Дебелобременна тема

  • 4 154
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 588
Не се притеснявай, килограми се свалят. Радвай се набременността, че после може и да ти липсва малко, пък после всичко ще си дойде на мястото. Simple Smile Hug
Аз не бях много дебела, но качих към 25 кила, което не е никак малко. Свалих ги без никакви усилия за 2-3 месеца. Wink

# 61
  • Мнения: 625
Аз в началото на бременността ми много повръщах и свалих доста кг. и се чудих как другите бременни са толкова дебели...е,след като мина трудният ми период станах като слон,бебето ми беше голямо и като родих си бях слон и сега съм си слон,а и бременна за втори път.Просто си е до натура,а и не това е най-важното нещо на света.Нали затова светът е шарен Wink

# 62
  • Мнения: 26
Охоооо я каква хубава темичка си имаме тукаааа  smile3521

Да Ви се представя, приятно ми е Шишо Бакшишо   261uu А уж всички ми казваха : "Спокойно с втората бременност качваш наполовина" дрън-дрън, като гледам пак съм си една дебелобременна. Ама какво да правим, после ще ги сваляме килцата. С дъщеря ми качих завидните 30 килца и резултата беше: 160 см, 78кг  #Shocked сега вървя по същия път, че може и да бия рекорда. От друга страна като гледам само на цици съм трупнала 3 кила. Здраве да е... Като родим ще слабеем прогресивно  smile3521

# 63
  • Мнения: 2 910
През първата бременност качих 30кг. и невероятно за мен, няколко месеца по- късно ги свалих. В момента съм 30кг. отгоре,а до термин имам още около 1м. Rolling Eyes Не приличам на себе си, станала съм кит, цялата съм подута, лицето ми е двойно, краката като на жаба и вече почти без самочувствие Rolling Eyes Знам само, че ще дам всичко от себе си да отслабна, колкото и да не вярвам вече в това.

# 64
  • Мнения: 799
Аз съм била и в момента съм и на двата фронта - с първото дете качих 15 кг, като 6-7 от тях в последните 2 месеца. Да 5-тия месец въобще не ми личеше, а след това 2 месеца бях корем, набучен на клечки (забременях на 44 кг.). Едва на финала се окръглих (ама то и без това през декември единственото, което можеш да правиш, е да плюскаш...)  Mr. Green
Сега с второто е доста по-различно - още не съм стигнала 4-ти месец, а шкембето ми е като в 6-7-ми месец (интересното е, че задникът ми не е нарастнал особено, но въобще не се надявам да ми размине...). Чувствам се като раздута торба и както съм я подкарала, до ноември ще тежа около 80 кг. (втория път забременях на 47кг).  ooooh!
Абе при всички положения глад и спорт ме чакат догодина  Sick
Както каза докторът при раждането на №1 - "девет месеца зор, после цял живот - още по-голям"  Joy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 576
В момента съм 80 кила, а тепърва ме чакат поне още 30.

# 66
  • Мнения: 745
Винаги съм си мислила,че като забременея ще напълнея много.
Обаче това изобщо не се получи.
За мен всичко е въпрос на хормони.
Най -важното е да се роди едно здраво и хубаво бебче на финала.
Килограмите ти са най-малкия проблем.
Ако човек има истинска воля и желание ще се отърве от тях много бързо.

# 67
  • Мнения: 83
Ооо, не си сама. Аз качих 25 кг и сега, 4 месеца по=късно все още съм с 15 отгоре. Когато почна да захранвам мисля да направя диета + спорт. Надявам се за 5-6 месеца да ги сваля.

# 68
  • София
  • Мнения: 39 747
С Дияна бях точно така както се описваш. Една търкаляща се лоена топка, която е по-лесно да прескочиш отколкото да заобиколиш. Трупах навсякъде, глезените, крака, дупе, ръце - всичко беше 2но-3но.
Сега основно раста на корем. Качила съм малко в задните части и бедрата.
С 1вата брем. качих 25кг. А и сега вървя натам.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

И да споделя някои екстри покрай дебелеенето ми:
Ето ме вече в седмия месец, а вече не мога да си свия краката под себе си. Да не говорим, че обуването на чорапи е цяло приключение. Напомня на йога стойка за напреднали...

А вечер реша ли да ставам от леглото, съм като обърната хлебарка - мятам едни ръце и крака, правя едни засилки да се обърна  hahaha Не на хлебарка ами на обърнат тюлен приличам сигурно. Сутрин ми е по-лесно ставането - с нови сили, след неколкократно ходене до тоалетната през нощта - по-леко е.
Добре, че бях в големите месеци през лятото защото моето обуване щеше да е мисията невъзможна Mr. Green Мъжът ми ме обу единствено като ме караше към АГ-то вече за раждането /20 септември/ защото беше леко хладно и аз реших да не ходя с чехли а да бъда спортна дебела бременна Mr. Green та той се гъзури да ми завързва маратонките, които изхлузих в АГ със застъпване отзад /иначе трябваше акушерката да ме събува Crazy/
Като си лягах се оприличавах на мечка, която влиза в хралупата си.
Туфи, който се е ошишкавил преди бременността така сваля  Mr. Green
На мен ми пролича, че съм бременна в края на седмия..началото на осмия месец. То докато напълня предварително дебелия ми корем стана време за раждане Mr. Green Но поне сина ми живя девет месеца в четири стаи и кухня Mr. Green

# 70
  • Мнения: 523
Здравейте иот мен! Има ли някакво знаение как изглежда една бременна жена , след като по принцип това е най - хубавото нещо на света , чудо на природата и бог . Всички бременни жени са красиви ,независимо дали са дебелобременни или слабобременни . Има и още нещо : аз и през двете си бременности бях слабобременна , но се молех да надебелея , да ям,да имам апетит и да бъда дебела , само исамо да не повръщам и да спре да ми се гади от всичко.
Завиждах на всяка бременна жена , която видех , че с апетит си похапва каквото и да е . А аз само поглеждах с погнуса и повръщах . Идеше ми да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Така че нека всяка бременна се радва на щастието , че носи бъдещ живот и да не и пука как изглежда и какво мислят другите!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 39 747
Да, мисията с чорапи е - мисията невъзможна. Правя и стойки йога. По-често мъж ми ми помага. Понякога и Дияна казва "мамо дай аз да те обуя" Simple Smile

# 72
  • Мнения: 640
С времето и малко усилия от твоя страна всичко ще се коригира. Леко раждане

# 73
  • Мнения: 119
То си е до натурата на човека.И аз съм така,споко,не си само ти.До сега съм качила цели 25кг. а уж не ям много,а ми остава цял месец,че и половина,на какво ще приличам не ми се мисли,ама нали после се надявам да ги сваля пустите кг.Скоро разчиствах гардероби,да освободя място за дрешките на,,големия човек''като се появи на бял свят и понеже установих,че като стоя на стола няма да стане,че не мога да се свия до долу,реших за по удобно да седна на земята...Добре ама после как се става,мислех,че ще скоча както преди...да,ама не.Започна се едно пухтене,въртене,не става...накрая коленичих и станах,добре,че нямаше кой да ме види,сама си се смях после...колкото и да ми е трудно все още не се давам и сама си връзвам връзкитена маратонките,ама скоро май ще се предам.Имам чувството,че скоро като вървя и ламината ще скърца под мен hahaha,а как се става от леглото...(направила съм дупка чак,личи си къде лежи шопара)със замах,мятат се ръце,крака...голям майтап Joy Joy Joyто от цици не мога да си видя корема,та се мисля за слабичка hahahaама като се погледна странично в огледалото....Здраве да е,важното е бебока да се роди живо и здраво,пък после ще  видим...леле,ква мадама ще стана,ще видят те така ли ще ми се смеят,че съм била дебела....

# 74
  • Мнения: 452
хм а на мене лекарите ми казаха ,че повече от 10 килограма не било препоръчително да се качват  и то най- много се качвало в последните месеци ..бебето било 3- 4 и околоплодните води тежали малко ..ама като ви чета се успокоявам

Общи условия

Активация на акаунт