ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 121
  • 261
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте мили момичета!  Hug

Памси, Анабел те е попитала дали си сигурна че искаш да ядеш плодове, защото в този режим не се включват плодовете. Ако наистина искате да постигнете резултат това, което тя е предложила трябва да се спазва, така е за всеки режим де  Peace
Ако случайно си се подвела от мой пост то нека кажа, фреш от грейпфурт пия едва сега когато съм на поддържащия хранителен режим. Но 8 дена 2 пъти по 4 дни си хапвах само риба, пилешко и чайове, друго нищо. Плодове и зеленчуци през тези дни не се ядат, може по време на деня, който ни е позволено да приемаме и въглехидратни храни.......защо?? защото в зеленчуците и плодовете има доста въглехидрати...в нета си извадих една табличка за наличието им в проценти за 100грама....това което добре запомних....около 4-6% въглехидрати в зелени листни зеленчуци....зеле, салатка, маруля, спанак, броколи, съответно  8-9 до 12-13 в червени чушки, домати, 11% в моркови....а в плодовете нивата са още по-високи...в ябълките 17%....Момичета, няма случайни неща...ето защо някои дами които са на диетата с плодове и чай не свалят....Моята сестра, която иска да се раздели с 20 кг, поне 3 пъти е правила тази с плодове и чай по 20 дни...и за този период едва 6-7 кг, което е нищо за толкова дни глад....
Памси, дано да бях полезна. Притесних се да не би да съм те подвела без да искам  Hug
Приятна вечер на всички- режимни нережимни, без значение !

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте мили момичета!  Hug

Памси, Анабел те е попитала дали си сигурна че искаш да ядеш плодове, защото в този режим не се включват плодовете. Ако наистина искате да постигнете резултат това, което тя е предложила трябва да се спазва, така е за всеки режим де  Peace
Ако случайно си се подвела от мой пост то нека кажа, фреш от грейпфурт пия едва сега когато съм на поддържащия хранителен режим. Но 8 дена 2 пъти по 4 дни си хапвах само риба, пилешко и чайове, друго нищо. Плодове и зеленчуци през тези дни не се ядат, може по време на деня, който ни е позволено да приемаме и въглехидратни храни.......защо?? защото в зеленчуците и плодовете има доста въглехидрати...в нета си извадих една табличка за наличието им в проценти за 100грама....това което добре запомних....около 4-6% въглехидрати в зелени листни зеленчуци....зеле, салатка, маруля, спанак, броколи, съответно  8-9 до 12-13 в червени чушки, домати, 11% в моркови....а в плодовете нивата са още по-високи...в ябълките 17%....Момичета, няма случайни неща...ето защо някои дами които са на диетата с плодове и чай не свалят....Моята сестра, която иска да се раздели с 20 кг, поне 3 пъти е правила тази с плодове и чай по 20 дни...и за този период едва 6-7 кг, което е нищо за толкова дни глад....
Памси, дано да бях полезна. Притесних се да не би да съм те подвела без да искам  Hug
Приятна вечер на всички- режимни нережимни, без значение !

Не си ме подвела....успокой се  Wink Тъй като авторката пише,че  три дни се яде месо,а на 4-я въглехидрати/най-добре по-прости/А какво по-добро от плодовете?Вместо да ям спагети,паста илли нещо друго аз реших този ден да ми е плодов/поне днес,защото съвпада с лунната диета/Утре ще видя какво ще покаже кантара и ще ви кажа-дали е добре или не Peace

# 77
  • Мнения: 181
АЗ май ще се откажа  Sad Тази диета не ми действа на мен както трябва. Вчета цял ден бях на свински пържолки и единственоето ми прегрешение беше 3 лъжички лютеница, с които намазах пържолките, че бяха доста сухи. Днес също ядох свински пържолки , кафе и много вода и сега като се претеглих ... 300 гр. за 3 дни  Confused
Сега чета из нета и попаднах на "Хранене и кръвни групи" и видях , че за моята кръвна група пише, че трябва да съм вегетарианка. Дали заради това не съм свалила  newsm78 ???
Няма смисъл утре да бъда на отпочиваш ден, зашото ше кача и няма да ги сваля. Утре ще бъда само на плодове, пък после ще видя ...
Някой може ли да ми даде съвет какво да правя от тук нататъка... С тази диета не отслабвам, но какъв режим на хранене да приложа от утре, че да не кача като тия дни съм била на диета.
Успех на всички!!!

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
АЗ май ще се откажа  Sad Тази диета не ми действа на мен както трябва. Вчета цял ден бях на свински пържолки и единственоето ми прегрешение беше 3 лъжички лютеница, с които намазах пържолките, че бяха доста сухи. Днес също ядох свински пържолки , кафе и много вода и сега като се претеглих ... 300 гр. за 3 дни  Confused
Сега чета из нета и попаднах на "Хранене и кръвни групи" и видях , че за моята кръвна група пише, че трябва да съм вегетарианка. Дали заради това не съм свалила  newsm78 ???
Няма смисъл утре да бъда на отпочиваш ден, зашото ше кача и няма да ги сваля. Утре ще бъда само на плодове, пък после ще видя ...
Някой може ли да ми даде съвет какво да правя от тук нататъка... С тази диета не отслабвам, но какъв режим на хранене да приложа от утре, че да не кача като тия дни съм била на диета.
Успех на всички!!!
Жалко,че не ти действа.Има много други диети във форума-избери си тази,която ти допада най-много и дано има резултат Peace

# 79
  • Мнения: 345
привет на всички  и от мен   newsm51 ,диетувах си скришно,но вече се записвам с вас смело и от сърце  Peace  Heart Eyes  правя диетата вече 6 дена и сам свалила 4 килограма,много съм доволна  Simple Smile
надявам се все така продължаваме с килцата на долу
УСМЕХ МАЦКИ!!   bouquet

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро!!!! Hug
VIBORA_ тайно или не.....резултата е налице PeaceАз съм режимна-4-5 дни съм свалила 2.300,но съм в ПМЦ и мисля,че затова е по-малко.Важното е,че обиколките намалят Wink Лек и режимен ден Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 345
мацки какво става с вас никакви ви няма?как върви диетата?!моята върви добре свалих почти 1 килце  Flutter   Peace
  Hug   bouquet от мен

# 82
  • София
  • Мнения: 329
аз съм тук,кармелке къде си ,бе мила Grinning   задържаш ли?  аз така и не успях да сваля тези 2 кг ,стигнах до 58  и на третия ден качих мъничко защото пак наруших,ама разбираемо е бе хора от 19.02  се влача в това блато Mr. Green  и волята ми вече не ме слуша...почнах задържащата и засега успявам ,макар че пак имам нарушения ей на днес имам 1 сладолед но лошото е че последните два дни съм качила 2 кг но ще ми идва,дали може да е от това а ? хайде,кармела , липсваш ми!

# 83
анабел браво за резултаттите ти !
Ти спортува ли нещо по време на диетата? Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 329
не не съм

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм с вас-не съм се отказала Hug Сега съм в МЦ и днес задържах килограмите-нито на горе,нито на долу,но......сантиметрите намалят,което е супер Peace

# 86
  • Мнения: 345
привет   bouquet,исках и аз да питам дали пиете чаiчета или нещо за по-бързо сваляне на килцата,мажите ли се с кремове?
и дали може да се пиe студен чаи без захар  newsm78

# 87
  • Мнения: 73
zdraveite na vsichki az sam novichka ,no kato vi cheta mi se iska da se vklucha
da razmeniame opit

# 88
  • Мнения: 73
искам да ви питам нормално ли е да се задържа 3 седмици

# 89
  • Мнения: 14
ехо! само да пробвам дали става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт