едно питане....за тест

  • 2 391
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала и се надявам отново да компетентното Ви мнение...
лелката ми дойде в петък вечерта, днес вече няма и помен, никога не ми е бил толкова къс цикъла...реших да направя един тест и там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване, според мен теста е отрицателен,а според Вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 197
странно!!! newsm78  защо не го повториш? не ми звучи като валиден тест!!! Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 10 692
ще повторя утре сутрин, но наистина и сега го гледам виждат се ясно контурите, хахава работа

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Повтори ли теста?

# 4
  • София
  • Мнения: 10 692
сега съм на работа и няма как,утре сутрин ще повторя

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Според мен теста е невалиден

# 6
  • Мнения: 1 248
стискам ти палци да е  EFP

# 7
  • София
  • Мнения: 10 692
Според мен теста е невалиден
[/quote]
имаше контролна ивица..

# 8
  • София
  • Мнения: 10 692
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

# 9
  • София
  • Мнения: 10 692
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

ааааааааааааааа:-) ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

# 10
  • Мнения: 1 248
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 10 692
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78
ох незнам вече,сега като че ли отново се появи ..лелката имам предвид

# 12
  • Мнения: 30
там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване,

Ако има изразена контролна лента, значи теста си е валиден. а ако втората лента само е с контури, и като се прибави и "съмнителният цикъл" .... според мен е твърде вероятно да е бременност!
Успех мила   bouquet

# 13
  • Мнения: 216
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност

# 14
  • София
  • Мнения: 10 692
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност
утре,утре ще го повторя а вечерта ще отида на лекар....ще откачаааааа

Общи условия

Активация на акаунт