Краят на нашето почти 2-годишно кърмене

  • 1 524
  • 27
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
След ужасно трудното начало, почти 2 години прекрасни мигове с моята принцеска, дойде ред и на нашият край на кърменето.
Всичко стана невероятно лесно и безболезнено и за двете ни  Party
Кали беше си оставила само 1 кърмене вечер преди заспиване от 2-3 месеца насам, сама ги премахна другите, не съм я насилвала.
Няколко пъти се случи да заспи вечер дори и без да суче, а и  при други хора заспиваше без проблеми без кърмене....
В неделя заминах на семинар по работа за 5 дни и се бях подготвила психически, че това най-вероятно ще е краят.
Снощи се завърнах и вечерта очаквах, че Кали ще си поиска титите, но тя само ме гушна, целуна ме и заспа.
Аз нямах никакво нарежение в гърдите, не съм пила хапчета  Peace
Пожелавам на всички ви толкова лено отбиване на сладките кърмачета   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 423
Честито и  поздравления и за дългото кърмене и за лекото отбиване  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 242
Миленчеееееееееее  Hug Hug Hug
Още не мога да повярвам  Rolling Eyes Макар че знаех, че е мнго вероятно да се случи.. Ама ми е много странно  Confused
Почти все едно съм отбила Тони.. Одеве малко си поплаках даже като ми каза..
Но госпожицата е много самостоятелна вече и това си е нейно решение  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Целувам ви и двечките много  Hug Hug Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ани, на мен хем ми се плаче, хем знам, че ми пораства момичето  Rolling Eyes Blush
Все очаквам да ме бодне с пръстче по гърдите и да каже ам-ам, обачеееее така си решило детето  Hug

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
мале колко мило ми стана,вече наистина се реших да кърмя поне до 2 години,така ми е миличко да го гледкам как сучка  Heart Eyes
поздравления за лесното отбиване

# 5
  • Мнения: 364
Браво , поздравления !!! Дай Боже всекиму такова лесно отбиване!

# 6
  • Мнения: 2 467
Честито   bouquet
Пожелавам си и на нас такова   Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 671
Много се радвам, че се е получило така добре! Да нагушкаш сладураната от нас  Hug

# 8
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Миленка, поздравления за дългото и успешно кърмене. Пораства ти принцеската- естествено развитие на нещата. Още много хубави споделени мигове ви чакат.  Hug

# 9
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Дано и моето дете се отбие така само и безпроблемно, когато пожелае...
Браво за дълогото кърмене!

# 10
  • Мнения: 3 034
честито и поздрвления за лесното отбиване !  Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Честито!

Браво на вас двете   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 614
Само моята Калина явно е такова упорито представителче на името  Mr. Green Е не ще и не ще да се отбива!
Змейковице, не остава друго, освен да започве с второто, докато още не си изгубила трейнинг!  Hug
ДА сте живи и здрави двете и хиляди прекрасни мигове заедно!  Hug Heart Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ох, просълзихте ме направо  Cry Blush
Много ви благодаря на всички и на вас ви пожелавам това порастване, вече ми е мъчно за миговете когато сучеше, но тя и сега е много любвеобилна.
Снощи бях по тениска и леко ми се оголи корема - веднага дотърча и почна да ми гали корема, после ми дигна блузата и направо се учуди като си видя амчетата  Laughing
Веднага се опита да засмуче - не е забравила  Mr. Green обаче след 2-3 смуквания спря и каза - Нямаааа - свърши  hahahaпосле опита и другата и пак същото се повтори.... Веднага се заигра и повече не се е сетила  Laughing
ИраМира, nameika, и на вас го пожелавам,  дългото кърмене - наистина е незаменимо изживяване  Hug Да са ви живи и здрави малките юначета  Hug
Правде, и нашата Калина е много упорито теленце - оправдава си зодията  Mr. Green Обаче е разбрана, общо взето слуша, пу-пу...
А за второто - смятаме след 3-4 години - тъкмо съвсем да се затъжим за малко бебче  Heart Eyes

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Змейковице, честито! Припомни ми как се чувствах аз, когато Мартина не си поиска една сутрин. Но сега се наслаждавам с пълна сила на кърменето на малкото Ангелче, пожелавам си и с него поне до 2 години да изкараме. Миговете на кърмене на малко и на голямо кърмаче са толкова различин, но всяко има своето очарование.

Общи условия

Активация на акаунт