Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia, BG

Може ли да ми препоръчате добър кожен лекар в София  Praynig Няма значение района където работи, евентуално дали работи с НЗОК?

Моите проблеми са два: първо - на гърба зад едното рамо от година насам ми излезе неща като бенка и ми се иска да я махна. Второ - по лицето имам като лишейчета, излизат без видима причина, червенички са и изпръхнали - не ме сърбят или болят...

Мерси предварително на всички отзовали се   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

Препоръчвам с две ръце пенсионираната лекарка д-р Пешева, ул. Боп Богомил 34, тел. 02/ 983 50 63. Става със записвания по телефона между 8 и 9 ч. Чака се около месец, но си заслужава. Сигурна съм, че след прегледа и лечението ще ме намериш във форума и ще ми благодариш. Ако имаш още въпроси - на лични. Peace

За бенката няма да ти помогне. Препъръчвам ти Александровска болница за тази цел, кожното им отделение има добра репутация. Ако искаш ще потърся кантакт.
Цитирай
Аз съм много доволна от д-р Чолакова  кожен лекар в ДКЦ 8 в София, кв. Надежда 1ва част.отива се с трамвай 1 или 6.Работи с направления от лиен лекар ,а  платено е 15лв. вторник и  четвъртък е 1ва смяна ,другите дни 2ра.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.