Правихме си планове да оставим дъщеря ми на някоя от бабите и с приятели да излезем някъде. Но се оказа, че бабите ще отсъстват. Сега ще трябва да си празнувам рожденния ден в неделя. Хм! Първо, че не е на датата, второ на другия ден сме на работа, трето - един път се е паднал в събота... Оф, продължавам да съм ядосана, колкото и да си самовнушавах, че здраве да е!  ooooh!

Хубав и лек ден ви желая засега!


# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро, мили момичета!
Започва последният работен ден за тази седмица. Искам по-бързичко да свърши, за да си почивам 2 дни Mr. Green
Аз от днес започвам 8 г.с  Praynig Hug
Освен това тази сутрин реших да не пия прясно мляко, за да видя дали пък то не ме надува така и да ме кара все да  Whistling Embarassed

Янорен, и мен Дуфалака ме спасява Peace А ти- какви са тези болнички? Искаш да си починеш малко ли? newsm78 И аз така смятам да направя, ама нека мине понеделник, когато съм на преглед и ще говоря с доки какви са възможностите за болничен и за колко време. Вие наясно ли сте с това? newsm78

Хубав и спокоен ден на всички ви! Hug  bouquet


Мими, мерси за чудната закусчица. Много вкусничка изглежда. Само кафето го преотстъпвам на някоя друга, щото само като го видя и  Sick , а допреди месец не можех без кафе Flutter  Ако не пиех сутрин кафе след събуждане започваше страхотен главоцеп, а сега ми е все тая, изобщо не ми липсва Whistling
Някоя колежка като си направи и само от миризмата и   Sick веднага се изстрелвам навън

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 09:25 от Мишле_

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Сега чак се сетих от къде ми е позната Мишлето  Joy
Мишле ти си от Дюканките бе мила  Hug По едно време доста ви следях, че и именца на темички пращах на Вещи и исках да ставам Дюканка, ма пустото му месо хич не го ям  newsm78 и така открих моя диетолог Симеонов , с неговия режим махнах излишъка от 12 кила (голяма бях слоница  Blush) ...
Та момичета спокойно дишайте и си хапвайте , варианти вече има два (изпитани ) за отслабване - единият е от Мишлето, другият е от мене  Party

Тъй вярно! Бях Дюканка, много стриктна и благодарение на Дюкан отслабнах и сега съм в Ноемврийския отбор! Hug
Нямате проблеми никакви за съветите- нека износим и родим здрави и пухкави бебчовци, после лесно ще се вкараме в линия! Hug
Джинджи,   bouquet

# 20
  • Мнения: 611
Здравейте мами Ноемврийки  Hug
Приемате ли нови такива  Laughing
Аз до сега писах в Декемврийската , ама така си бях сметнала термина , че ми излизаше 1.12  Whistling
Вчера бях на док , видеозона ми показа термин 24.11 , но док го сметна 30.11.2008 год. , така че оставам за тогава , видях че датичката е свободна Laughing
Видях си малкото човече , дълго е " цели " 1, 32см  Laughing Има си тупкащо сърчице , което за мен беше много важно да видя и страшно се притеснявах , но сега знам че всичко е наред Laughing
Та така , ако ме приемате при вас , тук съм  bowuu
За протокола , това ми е втора бременност , термин 30.11.2008г. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте мили дружки! Hug

Yuliya2008 домашното си е най-добро и като качество и като вкусове! Не пий сокове - наистина са бъкани с консерванти,излишна захар и Е - та.
Мишенце,хапвам козунаци от близка много чиста сладкарница с пресни лакомства и Макдоналдс,не ям съмнителни тестени закуски,а иначе имам много висока култура на хранене,спазвала съм и Дюкан ,но в момента не мога да кусна никакво месо Sick
Добре дошли на новите мамички и честито на чулите сърчица Two Hearts
Аз също съм подута като всички ви,направо е кошмарно,подувам се като преди цикъл,че и повече,продължава да ме боли ниско долу отдзад в опашната кост,но се примирявам с болката.....снощи не успях да вечерям хапнах една кисела зелена ябълка.Не кусвам и любимото си киви - Янорен и аз съм адски капризна,мъжа ми го подлудявам.Вчера се чуди как отказах за обяд печена сьомга и салата Sickзарязах го и отидох в Мак Embarassedи въобще почти нищо не ми се кусва.........
А за аспартама - съм съгласна - изключително вреден е особено за бременни!!!!!!
Hriska-piska добре дошла миличка ! Честито тупкащо сърчице! Hug

# 22
  • Мнения: 1 031
Добро утро Hug

Мими благодаря за прекрасната закусчица  bouquet

Утро77 не искам да те плаша, ама на мен гаденето ми започна в 6г.с - стискам палци при теб да се размине Praynig

Добре дошли на Mary Ch и Patitu  Hug Лека и успешна бременност   bouquet
Mary Ch записах те с първа бременност, ако искаш поправка само кажи Wink пожелавам ти едно сладко и здраво ноемврийско бебче, остави лошите мисли и емоции и ти обещавам тук да се заредиш с много положителна енергия Hug Hug Hug

Мишле, Джинджи направо ви завиждам как издържате на диети, аз в това отношение съм много несериозна Embarassed И да ви кажа въобще не се замислям чак толкова какво е вредно и какво не - хапвам си каквото ми се хапва и това е. Дано не ме съдите много строго, че гледам много от ноемврийските ни мами са или вегетарианки или следват някакъв спец режим на хранене Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
tonessa, супер темичка, само че аз само направих допълнение към твоето заглавие, пиши ме съавтор
Добре дошли на новите момичета, Мари, искрено се надявам че този път всичко ще е наред и всички ще гушнем Ноември по едно сладко бебче!
Розичка и sophiepp, и аз понах да прихващам от вешите банички, сутринта таткото завъртя из половин София, за да минем през баничарницата, че се събудих ужасно гладна  и ми се ядеше баничка. Simple Smile
utro, не се ядосвай мила, и моя ЧРД ще са развали, аз съм следващия петък, щяхме да ходим на пиано бар обаче баща му получи удар миналата седмица и още е по болници, в понеделник ще го местим в рехабилитационен център и цялата организация замина. И на мен ми беше много криво, защото вярно, че е много притеснен и мисли основно затова, а и положението е тежко, но пък си е мой Ден Ден....е ще го преживея  Sad
Момичета вие ме стресирахте с тези натурални сокове и канцерогенни вещества, аз пия предимно айрян, много обичам но и сокчета си пийвам.
Аз спрях да пия дуфастона става ми ужасно лошо от него, вчера го изпих сутринта и до обед се чувствах отвратително. Повече не го пих, а и засега съм добре.

# 24
  • Мнения: 1 031
Hriska-piska добре дошла, вече съм те картотекирала при нас, така, че няма пускане вече Mr. Green
Честито сърчице Hug

Валя айде да не си приписвам чужди заслуги, темичката си е твоя аз само я промених накрая, та да има рима Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 3
Тонеса поздравления за новата темичка справила си се чудесно
Добро утро и от мен момичета.Добре дошли на новите ноемврийски мамчета :hug
Аз още не смея да се похваля но вече цяла седмица не ми се е гадило newsm17

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
И при мен гаденето започна към средата на 6 г.с.

Утре с милото имаме годишнина- 4 години откакто се познаваме и сме заедно, още не съм решила с какво да го изненадам. newsm78 Идейки? newsm78 Hug
Освен това в неделя съм именничка, а нямам търпение да дойде понеделник, за да идем на лекар и да си видим/ чуем сърчицето Praynig От сега почват да ме тресат нервите ooooh! Как ми се иска да се успокоя, че всичко е наред! Praynig Ще стискате палци, нали? Praynig Praynig Praynig Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 167
Аааа, не!!! За соковете не съм съгласна  Crossing Arms

Докато ви четох коментарите потънах в земята от срам, защото отдясно ми седи чашата с кафето, а отляво - кутията натурален сок.  Embarassed  Embarassed  Embarassed

100% съм съгласна, че фрешовете са най-доброто нещо за мама и бебе, обаче! Naughty

Погледнах на опаковката - няма консерванти, няма посдладители и сокът е пастьоризиран!!!   Naughty Марка - Pfanner. Аз само такива пия или разни други пак пастьоризирани и без консерванти с морковчета дето са, но им забравих марката. Та си мисля, че не са чак толкова канцерогенни. А и наистина ако тръгнете да се вглеждате във всичко, което слагате в устата си - даже плодове и зеленчуци няма да може да ядете,защото в 99% от случите и те са пълни с химикали! Повярвайте ми. Ние с мъжът ми се опитваме да избягваме консервантите и хилядите "Е"-та в продуктите и като отидем на пазар и се почва едно оглеждане на етикетите, едно чудене ... но е почти невъзможно да си купиш каквото и да е без "Е" в него.

Иначе съм съгласна за сокчетата тип "Степ" и "Танг" и други подобни химии. Такова нещо не съм пила от години. Но и не бих ги сложила в графата - натурални сокове.

Лек и слънчев ден да всички!  Hug

# 28
  • Мнения: 611
Hriska-piska добре дошла, вече съм те картотекирала при нас, така, че няма пускане вече Mr. Green
Честито сърчице Hug
Благодаря ти много   bouquet
Надявам се да останем всички заедно до края  Hug

Аз да ви попитам , на вас взимаха ли ви секрет за микробиология и цитонамазка Rolling Eyes
На мен вчера ми взеха само кръв от вената и урина Rolling Eyes
А забравих да питам док. дали не трябва да ми вземе и секрет Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 10:03 от Hriska-piska

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687

На мен вчера ми взеха само кръв от вената и урина Rolling Eyes
А забравих да питам док. дали не трябва да ми вземе и секрет Rolling Eyes[/color]
на мен ми взеха влагалищен секрет и цитонамазка когато се записах на женска консултация+ кръв и урина

Общи условия

Активация на акаунт