за тесногръдието на хората

  • 4 955
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Многократно като сме си говорели с нея съм я питала съвсем тактично-Защо не го махна и не продължи живота си,все пак е само на 18 newsm78А гя с няй-голямята си усмивка ми казва-Никога не мога да съжелявям за него,той е най-хубавото нещо в живота ми Simple SmileАз и се възхищавам за куража и постъпката Hugа те простеят ли,простеят с високомерието си...............

# 16
  • Мнения: 216
Тук,където се събираме майките с децата има една мама с едно момченце с която никой не говори освен мен Rolling EyesНякав тапанар и направил бебе и я оставил и тя въпреки всичко  решава и го ражда HugГледат го двете с майка и ама едвам вразват двата края хората.Всички мами я избягват защото не ползва памперси на памперс,дава му да яде каквото са сготвили облича го със стари и износини плетени дрешки и няма детска количка.И те стоят и я гледат високомерно Sadкарала съм се стях заради нея Mr. Greenза това все съм им крива

Браво на тебе , очарова ме много.Ами да май са/сме/ такива хората и после само за благотворителност говорят/им/.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Лицемерие , надменност, суета, че какво ще им стане ако говорят с нея.
Абе миличка те си дърпат децата от нейното и я изолират,сама на друга пейка защото тя не може да говори с тях за това каде е ходила,кво си е купила и колко и струва ламината и щорите в тях

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Чудех се дали да не пусна нова тема, но явно моят разказ е точно за тази. С две думи, много хора не знаят как да се държат в театър.
Та, днес отиваме с децата в Младежкия да гледат Пепеляжка. Който е ходил там, знае каква е обстановката - чудесни актьори, постановката също, новичко, чистичко, хубава сцена, зала, осветление, озвучаване, учтиви разпоредителки. Децата доволни и развълнувани чакат да започне спектакъла. И аз си викам, поне тук има спасение от простащината, че е храм на изкуството.

Няма, сестро, такава работа. Децата в залата бяха на видима възраст от 6-7 години, че и по-големи. Още от 10-тата минута се започна от различни места да се чува хрупане на зрънчовци и солети (разпознавам отдалеч тези звуци), вдигане на крака по подлакътниците на седалките, ритане на седалките и т.н. И всичко това се случва в присъствието на родителите, които не реагират по никакъв начин. Едно дете на предния ред постоянно на висок глас повтаряше репликите на актьорите, ставаше, сядаше, въртеше се, закачаше се с едно дете, което седеше до него. И всичко това пак без никаква реакция от страна на бабата. Майката на другото дете си размени мястото, за да раздели децата, но онова започна и нея да дърпа. Жената вече не издържа и направи забележка на бабата малко да укроти детето или да го изведе от залата. Бабата се възмути от дъното на душата си, нарече майката "селянка" и каза, че детето било САМО на 7 години и нищо не можела да направи. Едва след намесата на други неодобрителни реплики от околните родители бабата дръпна детето да седне.

Ще кажете, нищо кой знае какво не се е случило. Уж не е, но все си мисля, че на 6-7 години едно дете е достатъчно голямо да прецени да се държи добре. А родителите къде са? Толкова ли не им идва на ума да инструктират децата си как да се държат в театър или просто не им пука?! Не зная на кое повече ме е яд - на това, че родителите не знаят какво трябва да е поведението в театър, или че населението толкова изпростява, че вече не му пука къде ходи и как се държи. Явно бяха сбъркали театъра с кино.

# 18
  • Мнения: 9 991
Ами така и ще си останат /цензура/ , то детето и да е живо и здраво аз съм сигурна че живота ще и се компенсира по някакъв начин.Искрено го вярвам.  Hug Млада е още много  и живота и може да се обърне на 360 градуса.Радвам се че си добър човек и си до нея. Аз лично не че имам много , но ако имам в повече гледам да дам на другия. И аз си имам недостатъците разбира се  Embarassed, не се правя на голямата работа , ама ме боли че обществото е такова.

# 19
  • Мнения: 405
..тъжна тема.
Всеки ден виждам толкова гадни неща от които ми се къса сърцето, а най-ми е гадно, че немога да направя кой знае какво, за да променя нещата. Да, мога, и променям, една малко част около мен, но въпреки това Бг си остава едно кошмарно място за живот.
Лично аз нямам сила да гледам това /всякаква липса на морал, ценностна система, духовност/, затова толкова съм се затворила и изолирала, че практически вече не живея тук.  Предполагам, че има и други хора.. изцяло затворили си в себе си със сходно светоусещане.
Не гласувам, не гледам Бг тв, всичките ми приятели са в чужбина, въпрос на време е и аз да се махна /и физически/ от тук.
Жалко, че не съм по-силна, за да остана, тук има много какво да се прави...

# 20
  • Мнения: 2 309
Айде сега..хората са Ви виновни!

# 21
  • Мнения: 3 423
За форума ли става дума?

# 22
  • Мнения: 216
Айде сега..хората са Ви виновни!

Ми че кой друг да НИ е виновен-животните ли?А ти има ли тема в която не си изсъскала newsm78 newsm78 newsm78Така като те чета май няма такава Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 01:24 от KLUM

# 23
  • Мнения: 2 309
Айде сега..хората са Ви виновни!

Ми че кой друг да НИ е виновен-животните ли?А ти има ли тема дето не си изсъскала newsm78 newsm78 newsm78Така като те чета-май няма Mr. Green такава
Чети...като си нямаш друга работа Hug
Животните също са виновни,не ги намесвай Peace

# 24
  • Мнения: 216
Айде сега..хората са Ви виновни!

Ми че кой друг да НИ е виновен-животните ли?А ти има ли тема дето не си изсъскала newsm78 newsm78 newsm78Така като те чета-май няма Mr. Green такава
Чети...като си нямаш друга работа Hug
Животните също са виновни,не ги намесвай Peace
Изкара логика-тук всички дето четем си нямаме друга работа ли #CrazyА за животните образно се изказах но явно не си ме разбрала Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 309
Много задълбаваш Peace
Излишно е...Не се дразни от хора,като мен!
Май и ти си доста тесногръда!?

# 26
  • Мнения: 19 272
Моля ви, не превръщайте темата в ли4на разправия.

# 27
  • Мнения: 146
имам чуството,че хората за тези работи никога няма да спират да се ''развиват''
ще стават все по-зли и задръстени

# 28
  • Мнения: 9 991
Ох мами , из мисля че всеки който е ходил по света вижда ,че само в българите са така.Аз не съм обикаляла много но и от разкази на мои приятели ,тая злоба на българина само тука си я има.Хората как се усмихват и са щастливи.Радвай те се на живота/ще опитам и аз/.

# 29
  • Мнения: 2 309
Аз пътувам много често,предимно в Италия и с ръка на сърцето бих казала,че тази "диагноза" ходи по хората,независимо къде живеят!
В крайна сметка,никой на никого не е длъжен!

Общи условия

Активация на акаунт