Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofiа

Мда, такива неща яде моя юнак  Crazy нещо започна претенции да изявява и 4 дни под ред отказваше обяда, ако е готвена манджа ( готвя специялно за него) и ядеше сух хляб или банан, ябълка такива неща.
Преди 2 дни обаче бяхме на вилата и след като за пореден път отказа обяд, майка ми предложи да му дадем от нашите пилешки пържоло, които приятно цвърчаха на скарата в този момент.
леле това дете започна да нагъва яко въпросните мръвколяци, подавани му на малки парчета + залъчета корички хляб.
майка ми се смее и вика "Ми да взема да му отскубна една глава пресен лук" - речено сторено и ей в този момент очите ми станаха  #Shocked това дете с такъв апетит заръфа лука, все едно някой му е дал вафла (не, че е ял някога, но така си го представям да яде Very Happy). Та така, ако продължава да отказва обедните манджи, май ще минавама на пържоли със салата  Mr. Green
Има ли други такива месоядни човечета - набори?
Цитирай

UK, Harlow/София

Браво,детето ти има вкус значи!!!!! WinkНа мои познати децата им също предпочитат ястията на големите.А на мен на 8 месеца са ми дали да пробвам пилешки дробчета и след това дълго време не съм искала да вкуся друго освен тях.............
Цитирай

София

Ееее ми да - рано или късно всеки минава на манджа за големи  Mr. Green
Моят мъж отказвал всякакви бебешки кашоляци, пюрета и тем подобни - само кисело мляко.  После изведнъж почнал да яде от "истинските" манджи. Crazy
Цитирай

Ispania

ХАХАХАХАХАХА,ми то детето си знае ,какvо да яде Mr. Green,ако тази храна не му пре4и по някакьv на4ин на здраvето ,зна4и може да си я хапvа без никакvи проблеми. feeding
Цитирай

Sofia

Браво на Бобо! Ми той е голям мъж вече! newsm44

Направо ви завиждам. Very Happy Анджи също взима от нашето ядене (салами, кюфтета, туршия...), но не може да се нахрани с това. Въпреки, че има 12 зъбчета яде само пасирани манджи, другите я задавят Wink

Цитирай

Кебекуйка

И ние сме на храна за възрастни...пържолките ги опитахме около годинка bowuu.
Прави ми впечатление, че когато му хареса нещо иска само него и не му омръзва по цяла седмица?? newsm78
Абе деца...както казва свекито: "давам луди пари да разбера какво му е в главата".
Цитирай

София

Месните специалитети и тук са на почит Very Happy С тази разлика, че първо си изяжда неговата манджичка и после иска от нашето ядене сякаш е мъртво гладен. Отначалото го игнорираме, но като ни писне му даваме парченце пържолка или каквото там се яде и радостта му е неописуема Very Happy А как го дъвче нямам понятие, като има 3 зъба и 1/2.
Онзи ден му дадох 4 черешки разделени по на половинка и на другия ден и 8-те половинки се появиха в памперса непокътнати Mr. Green
Цитирай

Sofiа

Хъм, не е необичайно значи. Минаваме на пържоли със салата, дано само слаед някой ден не рече, че иска и ракия към тази манджа  Mr. Green
Аз салами и т.н не давам, че съм страхлива. Интересно ми е едно: в неговите манджи слагам пак пържоли - т.е. крехки филенца пилешко, свинско, заешки бутчета и ги не ще, ама печени ги яде  newsm78 хъм явно хубаво нещо си е това скаричката  Mr. Green
Цитирай

София

Мойта племеница от 1,5 г. възраст налита на месо а майка и се втриса защото е вегетарианка Mr. Green
Цитирай

София

Браво на сладура, добре се е ориентирал! Скаричка, след време биричка........ Ама преди биричката като го гледам какъв е симпатичен, ще вземе да омайва девойки  Laughing!
Цитирай

Sofia

Браво на Бобо! Е само пържола не пробвахме по празниците, такива фасони ми е правила Ради за яденето. Иначе като види филия хляб направо се разтреперва и не иска да яде нищо друго. Нагъва корички и солети, нещо не си пада по сладкото за разлика от мама Confused. Аз и дадох мусака готвена за възрастни и не я отказа. Пробва краставица и домат. Нещо доматите не и харесаха, нали са киселички, но краставицата направо я грабна. Ядеше я нарязана на тънки лентички, като си гризеше от тях. Иначе Ради обича месце и нищо месно не ми е отказала, по често се цупи на посните манджи с изключение на спанака Sick. Пие кафе без захар Coffee. Онзи ден ме ядоса, защото все посягаше към чашата ми и аз реших да я откажа, като и дадох да пробва. Ефекта беше обратен Sad. Едвам я отлепих от кафето ми.
За лука - майка ми ми е разправяла, че като много малка, на 1.5-2 години съм ядяла цяла глава лук като ябълка и съм замезвала с пакетчето масло. Принципа ми е бил - никога намазано на филия, само натурално. Спомням си, че до ученическа възраст си режех парченца масло и ги ядях без да го мажа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.