Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

На колко от вас гърдите им останаха така наедрели след раждането, както по време на бремеността? С колко номера порасна сутиенът ви?
« Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:03 от Reza »
Цитирай

Останаха наедрели докато кърмех /ама какви бяха хубави 35/. След това остана само спомен от гърди #Cussing out
Цитирай

незнам точно и аз

Моите си останаха същите  35.Но когато ги кърмех имах голям проблем с тях   bombs не можех да си намеря място много дискомфорто се чуствах.
Цитирай

София

Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
Цитирай

Варна

Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И при мен така Peace
Цитирай

София

Все още са така, ама аз още кърмя - след това....... не знам  Whistling
Цитирай

Ловеч

И моите са си така големички от бременността. Все още кърмя. Малко се притеснявам какво ще остане от тях след това  newsm78
Дано да не увиснат, че .... кофти. Опитвам се да правя някакви упражнения за гръдните мускули, обаче нямам идея дали ще има ефект. А иначе от чашка C на D минах Smile
Цитирай

Стара Загора

И моите са все такива..нищо,че кърмех 3 месеца само  Wink-с чашка Ц съм
Цитирай

София

Станаха малко по-големи, но си искам старите.
Цитирай

Враца

когато почнах да кърмя станаха още по големи.. мъж ми се видя в чудо, перманентно е с окуколени очи  #Crazy
Яд ме е че после ще си се върнат обратно, въпреки че и преди не бяха малки Mr. Green
Цитирай

На седмото небе с мойте двама мъже!!!

Аз  не съм кърмила,но пак ми останаха големички,и изобщо не си ги харесвам,за сметка на мъжът ми  love001
Цитирай

Моите едреят за втори път и бих се радвала да ми останат така напращели, не само за радост на любимия. Обаче освен едрината тая хипер чувствителност и болки я бях забравила. Идва ми да спя със сутиен... Crying or Very sad
Цитирай

Sofia

Само докато спря кърмата.
Цитирай

София

Преди да забременея имах големи гърди.
Наедряваха до 4 месец и след това сякаш спаднаха.
Сега имам увиснали гърди Mr. Green.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Мойте си се смалиха на предишния размер  Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора