Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Училища
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,
бихте ли споделили мненията си за 56-то у-ще в Люлин? НИе сега ще завършим 1ви клас в 105то, но ни се налага да се преместим в Люлин точно до 56то и трябва да запиша детето там във 2ри клас. Ще ми бъде много интересно и от голяма полза да разбера нещо повече за у-щето и най-вече за госпожите, които в момента водят 1ви клас( на есен ще са 2ри).
Благодаря предварително!
Цитирай

The Hague, Netherlands

Привет  bouquet

Първо Честито Възкресение easter

Моят син е в 56-то първи клас тази година. Аз мога да споделя само за госпожата, която води неговият клас. Според мен е много отговорен и стриктен човек. Когато го записах едно от изискванията ми беше да е строга и да имат респект от нея децата. Нашата е точно такава. Доволна съм от методите и на преподаване (поне на синът ми му допадат), и това, че е малко по строга също ми харесва, защото моят е тези, че като ги отпуснеш малко и после може да ти се качи на главата  Rolling Eyes В градината непрекъснато се оплакваха от дисциплината му, но сега не е така. В никакъв случай госпожата им не  е някой цербер, който ги държи изкъсо. Преподавател е от дълги години, но се старае да учи и тя самата нови неща и да се съобразява с децата. С всяко едно от тях има различен подход.

Госпожата от занималнята  също мога да я похваля. Прибирал се е само 2-3 пъти с ненаписани домашни и това беше още в самото начало, когато се чудеше къде е newsm78. Правиха тържество за Коледа по инициатива на самата госпожа. Децата ежемесечно участват в направата на списание" Манифико" - горди са и се чувстват, че правят нещо значимо.

Като цяло училището се ползва с добра репутация. Ние сме в съседния микрорайон, точно срещу 40-то, но избрахме 56-то. Успех  bouquet
Цитирай
Буба, ти си "моят човек" Very Happy
Възгледите ни за учителка поне по написаното-напално съвпадат! Бладодаря ти. че ми отговори.  Ще ми напишеш ли името на преподавателката? Аз мисля след ваканцията да отида и да я запиша моята дъщеря направо във Вашия клас( ако ми кажеш името до тогава ,разбира се Smile ). Ние също сме от модела, който трябва да бъде побутван Smile. Местим се в Люлин на 24.5 и ще живеем в първия ред къщи под 56 у-ще. Вероятно на Ния ще и бъде мн приятно ваканцията да се сближи с някой, с когото ще учи през година, тъй че можем ваканцията да се запознаем, ако нямате против разбира се.
поздрави!
Цитирай

The Hague, Netherlands

Ще ми е приятно да се запознаем Very Happy Тъкмо и децата ще си играят, сега с тези ваканции повечето му приятелчета са на някъде и той милия много скучае  Cool Нашата госпожа се казва Анелия Рачева и е класна на I"Д" клас.

За срещата ще се разберем на лични Wink

Весели празници  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.