Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Някой, знае ли къде в София може да се намери "сушилня" за зеленчуци (напомня на центрофуга)? В едно от предаванията на Ути, той показа една, но нямаше инфо от къде може да си намери човек.
Благодаря,предварително на всички които имат инфо.
« Последна редакция: Пет., 18 Апр. 2008, 17:59 от Smehurko »
Цитирай

За първи път чувам  Shocked.Какво ли не измислят хората Laughing
Цитирай

Сушилня за плодове и зеленчуци съм виждала в магазините на TCM, на мен ми приличаше на уредите за готвене на пара.
« Последна редакция: Пет., 18 Апр. 2008, 17:43 от Geni »
Цитирай

Благодаря ще ги погледна пак, тези ТСМ, но там нещата са единични бройки ...
Цитирай

Сигурно ще намериш, на мен лично много ми се искаше да си купя като ги видях, но така и не можах да измисля какво ще суша и се отказах. Иначе изглеждаха много симпатични и цената тогава беше доста добра  Peace.
Цитирай

Много са добри за салатите и спанака  Very Happy
Дано да говорим за едно и също нещо обаче, аз търся такава която маха влагата от листни зеленчуци, а не тези които ги изсушават, като например сушените домати.
« Последна редакция: Пет., 18 Апр. 2008, 17:56 от Smehurko »
Цитирай

Стана ми много любопитно. Дайте малко повече инфо за този уред. За какви други зеленчуци, освен салата може да се използва?
Цитирай

Peace Ох, и аз съвсем скоро ще имам тази и нямам търпение, че много мразя "супеста" салата  Mr. Green. Като я пробвам ще пиша  Mr. Green
Цитирай

Мисля, че освен салати и всякакви листни зеленчуци може би върши работа и при тиквички, патладжани, плодове.... Такива работи.

Нещо такова е, но май дизайна може да е разнообразен. Въпросът е какъв е внесен в България.
http://www.amazon.com/Salad-Spinner-Strainer-Storage-Bowl/dp/B00 … 91918&sr=1-47
Цитирай

Супер, а от къде? Интернет доставка или .... нещо друго.

Моля сподели, че много искам подобна джаджа  Wink
Цитирай

Нещо друго  Flutter Правиха парти вкъщи на едни съдове и от там... Не ме питай колко струва, обаче. ДОбре, че ми направиха малка отстъпка  Laughing АМа аз си падам по такива джаджи и не се замислям много Peace Е, в процеса на експлоатация ще я оценя най-много де...  Wink
Цитирай

Няма  Laughing
Цитирай

35 Хихи, е не е чак толко страшно,де,  само в началото се стреснах леко.  Crazy Иначе като се замислих са 3-4 пазарувания в магазина  ooooh! Дет се вика, хем на диета ще съм една седмица, хем марулката ще е сухичка  newsm53eat...  Решила съм да експериментирам и с чорапи  tooth
Цитирай

Peace ако е от тези за които си мисля, може би ще трябва повечко от чорапи и марулки да сухчиш.

Честито и ще чакам отзиви, за да знам дали да се ровча из нета за доставка.

Цитирай

и мен ме запалихте  Smile
хайде и аз чакам отзиви.
Цитирай

1-14 от 25 отговора