Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Има ли някакъв на4ин за намаляване на кръвоте4ението по време на месе4ния цикъл? Направо ве4е ще отка4а. Не мога да мръдна никъде първите дни и през половин 4ас се налага да сменям атрибутите. Преди раждането това беше съпроводено и с болки първите два дена. Сега като 4е ли е малко по-добре. Болката е малко по-слаба и с хап4ета я овладявам.
Какви изследвания трябва да си пусна? Ве4е запо4нах да се съмнявам, 4е може да ми има нещо.
Цитирай

Горно нанадолнище

Медикаменти има най-разнообразни , но трябва да ти ги изпише лекар  newsm78 Съветвам те да отидеш на гинеколог и да се прегледаш  Rolling Eyes При мен също менструацията беше доста обилна и ми откриха миома  Thinking Извинявай , не искам да те плаша , то не е страшно , но нали все пак трябва да се открие причината за това  Naughty Желая ти успех , мила и дано всичко е наред   bouquet
Цитирай

иди на преглед.Аз също имах обилно течение,за полвин час и се охлепвах.И ми откриха полип в матката.Може и нищо да нямаш,но за да си спокойна съветвай се на всяка цена с гинеколог.
Цитирай

Portugalia

И аз бях с обилна менструация преди ...но след като по4нах да  пия противоза4атъ4ни...поцхти не усе6там този период..Но все пак лекар трябва да ти ги предпи6е Peace
Цитирай

Отиди на лекар. Peace На мен винаги ми е така. Само, като пия противозачатъчни - тогава всичко е ОК. Нищо ми няма, така че не е задължително и на теб да ти има. Но отиди и се прегледай. Късмет. Smile
Цитирай

С витамин С намалява.Когато ми се наложи пия две хапченца вит С и е по-добре.
Но върви за всеки случай на лекар .
Цитирай

Ще отида на лекар, но моят гинеколог е в отпуск до края на месеца и исках да попитам какво може да е.Пила съм и противоза4атъ4ни и е малко по-добре, но не намалява кой знае колко.
А за миомата и полипите мислех, 4е след като съм била бременна и са ме гледали на ехограф, ако имаше нещо такова, са щели да го видят  newsm78
Уф, малко се притесних.
Цитирай

Уф, малко се притесних.
Не се притеснявай. Hug Като се прегледаш ще видиш, че няма нищо. Доста жени са така без да имат конкретен проблем.
Цитирай
Има ли някакъв на4ин за намаляване на кръвоте4ението по време на месе4ния цикъл? Направо ве4е ще отка4а. Не мога да мръдна никъде първите дни и през половин 4ас се налага да сменям атрибутите. Преди раждането това беше съпроводено и с болки първите два дена. Сега като 4е ли е малко по-добре. Болката е малко по-слаба и с хап4ета я овладявам.
Какви изследвания трябва да си пусна? Ве4е запо4нах да се съмнявам, 4е може да ми има нещо.
И аз съм така...цял живот Sad. но  гинеколожката ми изписа витамин С 1000 и Kалций, и двете неща  са  от тези саморазтварящите се.Но само  в дните на цикъла се пият.
  вит С 1000 x 1таблетка сутрин,
 калция x 2 таблетки/ една сутрин, една вечер/

На мен ми помага, значително намаля кървенето и броя на  гадните дни от цикъла Peace
Цитирай
Аз всеки месец сам така. Преди време си пуснах пълни изследвания и нищо ми няма така че не се тревожи предварително. На мене лично нищо не ми помага.
Цитирай

Стара Загора

Уф, малко се притесних.
Не се притеснявай. Hug Като се прегледаш ще видиш, че няма нищо. Доста жени са така без да имат конкретен проблем.
   Peace
Цитирай

София

Помага ми, calcium phospho c и витамин С.
Цитирай

Бургас

Здравейте иска ми се да споделя  с вас  и аз имам такъв проблем но по- принцип цикъла ми е обилен.През последните месеци започнаха аномалии и  с всеки месец  започна да ми идва на по -малък период, като през този месец ми дойде 2 пъти .Отидох на лекар и се оказа че имам множество кисти на единия яйчник и миома на матката  и двете с големи размери .Ужасът е неописуем сега ще търся  друго лекарско мнение ,за да потвърдят диагнозата .И при мен след раждането имаше промени  в цикъла но съм чувала от приятелки , че е нормално и на тях им се е случвало и аз така се успокоявах .Сега съжалявам  Crying or Very sad ,че не съм ходила по-често на консултации при гинеколог.
Цитирай

София

И аз съм така. Пила съм вит. С и калциев глюконат. Иначе нищо ми няма, препоръчвали са ми да пия противозачатъчни, за да се регулира.
Цитирай

София

На мен ми бяха казали, че трябва да приемам вит. К, но не помня в какво количество.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора