тест за бременност,shure check

  • 2 781
  • 44
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте!
Понеже съм много нетърпелива искам да ви попитам,
дали има все още някакъв шанс да съм бременна- купих си
тест една седмица след евентуалната ми овулация, който се оказа
обаче отрицателен?

# 1
  • Мнения: 1 085
Ми щом е отрицателен не мисля че може да си бременна пък и е малко рано да се разбере.
Дано да си бременна но според мен много бързаш.Бъди търпелива.Успех.

# 2
  • Мнения: 1 671
Май е доста рано за тест! На мен на 28 ден ми отчете едвам, изчакай поне още седмица.  Peace

# 3
  • Мнения: 872
Мисля,че на теста беше написано,че най-сигурен резултат има,ако се направи най-малко два дни след датата на очакваната менструация.Така,че изчакай датата си и,ако не ти дойде си направи пак.Дано имаш успех  Peace

# 4
  • Мнения: 444
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet

 Peace

# 6
  • Мнения: 206
Момичетата са написали много правилно, най-рано в деня на очакваната М. Всичко друго което ти предлагат е медиен и рекламен трик. Кръвен тест може да ти засече бременност на 10 ден след зачеване, касетъчните 14 Peace

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug



Успех   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 428
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug



Успех   bouquet
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
И аз имах такъв отрицателен резултат. Той скоро ще стане на 10 месеца...  Grinning Heart Eyes Докато не видиш М, не бързай да се обявяваш за необебена...

# 10
  • Мнения: 4 784
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.

# 11
  • Мнения: 444
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.
Искам и при мен така  Laughing Rolling Eyes
Днес ми е 30 ден и правих тест сутринта  EFN разбира се, ама то и ми е рано, май този месец ще ми е 34 дни цикъла...  Crazy

# 12
  • Мнения: 78
изчакай още една седмица поне Peace

# 13
  • Мнения: 172
изчакай още една седмица поне Peace
Peace мисля,че е доста раничко наистина Hug

# 14
  • Мнения: 9 814
Купи си тест за бременност ПРЕСТО. Вътре са два теста единият, от който установява ранна бременност три дни след вероятното зачеване.

Общи условия

Активация на акаунт