Music Idol 2 - /12/ - нощта на дуетите

  • 21 100
  • 632
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 46

Днес сънувах, че отивам на концерта и касиерката казва, че 4 билета са 200 лева Mr. Green И се събудих, нищо не видях #Cussing out
Joy Joy Joy

Аз ще ви чета коментарите!

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
и аз се записвам

# 18
  • Мнения: 120
записчее

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Чаках концерта с дуетите.  Crazy Ще слушам, гледам, пиша, чета.

# 21
  • Мнения: 3 861
куку...ето ме и мен!!!

# 22
  • Мнения: 1 735
Последните 2,3 риалити епизода на МА ги изтървах. Я обадете, заслужава ли си да ги тегля или мога да мина и без тях?

# 23
  • Мнения: 1 269
Последните 2,3 риалити епизода на МА ги изтървах. Я обадете, заслужава ли си да ги тегля или мога да мина и без тях?

Да, и на мен ми е любопитно какво са давали. Simple Smile

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Последните 2,3 риалити епизода на МА ги изтървах. Я обадете, заслужава ли си да ги тегля или мога да мина и без тях?

Да, и на мен ми е любопитно какво са давали. Simple Smile
Нищо съществено не беше (според мен). Щом даже не си и спомням какво са давали Simple Smile

# 25
  • Мнения: 11 607
Очаквам с нетърпение ........ после коментарите тук Grinning

Очаквам само коментарите в темата...Някак си ми е по-добре да се информирам само от форума какво става по тези шоу-та........Като чета всички ви - ТВ не ми трябва! Тук дори има повече от това, което дават по ТВ......

# 26
  • Мнения: X
Вчера цял ден съм си припявала :"Там където няма студ", и още ми е чудно Марийчето ще се справи ли с тази толкова спокойна песен. Аз като си я тананиках,чистейки с прахосмукчата звучеше добре Crazy, любопитна съм за довечера Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 203
Записссссссс  Grinning

# 28
  • Мнения: 184
Успех на айдълите довечера  Peace

# 29
  • Мнения: 7 263
Чакам и аз днешния концерт с нетърпение - жалко, че ще пропусна първите едно - две изпълнения, но се надявам после да си ги дръпна от нета.
Според мен ни чака страхотен концерт. Някои от двойките определено са ми страшно интересни.

Общи условия

Активация на акаунт