Пежо 206 - добър избор ли е?

  • 14 693
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Мами, какво ще ме посъветвате за Пежо 206? Оглеждам се от известно време за нова стара кола и съм си харесала именно тази - производство около 2000 г. Ще съм ви благодарна за споделен опит и съвети! Още повече, ако някой продава нещо подобно?

Хубава седмица!
 Hug

# 1
  • Мнения: 606
Не, разбира се. Но аз не съм мама, все пак...

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Най-големият му плюс е, че може да се паркира напречно на тротоара. Всъщност, това май му е единственият плюс.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 647
НЕ! Отвратилена кола, която дава непрекъснато някакви дефекти. Дори и нова да я вземеш, няма и 500 км да навъртиш и ще я вкараш в сервиз. И така до безкрай.

# 5
  • Мнения: 3 459
Да!
Имам 106, сега се замисляме да вземем чисто нова 206-ка  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Да!
Имам 106, сега се замисляме да вземем чисто нова 206-ка  Peace
Ъъъъ, чисто нова? Че то произвежда ли се още 206 като излезна новия модел newsm78
Аз иначе ги харесвам, но според мен държат висока цена за класа си, твърде висока.

# 7
  • Мнения: 91
  Sick   не и Пежо

# 8
  • Мнения: 4 965
Единственото прилично Пежо е 307-комби, защото е голяма кола, но иначе е "дърво" /т.е. чиста пластмаса/.
Удобно е, ама не е цвете за мирисане.

# 9
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Имам такава 1.9 дизел-купих я още като излезнаха 1999година.Почти никакъв проблем досега,страшно икономична.Имам и Пежо 807 модел 2004-постоянно нещо и се разваля,гори адски много,с 2 думи колкото повече електроника има по голямо дърво е според мен-това е мое мнение.206-цата не я сменям за нищо newsm10

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 179
НЕЕЕЕЕЕ!!!!

# 11
  • Мнения: 3 423
Ако нямаш избор, е добър избор.

# 12
  • Мнения: 674
Леля ми има - доволна е.
Вътре е просторно и много удобно.
Мотора нейният беше май 1.4 към 90 коня и е доста динамичен.
Проблем имаше само със скоростната кутия но за 200 лева го поправи и всичко е ОК!!
Хубави са вземай! Peace Peace

# 13
  • Мнения: 686
Честно казано, не очаквах толкова негативни оценки. Все пак е сравнително нестара кола... В момента карам Поло и съм доволна, но е много слабичко и без никаква, ама никаква екстра, дори серво нямам, а живея в центъра и всеки ден ми се налага да паркирам в миши дупки.
Каква друга малка кола до 7000 според вас си струва да се търси тогава?

# 14
  • Мнения: 3 459
Да!
Имам 106, сега се замисляме да вземем чисто нова 206-ка  Peace
Ъъъъ, чисто нова? Че то произвежда ли се още 206 като излезна новия модел newsm78
Аз иначе ги харесвам, но според мен държат висока цена за класа си, твърде висока.
Сори  Blush грешката е моя, не става въпрос за 206, а за 207  Peace

Общи условия

Активация на акаунт