Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 541
Момичета, благодаря за топлото посрещане  Hug
Аз се двоумя точно от кой ден да започна? Утре ли, вдругиден ли?
Но желание има - довечера първо ще се измеря, после ще запиша обиколките и след още едно изчитане на диетата, решавам кой ден точно  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 208
Мама Саша ако питаш мен най добре почни след Великден, или поне другият понеделник, за да не се изкушаваш да прегрешиш по празниците. Ако държиш да почнеш тази седмица си изчисли так дните, че да можеш да ядеш в неделя или козунаци или яйца, тоест да ти е или белтъчен или въглехидратен ден.
Аз ще прекъсвам диета от 26 до 29 април. А от 30 продължавам по график. Много празници и поводи ми се събират и няма смисъл. Тъй тъй ще пия и алкохола тогава поне да не е на гладен корем.  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 541
Sisku, благодаря за съветите!  Wink
И аз мислех нещо такова да планирам  Peace

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте момичета-за сега съм желязна/не ядох бутерки/  Wink На обяд ядох кашкавал със салата,за вечеря сищото но само половината количество  Peace
Стискайте палци,че след малко излизаме и ако седнем на заведение незнам как ще се справя  Thinking

# 49
  • Мнения: 3 804
 Tonichka -4естито и нека следващия пак да е с отли4ен
мама Саша-добре дошла
аз днес съм на варива и си спретнах булгур с картофи и моркови-защото и народа из къщи го яде
http://www.d1g.com/video/show/1946002 -ето една песни4ка за добро настроение
памси успех

# 50
  • Мнения: 7 914
такааааааааааааа ето ме и мен...
 без малко днес да изпукам от глад Blush

ужас направо, малкият не ми даде възможност да си хапна редовно и  равносметка е е2 ябълки и един банан... така че довечера задължително още един бана ще има..много малко ядене и калории... ужаааааааас Confused


мама Саша
 изкарай си Великден и тогава почвай Hug

pamsi
 браво на теб.. хайде довечера пак да се отчетеш, че си издържала на изкушението Party Party

dtti

булгура си е зърно.. яж го във въглехидратния ден Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 113
Maма Саша, добре дошла и от мен   bouquet

Честито Tonichka за взетия изпит, продължавай все така   bouquet

БРАВО на всички с минусииии  smile3501

И аз съм се замислила каква рокада да направя по великден, не ми се прекъсва... по план трябва да съм на въглехидрати, което значи козунак, обаче не знам какво да правя с агнешкото този ден  newsm78 мисля да съм на белтъчини тогава, пък ще видим. А сега съм на път да си проваля плодовия ден.... с малко салатка само... нали не е фатално  Blush

# 52
  • Мнения: 116
Здравейте днес ми е въглехидратен ден и не издържах и си хапнах сладолед . Позволено ли е въобще и кога? Иначе си вървя стриктно по диетата - за сега  Grinning.
Великден ми се пада белтъчен ден и мисля да го спазя.

# 53
  • Мнения: 3 804

:

dtti

булгура си е зърно.. яж го във въглехидратния ден Rolling Eyes
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 54
  • Мнения: 113
Здравейте днес ми е въглехидратен ден и не издържах и си хапнах сладолед . Позволено ли е въобще и кога? Иначе си вървя стриктно по диетата - за сега  Grinning.
Великден ми се пада белтъчен ден и мисля да го спазя.

точно във въглехидратния ден можеш да си хапваш сладолед  Peace

# 55
  • Мнения: 116
luizi   благодаря   bouquet а аз се упреквах цял ден, че нямам достатъчно воля

# 56
  • Мнения: 113
luizi   благодаря   bouquet а аз се упреквах цял ден, че нямам достатъчно воля

за нищо Hug

# 57
  • Мнения: 3 372
На мен Великден ми се пада плодов Crazy Няма да бъде плодов, въглехидратен ще е, агнешко не обичам особено Sick За яйц не съм призорила, само козунака ме изкушава Whistling
Днес незнам дали ми беше режимен ден, на обяд 2 лъжици картофено пюре /смачкани картофи, чубрица, черен пипер и малко маргарин/, бързах и нямах време да ям. После чипс newsm78 Незнам дали се връзва. На вечеря ориз със салата Peace
Нещо говорите за ядене до 20.00 Rolling Eyes Аз винаги вечерям след този час, по-рано няма как да стане, прибирам се  19.30 от работа

# 58
  • Мнения: 1 073
Пак да ви благодаря за поздравите за изпита.Много сте мили...  Flushed
 За мен плодовия ден беше успешен (  Outta Joint изключвам половината бонбон  преди обяд ).Утре ще се тегля и дано прибавя още едно минусче.До преди малко бях във фитнес залата, но не си дадох много зор.Нямах много енергия с тия 2 ябълки и 2 банана...  Tired .Моя проблем със килограмите е основно по талията, а аз свалям първо по "Д"-то ,а  ми се иска точно обратното.Много харесвам пищни задни части и си мечтая за такива   261uu

# 59
  • Мнения: 113
Добро и весело утро на всички!!! newsm03  love001

Tonichka, аз пък имам проблем главно на ханша, а първо започвам да топя сланинки около талията (там обаче нямам много) Thinking искаш ли някак си да се сменим? Whistling

*milenna*, разбира се е хубаво да се вечеря до 20.00ч., защото ако погледнеш началото на хубавата тема, която звездичка ни е направила  ( bouquet за звездичка), ще видиш че тогава започва процеса на храносмилане, който продължава да 4.00ч., а след това е до 12.00ч. е процесът на пречистване на организма.

Общи условия

Активация на акаунт