Питане (гърдите преди и след)

  • 4 358
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
На колко от вас гърдите им останаха така наедрели след раждането, както по време на бремеността? С колко номера порасна сутиенът ви?

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:03 от Reza

# 1
  • Мнения: 126
Останаха наедрели докато кърмех /ама какви бяха хубави Joy/. След това остана само спомен от гърди #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 103
Моите си останаха същите  Joy.Но когато ги кърмех имах голям проблем с тях   bombs не можех да си намеря място много дискомфорто се чуствах.

# 3
  • Мнения: 8 999
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.

# 4
  • Мнения: 636
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И при мен така Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 408
Все още са така, ама аз още кърмя - след това....... не знам  Whistling

# 6
  • Мнения: 106
И моите са си така големички от бременността. Все още кърмя. Малко се притеснявам какво ще остане от тях след това  newsm78
Дано да не увиснат, че .... кофти. Опитвам се да правя някакви упражнения за гръдните мускули, обаче нямам идея дали ще има ефект. А иначе от чашка C на D минах Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моите са все такива..нищо,че кърмех 3 месеца само  Wink-с чашка Ц съм

# 8
  • Мнения: 5 940
Станаха малко по-големи, но си искам старите.

# 9
  • Мнения: 728
когато почнах да кърмя станаха още по големи.. мъж ми се видя в чудо, перманентно е с окуколени очи  #Crazy
Яд ме е че после ще си се върнат обратно, въпреки че и преди не бяха малки Mr. Green

# 10
  • Мнения: 266
Аз  не съм кърмила,но пак ми останаха големички,и изобщо не си ги харесвам,за сметка на мъжът ми  love001

# 11
  • Мнения: 87
Моите едреят за втори път и бих се радвала да ми останат така напращели, не само за радост на любимия. Обаче освен едрината тая хипер чувствителност и болки я бях забравила. Идва ми да спя със сутиен... Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Само докато спря кърмата.

# 13
  • Мнения: 1 008
Преди да забременея имах големи гърди.
Наедряваха до 4 месец и след това сякаш спаднаха.
Сега имам увиснали гърди Mr. Green.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мойте си се смалиха на предишния размер  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт