Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Добро утро,момичета!
Искам да споделя с вас последното,което ми се случи.Откриха ми хламидии.Надявам се да ми дадете кураж и отговор на въпроса,който ме вълнува.На тези който решат да ми отговорят им благодаря предварително.
Колко време след лечение на хламидии започвате с бебеправенето?
Цитирай

София

Питай док Peace
Цитирай

v. turnovo

Аз лично се лекувах 3 месеца, на четвъртия почнахме с опитите.Успешно излекуване Peace
Цитирай

Мисля,че няма никакъв проблем с бебеправенето веднага щом направиш всички необходими тестове и прегледи, за да си сигурна че си се излекувала напълно.
Цитирай

по света и у нас

Аз лекувах хламидия. При мен лечението беше дълго, защото не се излекувах от първия курс антибиотици. Веднага след второто лечение подновихме опитите.
Ще те посъветвам след като излекувате хламидията да направиш тест за проходимост на тръбите.
Успех ти желая  Hug
Цитирай
Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?
Цитирай

гр Пловдив

КУРАЖ Hug
Цитирай

Само след 1 прием на антибиотици се излекувахме, не сме спирали с опитите и следващия месец бях бременна. Успех!
Цитирай

по света и у нас

Благодаря ви,момичета!
Hri,правих тест за проходимост на тръбите преди 4месеца.Дано не се наложи пак,че е истински кошмар.Имали ли опасност за това време да са се запушили тръбите?
Eдва ли. Щом си правила преди четири месеца, мисля че няма нужда от втора сега. Нямам идея дали за толкова кратко време, могат да нанесат големи поражения.
Цитирай

UK

Успех и дано всичко да е наред по - скоро! Peace
Цитирай

Stara Zagora

Успех и от мен всичко ще бъде на ред
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.