Сюжет

  • 1 902
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Снощи в парка видях две мутри да тикат трета без долни крайници в инвалидна количка.
Уточнавам: мутрите изглеждаха самодоволни и дори щастливи, а човекът в количката се държеше суперарогантно с околните.
Много се замислих какво всъщност се е случило.. и на тримата. Идеи?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Това е психарско.

# 2
  • Мнения: 2 386
Не се влияй от новото ми амплоа, моля!  Mr. Green

И на мен ми се видя психарско, бяха излезли на показ сред малките деца, някои ги гледаха с нескрит страх. Питам, понеже наистина изключих варианта двама мили братя да обгрижват третия в петък вечер. Видях им веригите, облеклото и..най-вече.. поведението.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Това да не е приказка за Трите мутри и златният ланец?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 386
Не си измислям, бре! Почти никога не пускам теми, но сега се впечатлих, притесних и замислих над това..

# 5
  • Мнения: 212
Това в Ст. Загора ли става или в USA. Много е важно уточнението

# 6
  • Мнения: 2 386
Градската градина на Стара Загора. В участъка м/у Собиески(Санаториума) и Паметника.

# 7
  • Мнения: X
Ми нали има вицове за мутрите. Кво им пука,че човека бил без крака, нали се кефят,че бутат количка. Сигурно са се скарали преди това кой да бута Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Ок, няма да се влияя от новия ти имидж Mr. Green

Ми, опитвам се да мисля, но не зацепвам какво търся - някаква идея за миналото или настоящето на въпросните особи?
Или предположение за това какво ги е накарало да се разхождат из градината?

Има всякакви екстравагантни особи. Понякога зад арогантността се крие много болка.
Разхождали се сред децата? Добре, де, това място само за деца ли е? В смисъл, не е практика там да се разхождат възрастни ли, що ли?

Не се оправям с този казус.
Опитвам се, ама...

Имаше ли нещо нелогично?

Иначе, мутрата може да си е саката. Може да е претърпяла злополука. Това, че двама събратя я тикат в количката, подсигурявайки й някакво развлечение, всъщност е похвално.

# 9
  • Мнения: 2 386
Много ще ми е трудно да обясня случката, може би не трябваше да отварям тема..
Не, мястото не е само за деца, то е в центъра на града, но ..никога не съм виждала такива особи, те биеха на око и всички ги гледаха. Човекът в количката..хвърляше пуканки по децата и ги гледаше лошо, а други двама се...ъм...гордееха с него сякаш, знам как звучи последното. Бяха с всичкия си. Последното, което ми хрумна е, че може да е някоя важна подземна личност, а тези да са му били охрана..
Но си приличаха много, не само заради ланците и вратовете..
Разсъждавам си на глас. Аз веднага визуализирах намеса, инцидент заради нечия поръчка, преднамерена катастрофа..

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Сакат, но мутра, той продължава да развлича себе си. Което е чудесно. С тази разлика, че преди се е развличал сам, вероятно, сега има нужда от помощ. Затова ли е арогантен? Не. А защо?
Това с парка ме обърква.
Ти колко време ги наблюдава?

# 11
  • Мнения: 2 386
Написах вече..
Не искам и моля да не се намесват думи като сакат и недъгав, защото е обидно и темата ми не е пусната ни най-малко с цел да дискриминира някого, дано не ''залитне'' натам.
Не знам колко време, нито 2 минути, нито час.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми, след като произведохме Иван Ангелов за национална гордост и му спретнахме собствено риалити шоу, какво те учудва, че някакъв хвърля пуканки по децата и се държи "странно"?

# 13
  • Мнения: X
Ами аз не знам този- арогантния как е бил лишен от краката си, но мисля,че ако продължава в този дух,някоя мама ще се ядоса, и следващия път ще бъде и без ръце Twisted Evil

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами аз не знам този- арогантния как е бил лишен от краката си, но мисля,че ако продължава в този дух,някоя мама ще се ядоса, и следващия път ще бъде и без ръце Twisted Evil

Престани!
Погубваш съботната ми сериозност Twisted Evil Crazy

Иначе, той нали затова си води охрана, бе!

Общи условия

Активация на акаунт