Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2008, 12:48 ч.

Какво ви е отношението към руския народ

• 18 652
  • 439
  •   1
Отговори
Не знам защо но България винаги е била някак свързана с руснаците за добро или зло. И винаги мнението на българите за руснаците е било на двата полюса - или боготворене или омраза.
Вие какво отношение имате към руснаците и Русия като цяло. Изпитвате ли някакви по-особени чувства като любов или омраза или са ви безразлични. Чувствате ли руската душа близка до нашата българската. В Русия не съм ходил никога но имам чувството че ако отида там ще се чувствам като у дома си. Не знам защо така...
Обичате ли да слушате руски песни и да четете руска литература.
Ето тази песен например като я слушам и настръхвам http://www.vbox7.com/play:36d69464

# 1
Не е никак специално.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 13:11 от jj okocha

# 2
Литературата и музиката ми харесват, някои определени творби всъщност. Не спадам към никоя от двете крайности. Хора като хора Hug

# 3
  • UK
Аз съм малко дистанцирана защото от рускини не съм видяла много хубави неща.Надявам се да не обидя някой но ......

# 4
Обичам да се ровя по руските форуми, да чета на руски, да слушам руска музика и руска реч. Нямам специално отношение към руснаците.
А мен тази песен ме кара да настръхвам: http://www.vbox7.com/play:8ad27aca

# 5

Аз мисля че те са една от великите нации на света. Щом могат сами да се изправят срещу НАТО и целия свят и всички да се съобразяват с тях. Без съгласието на Русия нищо не може да стане където и да е било....

И руския език ми е много приятен да го слушам като песни и говор Simple Smile

# 6
Де да знам. На последната международна среща нямаха търпение /заедно с украинците/ да се навечерят и да се съберат в една от стаите, за да се насмучат яко с водка, а сутрин тичаха да се топят в морето - това миналата седмица в студа... Става дума, при това, за момчета по на 30-тина години.

# 7
  • До хладилника, който обичам
Руски песни не слушам (вече - по-рано Мумий Троль по малко). Руски книги обичам да чета, обичам да гледам руски филми.

Донякъде съм и руски възпитаник. Отношението ми е добро, но чак да боготворя - не.

# 8

Аз мисля че те са една от великите нации на света. Щом могат сами да се изправят срещу НАТО и целия свят и всички да се съобразяват с тях. Без съгласието на Русия нищо не може да стане където и да е било....
ами кой ти пречи да си мислиш,бе Борка?

# 9
Де да знам. На последната международна среща нямаха търпение /заедно с украинците/ да се навечерят и да се съберат в една от стаите, за да се насмучат яко с водка, а сутрин тичаха да се топят в морето - това миналата седмица в студа... Става дума, при това, за момчета по на 30-тина години.

Е че това лошо ли е. разбирам ги напълно...

# 10
  • София
Учила съм в руско училище, така че добре съм запозната с културата им.

А като живях в чужбина съм имала много по-добри приятелки рускини, отколкото българки.
Още ми е мъчно за тях и ми се иска да ги намеря.

# 11
Обичам руската класика, обичам руската музика, обичам руския език, руските форуми, разбира се и ги харесвам и са ми много полезни.
В Русия не съм била, но се надявам да ида.
Лошо от руснаци не съм видяла, но вероятно има всякакви хора. Като туристи са качествени.

В Египет, в Хургада се качихме да се возим на лодка из Червено море. С нас имаше хора от различни страни, включително 2 рускини около 60 годишни. Едната като и стана весело от таз ми ти красота, като взе да пее...  Hug Чу ни, нас двамата, че говорим на български и реши да ни поздрави. Пя - А Болгааария, страна прекраааснаяяяя...  Mr. Green

# 12
  • София
Чакам да намесите един конкретен представител... Popcorn

# 13
Чакам да намесите един конкретен представител... Popcorn

newsm78

Медведев?
Това от 1 виц, де...

# 14
На рускини ли реши да се прехвърляш, Борко?  Mr. Green
Няма лошо, знаеш ли какви красавици има по руските форуми?  Wink

Редакция на ключовите думи на тема