ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 118
  • 261
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
Първата тема

здравейте,момичета  ето новата ни темичка,че старата стана много дебела Laughing  надявам се да съм се справила с тоя линк... Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
След Великден ще пробвам този режим.
Само ще се постарая четвъртият ден да бъде предимно с плодове и едно ядене на паста, хляб или нещо такова, като не надминава 1200ккал.

# 2
  • Мнения: 1 197
Записвам се да следя развитието на диетата

# 3
  • Мнения: 409
И аз мисля да пробвам този режим след Вликден.Хаеде даваите резултати моми4ета за стимол Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 57
      Запис!

При мен не даде резултат на 3 дневен цикъл,но смятам да пробвам на 5-6 със салатки обаче!

# 5
  • София
  • Мнения: 329
тази диета няма нищо общо с броене на калории,през 4-я ден е хубаво да се яде прости въглехидрати-хляб,картофи,ориз и т. н.  но аз ям всичко.целта е само една като ядем 3-те дни само месо все едно нищо не ядем защото то е белтъчини а човешкия организъм е също само предимно белтъчини и се оказва че все едно ядем от себе си Laughing  а през 4-я ден  ядем на поразия за да активираме метаболизма да гори яко--- това е ,простичко е но има ефект.  ОСТАВАТ МИ САМО 2-3 КГ.  до 57,бях    69!

# 6
  • Мнения: 10 758
я, нова темичка Wink

# 7
  • Мнения: 45
Здравейте момичета!
Тази диетка изглежда доста хубава! Изчетох и първата тема - явно резултатите ви са доста добри!
Смятам да се включа при вас. 70кг. съм, ако отслабна 10 за 4 седмици ще съм много доволна.
Желая успех на всички!

# 8
  • Мнения: 467
преди няколко седмици я направих с успех свалих 3кг. Сега пак я по4вам,4е пак много се отпуснах. Тези въглехидрати ще ме уморят. Не мога да разбера с какво толкова ме привли4ат  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 329
здравейте,момичета,аз отново прецаках диетата но ми се случи голямо нещастие- забравих си портфейла с над 500 лв  и разни споменчета вътре ,още лекувам раните си  Sad но ми минава....сега съм 59кг  остава ми последна тройка за да стана 57кг,много съм щастлива защото вече съм мацка Laughing и се кефя ужасно,купувам си дрехи и бельо въобще страхотно е ...а като ти каже някой ,,ауууу колко си отслабнала...,,  и че бързо си върнах формата след бременноста ми става още по добре и си казвам -струваше си! НО МЕСО НЯМА ДА ВКУСЯ  ГОДИНИ!!!  сега почвам диетата за задържане на килограмите които свалих. това е от мен...ако има нещо ,тук  съм.

# 10
  • София
  • Мнения: 329
и още нещо- ако ви се прияде нещо сладичко по време на диетата може да пийнете от диетичния редбул  БЕЗ ЗАХАР ,той помага и  за отслабването!

# 11
  • Мнения: 1 424
Анабел поздравления за упоритостта и успеха ти !   bouquet  А за колко време свали тези 12 кг ?

П.С. И аз съм  супер доволна че направиха Ред Бул без захар  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 329
започнах на 19.02  ,защо толкова бавно пише в старата тема Grinning

# 13
@анабел ,маце, 2 месеца се мъчи с тази ужасна диета?  ooooh! тц тц все си мисля ,че може и по по-нормални начини да се сваля бързо ,но то си е и до метаболизъм де Simple Smile
Все пак поздрави,следя темата от време на време и браво за постигнатите резултати !
Знам ,че когато става дума за лято ,море и голо дупЕ целта оправдава средствата  Laughing
Интересно ми е колко см свали от обиколките? Или ако не си ги мерила ,поне колко размера дънки свали ? Mr. Green Hug

# 14
  • Мнения: 409
Запис.Тук сам и ви 4ета от понеделник сатртирам с вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт