Мами в БЕЛГИЯ - 4

  • 22 187
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Стигнахме и до 4-та тема в малкото, но красиво Кралство Белгия - държавата на Малката Венеция, шоколада, брюкселските дантели и зеле, ЕС, НАТО, стотиците замъци, бирата и морските дарове  Simple Smile




Мами в Белгия 3
Мами в Белгия 2
Мами в Белгия 1

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 13:10 от Блонди

# 1
  • Мнения: 1 121
Пу първа Laughing

Блонди, мерси за новата темичка Grinning и снимките са супееер Sunglasses

angels,  Shocked направо не мога да повярвам Shocked това е едно от най-невероятните неща, които някога съм чувала. Ето това е знак от съдбата, че наистина сте си един за друг! Много се радвам, че сте го открили Grinning

Блонди, честита ви количка. Мерси и за рецептата, може и да се пробвам. Ама колко време горе-долу се меси това чудо? Иначе аз разгледах темата, страшни вкусотии има вътре Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 27 524
Ейнджълс, аз имах подобен случай на морето преди години, падна ми пръстен златен. Търсих го много в пясъка на дъното, но... не го намерих, разбира се. На другия ден клечах на плиткото и ровех по пясъка за мидички и хоп - при едно от загребванията пръстенът ми в ръката ми, много се зарадвах  Flutter

Райли, хамалогията е голяма  Tired Трябва да затоплиш кухнята на 40 градуса и да е така, докато не го сложиш да го печеш, трябва да втасва два пъти и повече от двойно, трябва мнооооооого месене, а това е трудно, точене, увиване, ако не си правила, по-добре се пробвай с нещо по-лесно, но при всички положения трябва много топло и много месене.  Simple Smile  Hug

# 3
  • Мнения: 27 524
Ех, хем сме малко, хем нередовни... Пишете, момичета  Hug
Времето е хубаво днес, синът ми заспа на дивана в хола, имаме куп задачи... Вие как сте?  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 121
Пишем, пишем Laughing

Временцето наистина е чудно. Аз продължих с пролетното почистване, понеже мъжът ми утре се връща от командировка и след цяла седмица активен мързел, дойде време да приведа къщата в приличен вид Laughing

Вечерта бях на гости при една приятелка-хапнахме, пийнахме, посмяхме се, децата си играха (нейното дете е малко по-голямо от моето) беше екстра, трябва по-често да се събираме Wink

Дано и уикенда да е слънчево, та да отидем някъде с мъжа Grinning

 

# 5
  • Мнения: 27 524
Ето ме и мен пак, цяла нощ месих козунаци  Crazy Crazy Crazy

http://img168.imageshack.us/img168/8999/kozunaci3cp3.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/1646/kozunaci4lw4.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/7806/kozunaci2jh5.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/7802/kozunacivr1.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/645/kozunaci5un8.jpg

Тази сутрин с Криско боядисахме яйцата, станаха рядко грозни и в купена нова кутийка с боя нямаше червен цвят  ooooh! Имаше оранжево, което се оказа кафяво. Досега кафяви яйца не бях правила  Laughing Както и да е, спазихме обичая, с изключение на червеното. Сега пека едно специално агнешко роле и довечера сме на гости на иху-аху  Party

Весело на вас тази вечер и утре.  Hug На църква ще ходите ли? Тя пък е тук в Брюксел, де...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
Весело изкарване на празниците! Hug

Блонди
,страхотно си се справила-лигите ми потекоха направо!  bouquet

 При нас свеки се е заела с яйцата и козунаците,а ние излизаме на разходка. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 121
Честито Воскресение Христово!!! Пожелавам на всички ви много здраве и обич  bouquet

# 8
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
И от мен много здраве, усмивки и любов и весел Великден. Блонди ти си майка героиня Laughing Козунаците са страхотни, а и агнешко си готвила. Ние само боядисахме яйца, поне червеното стана ОК Grinning Но половината се счупиха още като си варих...

Ние вчера бяхме на ресторант - има един грьцки при нас, кухнята е като бьлгарската Grinning Бяхме се сьбрали голяма компания, седнахме на вьн на двора и откарахме 5 часа Laughing Добре че бях взела мини-ДВД за София та гледа филмчета повечето време Heart Eyes

Как изкарахте вие?

# 9
  • Мнения: 1 121
Ние си бяхме вкъщи. При нас бяха организирали някакво състезание с ролери и бяха блокирали цялата улица Twisted Evil Нашата къща разбира се беше точно по средата на маршрута така, че и да искахме нямаше как да излезем с колата... та нито успях да напазарувам, нито да сготвя като хората, даже не успяхме и да излезем, а времето беше толкова хубаво Close И така чак до 6.30 вечерта, когато събитието приключи и когато всички магазини затваряха... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 27 524
Ние бяхме в едни приятели, на маса, откарахме до 2 и 30 през нощта, Криско горкия задряма в ръцете ми, та си тръгнахме. Това с мини двд-то е много хитро, и ние му взехме онзи ден, че ще пътуваме в четвъртък до Дрезден и Прага и да може да си гледа в колата  Simple Smile Така и вкъщи вечерно време можем да разделим телевизора, че с неговите Том и Джери нон стоп направо  Crazy
И до нас има две гръцки ресторантчета, много хубаво готвят, има музика и е забавно.
Има и българска кръчма, огромна, съвсем до нас, но е такава селяния и простотия вътре, за съжаление, че няма да идем скоро пак  Confused

Райли, голям "късмет"  Rolling Eyes

Аз чакам с нетърпение да сваляме довечера чувалите, че в кофата, дето съм хвърляла разни агнешки изрезки и кокали така ухае, че ще откача направо  Close

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито Воскресение Христово!!!Да сте здрави и много щастливи!  bouquet

 Ние се бяхме събрали всички българи от базата -имахме и  2-ма рожденници.

Блонди,знаеш ли до кога е отворена ботаническата градина.Ние утре ще ходим до Брюксел и ако имаме време,ми се ще да я видя.Разбрах,че я отварят за около 2-3 седмици.

# 12
  • Мнения: 27 524
За коя питаш? Националната ли? Или по-малката, която е в самия град, в Сен Жос? Ние имаме абонаментни карти за националната, но тя не е точно в града, малко извън. Не сме ходили в тази в града. Те са целогодишно отворени, знам аз. Защо за 2-3 седмици казваш?  Thinking

# 13
  • Мнения: 27 524
Ето тел: на тази в Сен Жос:

02 513 89 40



# 14
  • Мнения: 1 121
Мъжът ми няма да работи в четвъртък и петък, та може и ние да се разходим до там. Блонди, как е в националната? Хубаво ли е? Щом имате абонаментни карти явно си заслужава да се види Thinking

Общи условия

Активация на акаунт