Питане (гърдите преди и след)

  • 4 364
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 641
Не мога да дам мнение/сега работим за бебо/ Embarassed,но много се моля скоро да стане това. Включвам се, защото ми стана интересно за косата на petq min80 .
Дали има и други такива случаи, мног бих искала и моята да се поначупи Crazy

# 61
Оффф, моите бяха огроомни, добре че спаднаха. Но докато кърмех (9 месеца) си бяха големи, после започнах режим и спаднаха... кожата име е добре, но.. поувиснаха.. иначе като размер- същите като преди Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1
Все още кърмя и гърдите ми са страхотни!Но в дните в които имам много малко кърма,се досещам какъв ще е резултата по-късно! #Crazy

# 63
  • Мнения: 168
Jeny_Cherry   не че ми е къдрава, ама се начупи. Казват, че ако като малка ти е била на масури както и моита е била ,през пубертета ще стане пак такава е моита не стана тогава а като родих.  На моя позната пък и беше къдрава а се изправи доста след двете бремености.   Та по темата  забелязала съм от собствени наблюдения че жените с големи гърди им намаляват след майчинството ,а на тези с малки им се уголемяват,  но всичко е индивидуално. Зависи и от формата на гърдите , което е наследствено. Та не бързаите със силикона. Peace
 

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
незнам,ама от 85В преди да забременея,станах 95Д след като родих.Така си останаха големи и до днес. Laughing

# 65
  • Мнения: 1 629
Да не ви разказвам с какви джапанки се сдобих след раждането и кърменето, ех а бяха прекрасни smile3512 още кърмя но като спре млеконадоя ще си изкопам някаква козметика за стягане, повдигане и тем подобни!

# 66
  • Мнения: 743
Преди да се роди дъщеря ми доста ми наедяха гърдите, но след като се роди се налях още, ето снимка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6846219, след като спрях да кърмя се върнаха в изходна позиция. А така ми се искаше да се запазят ............ Mr. Green

# 67
  • Мнения: 247
Нямат разлика, постоянно слагам сутиен и са си стегнати.

# 68
  • Мнения: 375
силикона не е ли решение

# 69
  • Мнения: 168
силикона не е ли решение
Да ама иска пари и не всеки може да си го позволи , качествен де.  Но сигурно всеки си го е пожелавал, като гледаш тия съвършенни мацки по телевизията няма как. Но наистина е решение който може да си го позволи да слага аз съм за Peace  Важното е как се чустваме и дали се харесваме ние, освен майки трябва и да сме мацки.  То покрай детето сме се поизоставили поне аз де, някои да не обидя , ама се взимам в ръце.  И този форум много ми помага.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 185
Моите наедряха с два номера по време на бременността, но когато кърмата ми започна да намалява се върнаха в изходна позиция! (само че по-увиснали) Sad

# 71
  • Мнения: 3 034
същите са си, както преди. но аз не съм кърмила и се подложих на драстична диета веднага след раждането, та до днес все така. може още малко да се стегнат, но това ще стане със спорт след месец.

# 72
  • Мнения: 836
Да не ви разказвам с какви джапанки се сдобих след раждането и кърменето...
Joy
Извинявай, _Sonne_ , но за пръв път срещам такова сравнение и ми стана много смешно. Иначе, сигурно хич не е приятна тази промяна.

По темата - логично е след спиране на кърменето, бюстът да си се върне в началната позиция, освен, ако не е останало някое друго килце отгоре, което още да го пълни.
При мен - след кърменето (6.5 месеца) е с един номер по-надолу, но поне не увисна.

# 73
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Радвах се на 'по-големи' докато бях бременна и кърмех,и после айде пак...вземи тоя малък бюст.
Колкото до силикона и аз искам и знам ,че е решение на неволите ми,ама мажО ми не дава да се издума..мам.. му. Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 1 322
Бяха ми доста наедрели по време на бременността и докато кърмех. Сега пак са си малки като преди.

Общи условия

Активация на акаунт