Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2008, 12:41 ч.

тест за бременност,shure check

• 2 428
  • 44
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте!
Понеже съм много нетърпелива искам да ви попитам,
дали има все още някакъв шанс да съм бременна- купих си
тест една седмица след евентуалната ми овулация, който се оказа
обаче отрицателен?

# 1
  • UK
Ми щом е отрицателен не мисля че може да си бременна пък и е малко рано да се разбере.
Дано да си бременна но според мен много бързаш.Бъди търпелива.Успех.

# 2
  • София
Май е доста рано за тест! На мен на 28 ден ми отчете едвам, изчакай поне още седмица.  Peace

# 3
Мисля,че на теста беше написано,че най-сигурен резултат има,ако се направи най-малко два дни след датата на очакваната менструация.Така,че изчакай датата си и,ако не ти дойде си направи пак.Дано имаш успех  Peace

# 4
  • София
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet

# 5
  • Бургас
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet

Peace

# 6
  • Хасково
Момичетата са написали много правилно, най-рано в деня на очакваната М. Всичко друго което ти предлагат е медиен и рекламен трик. Кръвен тест може да ти засече бременност на 10 ден след зачеване, касетъчните 14 Peace

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug

Успех   bouquet

# 8
  • ДОБРИЧ
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug

Успех   bouquet
Peace

# 9
  • Sofia
И аз имах такъв отрицателен резултат. Той скоро ще стане на 10 месеца...  Grinning Heart Eyes Докато не видиш М, не бързай да се обявяваш за необебена...

# 10
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.

# 11
  • София
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.
Искам и при мен така  Laughing Rolling Eyes
Днес ми е 30 ден и правих тест сутринта  EFN разбира се, ама то и ми е рано, май този месец ще ми е 34 дни цикъла...  Crazy

# 12
  • софия
изчакай още една седмица поне Peace

# 13
  • Хасково
изчакай още една седмица поне Peace
Peace мисля,че е доста раничко наистина Hug

# 14
Купи си тест за бременност ПРЕСТО. Вътре са два теста единият, от който установява ранна бременност три дни след вероятното зачеване.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт