Бургаски майчета добрички за Великденски базар се стягат всички 12

  • 18 183
  • 287
  •   1
Отговори

Анкета

Да организираме ли благотворителен карнавал/бал с маски около празника на детето и със събраните средства да се включим в инициативата на ДБМ за набиране на средства за изграждане на "Защитено жилище"

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 01 май 2008, 00:04

# 30
  • Мнения: 2 577
ПОЗДРАВЛЕНИЕ ЗА ВСИЧКИ И БЛАГОДАРНОСТИ   bouquet

Ето ме и мен /с леко главоболие, ама на работа  Tired /


Нещата, който останаха са много малко наистина, но радвам се, че и ще допринесем за събиране на парички и ще се включим в още една хубава кауза  Peace

А за останалите неща като се съберем ще обсъдим - ако организираме Благотворителен карнавал може да направим и щанд, освен това може да се продават и чрез сайта.
Сайта, тръгнахме да го правим според възможностите си, които за съжаление не са кой знае какви, но май никой не го чете и временно покрай лудницата за базара, не сме го доразработили.
Идеята е да се събере инфото и отчета на свършеното до момента там, както и галерия от снимки. Така няма да се товари първия пост, ще остане само за съобщения за текущите неща.  
Иначе идеята да се продават "он-лайн" я споделям, може би 70-80% от продажбата на мартеници така я осъществихме, макар и чрез снимка.бг.

Откакто сме тук не пропускаме Великден, Коледа и Баба Марта, както и РД на децата.
Бубичко е обяснила реда  Peace

Ели, Прес Аташето ви е мн готино, запознахме се на базара - поздрави специални и благодарности Hug

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Проздравления за всички  благодарение на които това благородно начинание стана факт  bouquet

# 32
  • Мнения: 451
Зайче, това не е първият великден който изкарваме в благотворителната тема и би трябвало всички да знаем, че за хранителните продукти се изисква сертификат за произход. Тъй че идеята ти да боядисваш яйца и да носиш на децата няма как да се реализира. Дори не си го и помисляй, че какви бели можем да им навлечем на дечицата не е истина просто. С това шега не бива.

Права си Бубичко, аз не се сетих за това - ама наистина ми се искаше да се чукнем с яйчица с децата! Голяма съм шматка  #2gunfire

Бубичко ако ходиш тази седмица до Бата, моля те обади ми се че има дрехи за там - доста са запазени!

И ХАЙДЕ КОГА ЩЕ СЕ СЪБЕРЕМ ДА ОТПРАЗНУВАМЕ УСПЕШНИЯТ БАЗАР  Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Такаааа най после изчетох всичко, и искам да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet, на всички момичета които участваха не само като продавач-консултанти, изработващи прекрасни творения, купувачи, и "кибици" разведряващи обстановката, и черпещи по една цигара щматки като мен, дето все нещо им липсва  Mr. Green. Момичета мисля че се справихме прекрасно като за първи път и сумата надхвърля моите очаквания неколкократно.
Снощи се прибрахме с два багажника стока- едната част малката я свалихме в склада- има картички, престилки, чинии декупаж и не помня какво още, а голямата част остана  в багажника на Мерелин, която днес щи ги занесе на организаторите на въпросния друг базар за децата с увреждания, който доколкото разбрах е в Бургас и е утре.
Чакам да кажите кога ще полеем успеха  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 2 577
купона - за петък  newsm78, ама тогава май ще има пътуващи за празниците - знам ли четвъртък , ако не остава за др.седмица /анкета ли да пусна?/

ЕТО крайния отчет
петък - 1951 лв.
събота - 1468 лв.
неделя - 915 лв.


ОБЩО - 4334лв.

до края на деня, ще преведа сумата в сметката на ДБМ  Peace

# 35
  • DE
  • Мнения: 967
Поздравления и от мен!!! Hug

# 36
  • Мнения: 917
Страхотни сте момичета   bouquet
Базара беше прекрасен  Heart Eyes

п.п. Мога да направя сайт, какъвто кажете,
за максимум седмица,
и да купя домейн и хостинг 
Blush

# 37
  • Мнения: 527
 Супер новина Амелия Laughing
 Boncuk то си има сайт.
 А относно купона - не може ли да е след като се разпределят парите от базара по домовете. Thinking

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 12:54 от попи

# 38
  • Мнения: 2 471
Здравейте момичета,

Знам, че сега имате друга работа, но идва месец МАЙ и се нареждам за рожденник. Да не ме забравите!
Весели празници и много слънце в домовете ВИ!

# 39
  • Мнения: 2 249
включвам се набързо само да доуто4ня нещо-че малката ме дърпа за крака да я водя вън

част от останалите неща-отиват за базара на деца с увреждания ,който е утре в градинката на Изгрев в 11-това е по молба на Мама на Габи-която пише тук в нашата тема(ама в момента е без комп и не може да се включи) и също изработи красоти за базара-тя помоли нас за помощ и го съгласувахме с пове4ето от вас ,които бяха там в момента-ако има конкретни неща,които ви трябват и прецените да останат за следващи базари от тези,които ние сме отделили-нещат са все още в багажника ми-ще ги нося утре на самия базар-така се разбрах за да не ги иангажирам да си търсят превоз-това са подробностите
понеже останах на базара с впе4атление,че вси4ки са съгласни да им помогнем на дечицата(нищо 4е са деца с родители-те са пак деца и са с увреждания и се борят за своето място под слънцето)-ако все пак някой има против или някаква друга идея-пак казвам нещата са в мен все още(освен тези,които преценихме да останат за нас за друг базар-като вси4ки бродирани карти4ки)това е мацки Hug
отивам сега да дам подаръка на шефката на Кригея и да й благодаря за тентата Peace

п.с още не е на 100% сигурно-4акам баща ми да потвърди но най-вероятно утре ве4ер ще ни дадът парите от търга в Герб,който организираха-за тази цел-КОЙ ЖЕЛАЕ ДА ДОЙДЕ С МЕН????НЕ ИСКАМ ДА ХОДЯ САМА

П.С ЕЛКЕЕЕЕЕЕ-ЗАБРАВЕЛКЕЕЕ-ПАК НА ДЕТЕТО ЯКОЕТО ТИ Е В МЕН-КАЗВАЙ КЪДЕ ДА ГО ДОСТАВЯ????

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 13:04 от МЕРЕЛИН

# 40
  • Мнения: 738
Да кажа и аз-а заделихте ли малко парички за други текущи разходи?Смятам, че е много разумно! NaughtyАко някой ходи до Бата имам два чифта обувки (втора ръка) за там!Позахабени са, но ако считате че не стават направо ще ги изхвърлим!

Да докладвам също, че плетените изделия на една и повече куки са в мен-разбрахме се да ги съхранявам до следващите базари и т.н.!Зайче, ако искаш твойте няма проблем-пиши на лични как да си ги получиш!

Давам отчет, че вече са готови, изпрани и изгладени
60бр. долни чаршафчета, 60бр. калъфки и 60бр. малки хавлийки за лице за дома в Средец!Така че ще видим кога ще ги отнесем!

Мерелин, кога ще ходиш-мога да дойда с теб, че и на всичкото отгоре и мъжо е "гербаджия"!

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 17:53 от goguna

# 41
  • Мнения: 527
МЕРЕЛИН зависи в колко часа е- мога и аз да дойда.

# 42
  • Мнения: 917
Boncuk идеята ти я намирам за страхотна, защото ми се струва, че на Камито й се струпват много задължения. Ако искаш разбери се с нея, дали да правим нов сайт или да пооправим тоя. домейн и хостинг  - това си нямам и идея какво е, нали съм индианец, ама щом ще се плаща.....малко ми се свидят паричките, като знам с колко труд ги изкарахме.
Гогуна  bouquet
МЕРИЛИН и аз мога евентуално да се включа, ама уточни часа, че да си видим ангажиментите. Мойте картички ги пратете утре за базара, ако още не сте ги заделили за там.
За текущи разходи, мисля че сумата от 500лв в касата е напълно достатъчна. От друга страна трябва много прецизно да изхарчим тия парички, не е нужно веднага да ги изсипем някъде, че като се сетя какво ни костваха като труд и енергия, а еле пък как се правят и продават мартенички за 50ст бройката.....

# 43
  • Мнения: X
Пояснявам и се извинявам, защото не знаех, че има такава уговорка за нещата, които останат. Embarassed

Аз НЯМАМ претенции какво ще се прави  с тези от моите неща, които са останали. Предпочитам да се разпродадат за децата с увреждания, отколкото да стоят  и да чакат следващ базар. Peace
Дано и утрешния базар е успешен и да се съберат парички за децата!!

# 44
  • Мнения: 2 577
goguna   БРАВО  Heart Eyes

Останаха и 2 тениски при мен, ама аз едната я подносих, и си я оставам за мен.
Boncuk - другата твоя ли беше , да знам дали ти я пазя, да не пласирам някъде другаде

За Бата - да знаете, че при мен остана един кашон с дрехите от магазина. Освен това една приятелка ми донесе и тя едни торби с дрехи. Така че трябва да се уговорим кога ще ходим и евентуално ако съм на работа как да ви ги дам ... 

нищо не казвате за срещата - мен вече ми мина главата и пак за поливане взех да мисля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт