Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Моля ви за съвет. Съпругът ми си направи спермограма  при него всичко е наред. Аз също посетих гинеколог. Направих си основни изследвания и гинекологът ми каза че няма място за притеснение. От 3г правиме опит
« Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 19:25 от Jujka22 »
Цитирай

Видин

Дай повече информация.От кога опитвате?Следиш ли овулацията?Какви изследвания сте правили?
Така без инфо няма как да гадаеме просто....
Цитирай

Бургас

3г. е много време. Къде е правена спермограмата? Какви изследвания си правила - хормони, следене на овулация, тест за проходимост на тръбите???
Цитирай

София

Много е важно какви изследвания си правила.
Цитирай

С едно повърхностно обяснение,едва ли бихме помогнали...
Цитирай

София

3 години са много дълъг период. Най-добре е да се обърнеш към лекар в клиника по стерилитет и след консултация да направиш обстойни изследвания (в т. ч. разширена спермограма пак в клиника ако последната е от повече от 6 м.)
Цитирай

UK

3 години са много дълъг период. Най-добре е да се обърнеш към лекар в клиника по стерилитет и след консултация да направиш обстойни изследвания (в т. ч. разширена спермограма пак в клиника ако последната е от повече от 6 м.)

Peace Подкрепям.И ти пожелавам най скоро да станеш мама.
Цитирай

София / Поморие

Щом всички изследвания са наред, не се притеснявай, може би не му е дошло времето. Понякога от голямото желание за бебе, хората се притесняват и не се получава. Успокой се и ще видиш, че ще се получи точно когато най-малко го очакваш. baby_neutral

Успех! Hug
Цитирай

София

Какви изследвания са правени.
Но моля все пак "не му е дошло времето" се казва за година най-много, но три години са време за сериозно посещение при сериозен лекар. Не трябва хората да чакат да му дойде времето, да се успокоят, да намине щъркела,когато  най-млако очакват. Лекар им е нужен!
Цитирай
Благодаря ви за подкрепата! Нямах много време да напиша повече информация за което съжалявам, но сега ще я напиша. Правила съм си цветна снимка за проходимост на каналите, хормонални изследвания и редовно следя овулацията. Докторите ми казаха просто да се успокоя, да не мисля за това и бебето ще дойде. Днес си записах час в друга клиника за нови изследвания да видя там какво ще ми кажат. Забравих да напиша че преди тези изследвания ходих на ехограф за кисти и тем подобни и там всичко беше наред.
Цитирай

UK

Наистина понякога като се притесняваш и това влияе на всичко.Успокой се щом всичко е наред.Така една приятелка чак след 4 години забременя защото си беше втълпила че и има нещо.
Цитирай

Стара Загора

Благодаря ви за подкрепата! Нямах много време да напиша повече информация за което съжалявам, но сега ще я напиша. Правила съм си цветна снимка за проходимост на каналите, хормонални изследвания и редовно следя овулацията. Докторите ми казаха просто да се успокоя, да не мисля за това и бебето ще дойде. Днес си записах час в друга клиника за нови изследвания да видя там какво ще ми кажат. Забравих да напиша че преди тези изследвания ходих на ехограф за кисти и тем подобни и там всичко беше наред.
Такива изследвания плюс спермограмата се правят единствено и само в клиники по стерилитет. Вие къде правихте вашите.
Любимата ми приказка е - успокой се и ще стане Laughing
Цитирай
Bunny87 ти ми вдъхна надежда. От отчаяние съм станала прекалено черногледа,че не мога да спра да мисля не мога, но ще се постарая вече да мисля позитивно. Относно за изследванията: послeдни при "Проф. Темелков" гр. Варна. Благодаря ви отново определено се чувствам по добре когато има с кого да споделя.
Цитирай

Стара Загора

Направете ги в клиника по стерилитет.
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Такива изследвания плюс спермограмата се правят единствено и само в клиники по стерилитет. Вие къде правихте вашите.
Любимата ми приказка е - успокой се и ще стане Laughing
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора