Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Снощи в парка видях две мутри да тикат трета без долни крайници в инвалидна количка.
Уточнавам: мутрите изглеждаха самодоволни и дори щастливи, а човекът в количката се държеше суперарогантно с околните.
Много се замислих какво всъщност се е случило.. и на тримата. Идеи?
Цитирай

София

Това е психарско.
Цитирай

Не се влияй от новото ми амплоа, моля!  Mr. Green

И на мен ми се видя психарско, бяха излезли на показ сред малките деца, някои ги гледаха с нескрит страх. Питам, понеже наистина изключих варианта двама мили братя да обгрижват третия в петък вечер. Видях им веригите, облеклото и..най-вече.. поведението.
Цитирай

София

Това да не е приказка за Трите мутри и златният ланец?  Mr. Green
Цитирай

Не си измислям, бре! Почти никога не пускам теми, но сега се впечатлих, притесних и замислих над това..
Цитирай

Това в Ст. Загора ли става или в USA. Много е важно уточнението
Цитирай

Градската градина на Стара Загора. В участъка м/у Собиески(Санаториума) и Паметника.
Цитирай

Ми нали има вицове за мутрите. Кво им пука,че човека бил без крака, нали се кефят,че бутат количка. Сигурно са се скарали преди това кой да бута Crazy
Цитирай

София

Ок, няма да се влияя от новия ти имидж Mr. Green

Ми, опитвам се да мисля, но не зацепвам какво търся - някаква идея за миналото или настоящето на въпросните особи?
Или предположение за това какво ги е накарало да се разхождат из градината?

Има всякакви екстравагантни особи. Понякога зад арогантността се крие много болка.
Разхождали се сред децата? Добре, де, това място само за деца ли е? В смисъл, не е практика там да се разхождат възрастни ли, що ли?

Не се оправям с този казус.
Опитвам се, ама...

Имаше ли нещо нелогично?

Иначе, мутрата може да си е саката. Може да е претърпяла злополука. Това, че двама събратя я тикат в количката, подсигурявайки й някакво развлечение, всъщност е похвално.
Цитирай

Много ще ми е трудно да обясня случката, може би не трябваше да отварям тема..
Не, мястото не е само за деца, то е в центъра на града, но ..никога не съм виждала такива особи, те биеха на око и всички ги гледаха. Човекът в количката..хвърляше пуканки по децата и ги гледаше лошо, а други двама се...ъм...гордееха с него сякаш, знам как звучи последното. Бяха с всичкия си. Последното, което ми хрумна е, че може да е някоя важна подземна личност, а тези да са му били охрана..
Но си приличаха много, не само заради ланците и вратовете..
Разсъждавам си на глас. Аз веднага визуализирах намеса, инцидент заради нечия поръчка, преднамерена катастрофа..
Цитирай

София

Сакат, но мутра, той продължава да развлича себе си. Което е чудесно. С тази разлика, че преди се е развличал сам, вероятно, сега има нужда от помощ. Затова ли е арогантен? Не. А защо?
Това с парка ме обърква.
Ти колко време ги наблюдава?
Цитирай

Написах вече..
Не искам и моля да не се намесват думи като сакат и недъгав, защото е обидно и темата ми не е пусната ни най-малко с цел да дискриминира някого, дано не ''залитне'' натам.
Не знам колко време, нито 2 минути, нито час.
Цитирай

София

Ми, след като произведохме Иван Ангелов за национална гордост и му спретнахме собствено риалити шоу, какво те учудва, че някакъв хвърля пуканки по децата и се държи "странно"?
Цитирай

Ами аз не знам този- арогантния как е бил лишен от краката си, но мисля,че ако продължава в този дух,някоя мама ще се ядоса, и следващия път ще бъде и без ръце Twisted Evil
Цитирай

София

Ами аз не знам този- арогантния как е бил лишен от краката си, но мисля,че ако продължава в този дух,някоя мама ще се ядоса, и следващия път ще бъде и без ръце Twisted Evil

Престани!
Погубваш съботната ми сериозност Twisted Evil Crazy

Иначе, той нали затова си води охрана, бе!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора