Какво мислите за хората с много бракове?

  • 3 636
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 826
смели хора , оптимисти , ако паднат се изправят без проблеми ...аз и Мигленчето я харесвам  Grinning

# 46
  • Мнения: 14 487
Имам позната с три брака и сътветно с 3 развода. С един и същи мъж. Сега пак се срещат като гаджета, ама тайно, че ги било срам от дъщеря им, която не проявявала разбиране по въпроса и вдигала луди скандали и на двамата  Mr. Green Чудели се как деликатно да и кажат, че искат пак да опитат  да живеят заедно, вече щяло да се получи, т.к. проблемите са отработени  Mr. Green Малката ги е обявила за луди и двамата и те още не смеят да и кажат.
На това му викам аз карма  Mr. Green

верно има такива хора  hahaha hahaha

имам колежка, която се беше женила  три пъти още преди да навърши 26-27, с третия съпруг нещо много се задържа Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
На тези с многото бракове май все другите са им виновни. Затова и се надяват с всеки следващ брак да попаднат на този, който ще им играе по гайдата. Според мен това са хора с много голямо его.

# 48
  • Мнения: 14 487
Според мен това са хора с много голямо его.

ти познаваш ли лично такива?

# 49
  • Мнения: 4 965
Според мен това са хора с много голямо его.

ти познаваш ли лично такива?

Аз познавам такива. Мъжът, за който писах по-горе е точно това. Колкото и да му се иска да е с някой, е прекалено голям нарцис... А самочувствието му е...

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Нужно ли е?
Съдя по хората, които познавам - повечето от тях независимо на колко години са с един брак, а съвсем малка част са разведени. С втори брак са единици. Аз самата съм омъжена от 13 години и зная, че болшинството проблеми в брака могат да се преодолеят при желание от двете страни. Затова стигам до извода, че тези с многото бракове първо са били с много разводи. Няма как все да попадат на идиоти. По-скоро не приемат, че те самите могат да грешат някъде.

# 51
  • Мнения: 3 634
Аз под много бракове не разбирам 2. Майка ми е била разведена на 22г, нормално е да пожелае втори шанс за традиционно семейство. Колкото връзки в света, толкова и причини за брак. Не всички влагат понятието в думата, което аз.  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
О, и аз не мисля 2 брака за много. Имам предвид от трети брак нагоре. Един път човек може да сгреши, особено на младини и всичко в главата му е вятър.

# 53
  • Мнения: 4 138
благодаря, че сте пуснали тема за мен Flutter имам 3 брака, 3 развода и лятото пак ще се омъжвам. за 4 път.
всички сте прави. някои повече, други по-малко. не страдам от липса на късмет, не съм и звяр. стечение на обстоятелсвата. кога любов, кога ситуацията го налагаше, кога експеримент..........
живея с партньора ми от 5 години, налага се да се оженим поради поне 4 много основателни причини. инак си го обичам и нямам нужда от брак, за да доказвам на себе си, на него или на обществото чувствата си.
просто не възприемам толкова сериозно този вид мероприятие. документите, дет вика Лиска, са малко затрудняващи, ама се свиква.
състояние не натрупах, не съжалявам за нито един от браковете си. нито един от разводите не е бил ужасен. бракът за мен вече е договор, който сключвам само, когато се налага.
считам го за отживелица, ако е с цел да скрепява чувства. тах или ги има или ги няма.
за приятелите ми е добре, пак ще има купон hahaha титлата омъжена не ми носи никакво морално удоволетворение, не я считам за еквивалент за сигурност. какво ще си мислят хората, ми е в общи линии все едно. всяко нещо с времето си.
бракът не идва от сърцето, а от един подпис. не е ментално, а материално занимание. и да му туря розови джуфки, пак няма да променя този факт. говорим обаче за гражданския брак. в църква все още не съм се омъжвала. дам ли там обет, няма лабаво - до гроб ще да е...........

и внимавайте какво ще кажете за хората с много бракове, че може да го приема лично..........

# 54
  • Мнения: 673
О, и аз не мисля 2 брака за много. Имам предвид от трети брак нагоре. Един път човек може да сгреши, особено на младини и всичко в главата му е вятър.
  Офффф....благодаря ти! Вече си мислех ,че ми има нещо... Laughing Laughing Sunglasses Sunglasses

# 55
  • Мнения: 919
О, и аз не мисля 2 брака за много. Имам предвид от трети брак нагоре. Един път човек може да сгреши, особено на младини и всичко в главата му е вятър.
О и аз нямам предвид два брака. PeaceСлучва се.

# 56
  • Мнения: 4 138
абе вие май не внимавате в час. какви грешки, какви пет лева, какви джапанки. един подпис е. в доста случаи се налага. като се разделите с партньора си без да сте имали брак, какво е. само съдебното заседание ли е това, което е меродавно.
бракът е отживелица. договор е.

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво се разбира под раздяла с партньора? Всяко загаджване за по-дълго време ли се смята за брак или подобие на такова, но без подпис? Двамата спокойно могат да си живеят всеки в отделна квартира и да се натискат по кръчмите или млади и зелени студенти да живеят няколко месеца в квартирата на единия и се разделят. Това аз не го смятам за брак или кой знае колко сериозна връзка, още повече, че не се случва на един и същ човек толкова често.
Дори и да няма подпис една двойка като живее заедно няколко години, има (или няма) деца, на общ бюджет е и т.н. вече си е брак, семейство, нищо че не е регистрирано в гражданското. После раздялата не е ли като развода - кое на кого е, кой ще гледа детето и т.н.?

# 58
  • Мнения: 3 634
А защо като най-честа причина за раздяла споменавате "грешки на младостта"?! Има хиляди поводи за развод.
Съгласна съм с matakosmata, че бракът е само договор. Важното е как възприемаш частта със правата и задълженията. 

# 59
  • Мнения: X
Уфф,защо изобщо трябва да ги мислим тези хора. Както и онези другите.
Явно има някакво равновесие в природата, едните като не щат семейно гнездо, другите компенсират. Peace

Общи условия

Активация на акаунт