Дебелобременна тема

  • 4 160
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 728
Всяка бременна е хубава Hug.
Я вдигнете гордо глави.. нови животи създавате. А и честно да ви кажа, мнението на много мъже е че предпочитат по - пишни дами, просто някой от тях не си го признават. Моя мъж например не харесва кокалести.. ми да не да е куче я, на кокали да се нахвърля.

# 76
  • София
  • Мнения: 44 098
хм а на мене лекарите ми казаха ,че повече от 10 килограма не било препоръчително да се качват  и то най- много се качвало в последните месеци ..бебето било 3- 4 и околоплодните води тежали малко ..ама като ви чета се успокоявам

По учебник са 12, като 2-3 от тях се водят тлъстини Winkосвен това имаш литър повече кръв, в това число са и наедрявания на гърдите и т.н...имаше някъде....кое колко тежи....а го дават - първите 6м по 1 кг на месец, последните 3 месеца по 2 кг....аз спазих точно тази схема Wink

# 77
  • Мнения: 4 668
Аз бях от много слабите бременни  Simple Smile До 6 - тия месец повръщах и ми се виеше зловещо свят .
Заклевам се , че все ми беше тая как изглеждам  Rolling Eyes Манекенка , не манекенка не можех да си стоя на краката .
Друг проблем - не можех да си намирам дрехи за бременни , на мен пък ми казваха , че съм много слаба бременна ... разорих се по - скъпите магазини / само там имаше размери за мен /  Sick
До деветият месец бях качила осем кг. и още ходех на високи токчета ... и нищо не ядях  Confused все ми беше гадно ...
Общо качих 12 кг.

Гледай си бременността и това да си здрава .  Hug

# 78
  • Мнения: 15
Привет мами и от мен ,много хубава теми4ка,посмях се от сърце,за6тото и аз се видях в доста от написаното,определено не съм от слабите бременни,ама какво да се прави...според моето доки съм ка4ила стра6но много 13 кг до сега и иска6е да спазвам диета и да отслабна ,6тях да я  #2gunfire  fight..всеки път ме депресира като отида на преглед, това от самото на4ало Whistling аз и обяснявам 4е сладко не ям ограни4авам се ама и вода да пийна ми се лепва Joy( само да вметна 4е забременях на 60кг) Ох о6те 2 месеца 6те трябва да я изтърпя с критиките  smile3511То си е и до натура. важното е беб4етата да са добре..после 6те сваляме  animal085 newsm39.Според мен вси4ки бременни са хубавии ...пове4е усмивки и хубав ден от мен..  bouquet

# 79
  • Мнения: 405
И аз качих 12кг, но и на мен ми беше толкова зле, че ми беше все тая как изглеждам. До петия месец бях като препила нон-стоп: виене на свят, повръщане, главоболие - пълен мрак. В петия месец бях качила четири кг и не ми личеше особено.
После загладих косъм  Joy и до края за четири месеца качих 8кг.
Но като цяло се чувствах супер слаба, изтощена и ми прилошаваше често. Не можех да ям особено, заради зверски киселини и въобще... как съм завиждала на енергични , весели и пращящи от здраве бременни, които си се разхождаха безпроблемно по улиците.. докато аз все гледах къде мога да поседна.

Така че -  няма сми да искаш да си на мястото на някой друг, защото със сигурност и той има проблеми.
Слаба, дебела - бременността си е труден период и няма лесно.
Ако имаше - всички щяхме да сме там  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 5 563
О, Патишонка, здравей!  Simple Smile

Много се смях на темичката ти! Аз съм слаба по принцип, но когато съм бременна, съм винаги слонче.  Grinning Особено дебела бях с второто бебче. И мен ме беше яд като разглеждах разни вип-красавици, снимани по списанията за бременни. Аз изглеждах съвсем различно - с огромни ръце, крака и дупе, освен корема... и с дебело лице дори!

Но всичко си идва на мястото! Най-важното е бебчето да е живо и здраво. После ще отслабнеш!  Hug

# 81
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много свежа тема с чувство за хумор!Не съм била от дебелобременните мами,честно казано всички бременни ме радват!
Peace
 Joy     Joy
Лека бременност!
Килограми се свалят  Hug

# 82
  • Мнения: 145
Хайде и аз да се запиша в отбора на дебелобременните мами   bouquet
Изчетох цялата тема и в много от описанията намерих себе си.  Crazy Blush
Но Патишинка ти не се притеснявай, нека да родим пък после живот и здраве ще сваляме дръжно килограми и ще бъдем красиви мами  bouquet Whistling

# 83
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха, бях ОГРОМНА! Толкова натлъстяла бременна не бях виждала изобщо никога, майка мисе  шегуваше, че ако не била видяла снимките от ехографа, щела да мисли, че чакам тризнаци! От нищо не се ограничавах, сега имам допълнителни 8 кг, които обаче бях качила преди да започнем бебеправенето, като спрях цигарите.

# 84
  • Мнения: 229
Имам чувството, че всички бременни на света са с тънки крака като моливчета, с тънки ръце, с кръстче - като ги гледаш отзад все едно не са бременни. И единственото бременно в тях е един стегнат корем отпред, като топка, все едно са го тренирали...

Все съм най-дебелата бременна в чакалните на ЖК, все се разминавам със слаби бременни по улицата. Няма ли нито една бременна от моя калибър? Краката ми са вече огромни, а не ям много. Просто се питам как го правят?

Ако има някъде по света и други бременни като мен, присъединете се! Нека да протестираме срещу нашествието на слабите, които създават грешни очаквания в мъжете ни!

 Laughing

ехх сладурка не си самичка!
аз също съм от дебеланкит бременилки, с 20 кила отгоре съм а те първа влизам в 7ми месец ..краката и ръчиците хич не са ми слабички, а и дупето ми е огромно. аз и преди да забременея бях леко пълна та ся смятай .. подкрепям те  Hug малко взех да се ограничавам, щото до 9 месец гоня 100те и нещо кг ..малиии

преди за мъжа ми бях малката скумриика сийка, вчера яла корабийка .. с цаца в корема, а сега съм кита със скумрийка

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 12:11 от ssieber

# 85
  • Мнения: 340
Патишонке, не е честно  Naughty Аз през първата ми бременност бях на противоположния стан, само с големи кореми се разминавах и след всяка консултация прекарвах часове пред огледалото в притеснения дали имам нормално голямо бебе! То бива дебелеене вашето  Crossing Arms ама на нищо не бива, само да плашите разни млади агънца. Накрая си родих бебе 3350/51  2 седмици преди термин. 

# 86
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз бях от дебелобременните, качих 30 кг., няма да ти казвам колко кила влязох да раждам, че ме е срам  Embarassed А не се тъпчех, ама си качвах. Ама като имаш и предвид, че съм си висока и едра все пак, та не знам каква гледка съм била с тоя огромен корем. Щом и дрехи за бременни не можех да си намирам и много ме беше яд, като видех някоя слабобременна с готина блузка и панталонче, например Sad

Ама пък в крайна сметка, е по важно да родиш здраво бебе. Аз родих 4100 бебок, 15 кила оставих в родилното. Сега се мъча да сваля и останалите 15, ама отнема време. Но е важно, че бебо е добре, расте здрав, кърмим се и така. А мама ще влезе във форма, рано или късно  Tired

Лека бременност и раждане и едно хубаво здраво бебе   bouquet

# 87
  • Мнения: 135
Имам чувството, че всички бременни на света са с тънки крака като моливчета, с тънки ръце, с кръстче - като ги гледаш отзад все едно не са бременни. И единственото бременно в тях е един стегнат корем отпред, като топка, все едно са го тренирали...

Все съм най-дебелата бременна в чакалните на ЖК, все се разминавам със слаби бременни по улицата. Няма ли нито една бременна от моя калибър? Краката ми са вече огромни, а не ям много. Просто се питам как го правят?

Ако има някъде по света и други бременни като мен, присъединете се! Нека да протестираме срещу нашествието на слабите, които създават грешни очаквания в мъжете ни!

 Laughing
Скъпа,аз при първата бременност качих 30 кг.-и станах огромна,направо като мечка Laughing,но не се притеснявай после като се роди живо и здраво бебето,килограми бързо се свалят,колкото и невероятно да звучи аз си дадох воля и през първите 2 месеца след рашждането  свалих 24кг.,с оставащите 6 нещо се затрудних,мъчих се с тях още 4 месеца и сега...........пак съм бременна и пак започвам да качвам,но тоя път ще се постарая да не стана пак 100 кила жена Joy,но не се притеснявам много много защото най важното в случая е да ни се роди още едно живо и здраво бебе,а килата-лесно се свалят.

# 88
  • София
  • Мнения: 44 098
Патишонке, не е честно  Naughty Аз през първата ми бременност бях на противоположния стан, само с големи кореми се разминавах и след всяка консултация прекарвах часове пред огледалото в притеснения дали имам нормално голямо бебе! То бива дебелеене вашето  Crossing Arms ама на нищо не бива, само да плашите разни млади агънца. Накрая си родих бебе 3350/51  2 седмици преди термин. 

аххаахаххаха, не съм била сама в лудостта значи Wink

# 89
  • Мнения: 222
ХИЧ ДА НЕ ТИ ПУКА, А МЕН КАТО ГИНЕКОЛОГА МИ КАЗА ДА СЪМ НА ДИЕТА ИНАЧЕ ОТ ДЕБЕЛИНА НЯМА ДА МОГА ДА РОДЯ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт