Нетърпеливи тати и мама чакат СЕПТЕМВРИйска рожба засмяна

  • 9 678
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6
Упс,  Embarassed, не знам защо мислех, че Уанда е много напред с мъжкия материал. Grinning

Ирина, наистина това е голямо облекчение, браво мила. Hug
А за амниото, казаха ми че в момента само ДНК се прави. Друго всичко се виждало на ехографа, който правят по време на амниото и ако имало някакви отклонения или съмнения, тогава самия лекар, който правил амниото пренасочвал изслдванията към другия метод. Дано го обясних правилно. Това ми го каза самата доц. Георгиева.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:20 от unique_v

# 286
  • Мнения: 79
Вики Честит Рожден Ден! newsm59, да си жива и здрава и да си изкараш супер празнично днес!
Ирина  Hug чакането свърши  newsm53, чудесен резултат !!!
Соня и Шейла, честити сини гащи, да са ви здрави момците Heart Eyes Heart Eyes
Софи и аз предпочитам плодове от пазара, ама като се изкуша от гледката ям и от Кауфланд особено през зимата, когато навсякъде са вносни и нитратни.
Само аз съм извън класацията на потретващите... Thinking, бебето си беше очаквано и желано, май ще съм последната, която не знае гащите...дали ще си имаме пишка, много ми е любопитно да разбера какво е да си мама на момче Praynig.

# 287
  • Мнения: 571
Mariam777 ей ме на и мене дето не си знае гащите!!Знам само че бебчо ще ги цапа нищо повече Joy
Иначе снощи ме ритна 2 пъти ама толкова силно че го усетих и с ръката на корема!Тати спеше блажено и изпусна този момент!Бебо е кротък тея седмици многооо ама като ритна и си навакса hahaha

# 288
  • Мнения: 363
и нашето  baby_neutral си е желано и планирано Simple Smile

Луси, нищо, мила, че не си разбрала идеята за св.тения   bouquet

мене още не ме рита Sad

# 289
  • София
  • Мнения: 1 171
Честит рожден ден на Вики!
Честит празник на земята! Дано да е приветлива и за нашите родени и неродени деца - нали ни е дадена назаем от тях, ама нещо не им я опазваме!
Аз не мога да дам сигурна констатация за пола - надявам се другата седмица на 29 при Марков да чуя констатация за женски пол Praynig
За коя пицария е уговорката и има ли вече група?  

# 290
  • Мнения: 0
Момичета, който знае как се почва нова тема да слага, че ще останем без темичка вески момент! Cry

# 291
  • Мнения: 79
Мирка, изпитва ни се търпението... Grinning, но дано да е за добро, преди никога не съм си позволявала да ми се иска нещо определено освен да е живо и здраво, но сега си признавам.
Това бебче го чувствам различно, по рано започна да рита от двете девойки, голям палавник.
Сега вече рита така, че се чувства и отвън и много редовно, което ми е много приятно и успокоително. Аз съм на ФМ чак на 9.05... има да си почакам, но дано поне тогава да се види нещо конкретно, па и момиче да е та да се свърши с тези мечти и надежди и чуденки.

# 292
  • Мнения: 571
Mariam и аз на 9ти ще разбера пола на бебето!!!Имам чувството че е момиче не зная защо но всички казват че е момче!!И аз искам да е живо и здраво и сякаш вече на инат ми се ще да е мома че да им натрия носовете на тези дето казаха че ще е мъж!!!Нямало как да е момиче представете си!!Е как може така да говорят!! #Cussing outЖиви и здрави и ние и те и на 9ти ще се покажат/надявам се/и няма да има повече хър мър  Joy

# 293
  • Мнения: 363
аз като им казвах, че ще е мома, не ми вярваха  Joy Joy Joy

# 294
# 295
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, наистина това е голямо облекчение, браво мила. Hug
А за амниото, казаха ми че в момента само ДНК се прави. Друго всичко се виждало на ехографа, който правят по време на амниото и ако имало някакви отклонения или съмнения, тогава самия лекар, който правил амниото пренасочвал изслдванията към другия метод. Дано го обясних правилно. Това ми го каза самата доц. Георгиева.

Юник, да си жива и здрава с това инфо за радост на Уанда, Стела и мен! Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт