страх ме е-аз съм многодетна майка вече и пак ми закъснява-

  • 3 163
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Четох почти всички теми за тестовете,които са писани във форума и честно казано ми се изправиха косите.Имам четири деца-всеки път съм забременявала с желание-само да поясня че последните две са близнаци-и сега пак ми закъснява.Разглеждах много теми за тестовете за бременност-ами то излиза че дори и отр.пак може да съм бременна.Лошото е че ако е така ще трябва да направя аборт-не мога да родя друго дете.Казах на личната си лекарка но тя ми каза няма проблеми-ще чакаме още една седмица.Ами ако има нещо.Ще умра от страх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

# 1
  • Мнения: 953
Пред доста трудно решение си изправена, надявам се да е нещо хормонално и да не си бременна.
Ти защо не помислиш за някакъв по-ефективен метод за предпазване - сложи си спирала да си спокойна.
Тестове за бременност направи ли си? Има и кръвен тест който ще покаже дали си бременна, надежден е, не чакай, не се терзай по-добре бъди наясно.

# 2
  • Мнения: 4 335
Направи си тест,не се притеснявай предварително,може да ти закьснява по друга при4ина.А както са те посьветвали,защо не си сложиш спирала за да си спокойна  bouquet

# 3
  • Мнения: 7
тестове-два-все отр.,от доста време съм на хапчета даже чаках да ми дойде по време на редовната почивка но ..............

# 4
  • Мнения: 1 121
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Да са ти живи и здрави дечицата. Отиди на генеколог, не само бременност може да е причина за закъсняване на М.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравей и от мен!Стискам палци да не си бременна,а просто да е временен хормонален дисбаланс.
Най-добре се ориентирай към поставяне на спирала или се посъветвай с гинеколога дали хапчетата са досатъчно надеждни.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ако имах 4 деца щях да пия противозачатъчни, да си сложа спирала и да правя секс с три презерватива!

 Бъдете разумни с мъжа ти, пазете се!Дано да е нормално закъснение и да не се стига до аборт.

 Успех!

# 8
  • Мнения: 2 131
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
newsm10 И аз така мисля.

# 9
  • Мнения: 728
Абе аз да ви кажа, знам че като пиеш противозачатъчни цикъла идва винаги по 1 и също време. Аз докато пиех ми идваше точно на датата даже точно в часа който ми е било предишния път.
Но хапчетата са 99% сигурни, а както ти казваш имаш отрицателен тест, даже два, на дали има нещо - но най добре иди на гинеколог да се успокоиш

# 10
  • Мнения: 9 973
дано не се стига до аборт

# 11
  • Мнения: 3 069
Единствения начин една жена да е сигурна, че няма да забременее е да не прави секс....няма нито едно противозачатъчно средство, което да дава 100% сигурност че това няма да се случи.
Направи си кръвен тест, той е най-точен за да вземеш мерки колкото се може по-рано.
Стискам палци всичко да е ОК Peace

# 12
  • Мнения: 636
Да те успокоя-след като пиеш противозачатъчни шансът да забременееш е наистина малък, а щом имаш и 2 отрицателни теста, вероятността е повече от нищожна според мен.
И аз така мисля, вероятно е някакъв хормонален дисбаланс. Успокой се и отиди на лекар!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
дано не се стига до аборт
    Peace

# 14
  • Мнения: 423
Каквото и да се случи се преживява, лошо е да се стигне до аборт, но не е пък толкова трагично и затова те съветвам да не се притесняваш за нищо. Имаш си четири прекрасни дечица, радвай им се и изчакай още една седмица, след което отиди на лекар и си направи кръвен тест.
Ако е положителен решението си е изцяло твое и каквото и да е то ти пожелавам да бъде най-правилното за теб и семейството ти.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт