"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 11

  • 11 379
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 572
desika, благодаря за отговора.Та добро утро на всички, май аз днес първата, която ще се отчете днес :ви
да се отчета и аз, -300 (без да съм била особено режимна)
много съм радостна, дано мога да продължавам все така Simple Smile
целувам ви и лек и режимен ден на всички Simple Smile

# 76
  • Мнения: 422
Добро утро!
Искам да ви питам как ги хващате тия примерно 300 грама???
Моя кантар уж е хубав, нов, електронен и т.н., но колкото пъти се кача на него /по едно и също време, един след друг/ винаги показва различно - даже разликата е стигала до кило???

# 77
  • Мнения: 572
ми този на който и аз се меря я показва тази разлика от грамове... тоест нали аз си помня колко съм била предния ден и като се кача днес ... и ето ти разликата
а и този е електронен.
странно, че при теб е така, ако бе механичен - добре, но ти си с електронен и имаш отклонения с по едно кило ...странно
само да добавя, че и аз се качвам по няколко пъти на кантара, за да съм сигурна, че през тези няколко пъти ще ми покаже едно и също  Peace

# 78
  • Мнения: 649
Добро утро,
честито на минусчетата. Аз кантар нямам и не мисля и да имам тъй че не мога да се похваля. Мен тези уреди ме подлудяват и ще съм нон-стоп депресирана.
Хубавото е, че с хубавото време и апетита ми намалява. Момичета нещо напоследък сутрин нищо не мога да хапвам. Не ми се ядат филийки с нещо си или яйца. Предпочитам да пия млякце. Но като си купя 1л. и то става и за закуска и за обяд и за следобяд. А нали казвате, че млякото не спомагало отслабването.
Как си решавате този проблем?

# 79
  • Мнения: 422
наистина е странно, защото много рядко показва едно и също и затова не се меря вече.

А за млякото аз си взимам кисело, така е по-лесно според мен. И да остане от кофичката на другия ден го изяждам.

# 80
  • Мнения: 572
според мен пък това за млякото не е вярно.
хапвай и пийвай от него колкото искаш.
аз не съм пробвала да изкарам цял ден само на мляко, но ако има все пак някой, който го е правил и съответно се тегли всеки ден, нека сподели отбелязват ли се минуси.
като заговорихме за мляко си спомням, че преди време пак я имаше тази тема и че млякото Култура не било толкова полезно зарди 3.5 гр мазнини - ами да ама на мен то най-много ми харесва и си карам все на него.

# 81
  • Мнения: 649
Аз съм карала цял ден на прясно мляко. Но не мога да кажа как ми се е отразило на килограмите. Лично аз съм се чувствала адски добре, приемам доста течности, оправям си проблема с  smile3550. То само заради това дет се вика трябва да съм отбелязала някакви минуси.

# 82
  • Мнения: 572
проблема с  smile3550 се оправя така, или поне аз го оправям така:
вечер преди да легна изяждам 1/2 кофичка кисело мляко със 1 супена лъжица ленено семе, като преди това съм го оставила да престои няколко часа.
ефект при мен има, но го правя редовно докато покаже резултат, защото не ми се иска да привиквам и организма да свикне и с това

# 83
  • Мнения: 699
Добър ден момичета. Гледам минуси вече има, аз още не съм се мерила, малката спи и кантара е при нея. Но като се събудих се чувствах олекнала малко и като се събуди ще се метна да проверя дали не съм се излъгала нещо. Вече нещата при мен се нормализираха и метаболизма се възстанови (съдя по  smile3550) дано и килограмчетата тръгнат надолу пак. Режимна съм, не смея да прегрешавам, че то остана по-малко от 1/2 та и сега да не се излагаме. Даже тази сутрин закусих навреме, напоследък не смогвах, но днес първо закусих и после  prostor 1ironing нещо напоследък с това хубаво време не смогвам с домакинството, добре че имам добър мъж и не мрънка, а помага.

Слунчев и усмихнат ден. Много минуси да има днес.

# 84
  • Мнения: 367
Добро утро момичета кокичета !!!
Днес разходих летните чехлички вече  newsm44
Времето е суперскооооо .Казват че пак ще вали ама каквото и да става вече си е лятооооо  smile3533
Минах край сергийката с плодовете и грабнах едни ягодки - за закусчица 120 гр.
И на мен ми писнаха тез яйца и месца и бонуски филиййки .
Мале тез рулца от раци верно имат захар да му се не види толкова са удобни за малките закуски - 3 рулца и половин плод и ядки
Язък добре че ми отворихте кюфтаците.
Апък за кюфтенцата да одобрявам - много да
Включвам ги в менюто - благодарско!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Сега ще заменя рулцата с кюфтенца за закуска - студени от хладилника - много ги обичам така като бонбони  Joy Joy Joy
И без това в жегата няма какво да се яде топло - особено за закуска
Айде на всички да ви е вкусно кафенцето и хубав слънчев ден   love001

# 85
  • Мнения: 649
Felina ягодките с млякце ли ги комбинираш? Щот то хубаво може да хапваме плодове ама протеините от де ще набавяме. Пак всичко опира до това мляко. Не може ли само на плодове и зеленчуци? Екстра ще да е.

# 86
  • Мнения: 367
Ми тая сутрин хапнах 3 рулца от раци - (ще си ги доям и край )
и 120 ягодки
и 3 ядки кашу

^desika^ може да си резнеш 40 гр някакво месце или кюфте например - каквото обичаш.
Аз обичам студено месо или просто парченце кашкавал.
Аз направо вече не мога да гледам яйца - много ми омръзнаха.

Трябва да ги заменя с нещо временно. Не е хубаво толкова много яйца да се ядат.

След това като го дозатъпча с кафе и беж в тоалетната хахаха

# 87
  • Мнения: 367
Мойта радост е че пак се върнах на 54 защото с тия прегрешения бях качила на 55 пак.
Сега просто гледам да вляза в ритъм отново и почвам да сънувам пак 53 кг.
Дано до края на седмицата да стане .


Някой намерил ли е филма на Оги за водата на български или на английски ?
Аз я намерих само на руски и не го гледах като го чух  newsm78
Ако някой може да прати линк  .... Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 699
Аз пък си останах без минус, но си останах с доброто чувство. Или прости не го отчете кантара, защото е механичен и бях хапнала вече и пих почти 1л. вода, ноооооооооо важното е че се чувствам добре. Сега поемам на редовния фитнес с жуженце по улиците и утре пак ще се меря. Пък аз и без това си чакам до края на месеца МЦ-то, та може и да не отчета минус тая седмица. Ноооооооо от месец май нов турнир и нови минуси.

Хубав ден ви пожелавам.

# 89
  • Мнения: 367
Наща бъдеща мама трябва да има новини днес  Heart Eyes

Джинджи ще чакаме !!!

Май е рано да видят пола но ще  видиш как му тупка сърчицето  Flutter

  love001

Общи условия

Активация на акаунт