Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Не знам защо станах такава, обаче толкова съм стисната и не обичам да правя услуги , че направо ми забива мозъка и блокирам ако се наложи да дам или направя нещо за някой , освен за семейството ми, за което давам и правя всичко от сърце,  на близки не ми се ще, а пък на познати да услужа - ужас, ще се поболея от ? и аз незнам от какво?! В миналото бях много използвана и не се усещах, и сега ако направя нещо за някого се чувствам ужасно ощетена, а знам , че не е нормално?! Пресмятам всяка стотинка, и колко ще ми струва ако направя или дам едикакво си, въпреки , че не съм опряла до там newsm78 #Cussing out
Цитирай

Galaxy 13197853088

Кажи как го постигна това ? Опитвал съм но не се получава ...
Цитирай
Кажи как го постигна това ? Опитвал съм но не се получава ...
,

аааааааааааа, ма то хич не е хубаво, аз се тормозя и страдам да не би да се мина, да ме използват, после да няма за мен, абе много гадно - преди давах и правех всичко кой каквото поиска и изобщо не ми хрумваше да искам реванш или да ми връщат или да ми плащат, ако съм дала пари за това с което съм услужила, а сега ако услужа на някоя мама с памперс и ми иде да и искам 50 ст.?! като че ли ще обеднея, ама като раздам 5-6 и вече като намалеят за моето и трябва да си купувам преждевременно защото съм ги раздала и и ми се свива д-то от скъперничество, чичо Скруч пасти да яде, ама много ме е срам от себе си ?!
Цитирай

Не, че ще ти е от полза, ама познавам доста такива хора и много ме забавляват. Обикновено се опитвам да ги оправдая с катастрофалната икономика в бг, ама не ми се получава много.
 Не си струват нервите спестените стотинки, ама ти си го знаеш, де. Wink
Цитирай
Не, че ще ти е от пнса ослза, ама познавам доста такива хора и много ме забавляват. Обикновено се опитвам да ги оправдая с катастрофалната икономика в бг, ама не ми се получава много.
 Не си струват нервите спестените стотинки, ама ти си го знаеш, де. Wink

и аз май познавам такива хора, но не ми правят лошо впечатление , а даже им се забавлявам, обаче себе си не харесвам, щото не бях такава, а сега?! Що да услужа с памперс от 50 ст. и да си ги хабя за друга разсеяна майка, като може да имам повече за себе си, нали пари съм давала, труд до магазина съм си правила, диск със снимки ако запиша за 1 80 ст. пак така?! и други такива простотии които ми се струват дребнави, но откакто съм семейна, все за нашето семейство си мисля и съм пълен скъперник и егоист...
Другите, съм наблюдавала свидливци, че директно си искат като дадат нещо , обаче мен ме е срам да си искам стотинки, а ми се свиди newsm78
Е, не бях такава, но се повредих и сега съм егати и Скруча #Cussing out #Cussing out
Цитирай

Ще се оправиш, мила, сигурно е временно явление. Hug Може би някакви финансови проблеми са го предизвикали newsm78, пък и семейството си иска своето, все пак Very Happy.
А като услужиш с памперс на друга майка, следващия път тя ще ти услужи и така ще сте на чисто. И да не си забравила-направи се ,че си. Хората са казали-чисти сметки, добри приятели.
Цитирай

На седмото небе с мойте двама мъже!!!

отпусни му края,де не е хубаво така,ами ако всички сме така,как ще си помагаме Thinking.Пробвай.УСПЕХ.
Цитирай

Dania

Хаха, баси темата. Аз не се чувствам ощетена ако правя услуги, но въпреки всичко искам да престана да правя, защото виждам как повечето покрай мен са егоистични използвачи и неблагодарници, използват колко могат и после хич им не е зор за благодетеля им, пренебрегват го даже понякога го подиграват. Мисля, че съм прекалено загрижена дори за хората и услужлива, но напоследък наистина изпитвам ужас когато ме помолят за услуга, защото времето не ми стига за себе си елементарни и жизненоважни неща да свърша, а трябва и чужди проблеми да решавам. А ако давам нещо материално, което струва пари ако е скъпичко може да се почувствам  ощетена, но чак на памперси и др под дреболийки изобщо не обръщам внимание. Сега кво - като имам много, което съм спечелила с труд да го раздам на некаърници и търтеи ли понеже не съм опряла до него.???  Naughty На мен нищо никой не ми е дал даром и не мисля, че е добра услуга да ДАРЯВАМ на здрави и прави хора, понеже били закъсали не знам си що си. Все някак си ще се оправят как и аз съм се оправяла като съм била в подобно на тяхното положение. Ако става дума да помогна на бездомно, изоставено или дете в нужда или на закъсал инвалид съм готова да дам много и ще го дам от сърце. Ама на мухльовци ме е яд и с цигара да им услужа  Twisted Evil
Цитирай

София

Shocked Егати ужаса! Добре, че не съм като тебе, нямаше да мога да се понасям Sick
Цитирай
Хаха, баси темата. Аз не се чувствам ощетена ако правя услуги, но въпреки всичко искам да престана да правя, защото виждам как повечето покрай мен са егоистични използвачи и неблагодарници, използват колко могат и после хич им не е зор за благодетеля им, пренебрегват го даже понякога го подиграват. Мисля, че съм прекалено загрижена дори за хората и услужлива, но напоследък наистина изпитвам ужас когато ме помолят за услуга, защото времето не ми стига за себе си елементарни и жизненоважни неща да свърша, а трябва и чужди проблеми да решавам. А ако давам нещо материално, което струва пари ако е скъпичко може да се почувствам  ощетена, но чак на памперси и др под дреболийки изобщо не обръщам внимание. Сега кво - като имам много, което съм спечелила с труд да го раздам на некаърници и търтеи ли понеже не съм опряла до него.???  Naughty На мен нищо никой не ми е дал даром и не мисля, че е добра услуга да ДАРЯВАМ на здрави и прави хора, понеже били закъсали не знам си що си. Все някак си ще се оправят как и аз съм се оправяла като съм била в подобно на тяхното положение. Ако става дума да помогна на бездомно, изоставено или дете в нужда или на закъсал инвалид съм готова да дам много и ще го дам от сърце. Ама на мухльовци ме е яд и с цигара да им услужа  Twisted Evil

Цитирай
Май съм се озлобила много към хората въобще, или към определен тип хора, които ми напомнят персони , които не понасям?!
Защото имам приятелки, на които сама предлагам помощ и не ми се свиди, обаче това са хора които обикновенно не искат и не притесняват, но аз уважавам и ценя. Търсят ме и ме ценят, защото умея да изслушвам и проблемите и радостите им, и да ги разбирам без да ги осъждам и да се радвам искренно на радостите им. Но са много малко хората, които ми влизат под кожата и съм отзивчива.
А искам да стана пак такава, защото знам, че няма да осиромашея от раздаване на дребни работи, но какво ми стана, и аз незнам, но не се понасям?!
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Харесва ми и ми прави усоволствие за правя услуги и да радвам хората...може би такава съм си по природа.
Понякога ме е яд, че съм такава, но така мисля, че е по-добре - познавам хора, които могат да помагат, но не го правят - имам чувството, че го правят от злоба Tired

Късмет  Peace
Цитирай

до една звездичка

Абе, виж какво, самия факт, че си даваш сметка за това, което (както казваш сама) си се превърнала и те е срам, означава, че има надежда Laughing
Все пак, едва ли някой супер свидльо ще търси да си прави самоанализа и да се терзае по форумите... newsm78
Тъй че сигурно е временно явление и ще ти мине, какво толкова - о т п у с н и    д у ш а т а Peace
Цитирай

Пловдив

И аз като Белинда се радвам, че нямам твоя проблем. Щеше да ми е ужасно трудно да живея в мир със себе си ако бях такава. Не се сърди, че го казвам. Има една стара поговорка 4Хвърли зад себе си, за да намериш пред теб"-в това вярвам и аз. Всеки божи ден като излезем на разходка с малката и тя поиска да и купя нещо винаги казва "мамо и за Денис"/това е едно нейно приятелче/ и аз винаги купувам и за него. Неговата майка прави същото. В нашата компания сме 6 майки на деца на почти една и съща възраст и ако някоя купи вафла на своето винаги купува и аз останалите. Винаги е било така. А аз съм от хората, които не му мислят много-ако мога да помогна с нещо на близък или познат просто го правя без да мисля за после.
Така че моя съвет е да не я правиш толкова тънка сметката. В на мъжа ми края казват така-"Който много я тенчи ще я скапе накрая". Радвай се на живота и на хората около теб. От ясно по-ясно е, че не всички са ти истински приятели и някои подхождат користно към теб, но.....такъв е живота. Ако помогнеш или услужиш ти нищо няма да загубиш-това само ще ти донесе удовлетворение, но ако човека срещу теб не го оцени, то тогава губещ е единствено той.
Цитирай

по пътя на светлината

smile3506До там ли си се ,,докарала,,....за един памперс....50 стотинки да те човъркат да си ги вземеш.....?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора