За каталожните модели PROVEA

  • 4 810
  • 10
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Да ви попитам получавали ли сте брошури за купуване на комплекти сутиен и бикини - те се разпространяват с някои от вестниците.
В случая - в седмичен Труд имаше такава брошура, в която за "добре дошли" клиентите могат да си поръчат и купят комплект бельо за 9.90 лева.
Въпросът ми е няко от вас дали е получавал такива брошури, поръчвали ли сте и има ли някаква "вързалка" в цялата работа?
В смисъл, дали се обвързвам с по-нататъшни задължителни покупки от фирмата.

П.С. Четох всичко по брошурата, уж нещата са изрядни, ама ме гложди съмнението.

# 1
  • Мнения: 4 916
Има вече такава тема - тези, които са направили поръчка, още не са получили нищо. Фирмата с рекламите им е казала, че ще трябва да изчакат няколко месеца, за да събере заявки от цялата страна и тогава да направи поръчка на цялото количество и да им го разпрати. Потърси темата, там беше описано много добре  Peace

# 2
  • Мнения: 235
 Много са съмнителни тези работи, тъй като както и да го погледнеш 10 лв си нищожна сума за сутиен и танга. Според мен зарибявка някаква- може комплекта и да го получиш , но едва ли ще е с това качество показано на брошурата. А като ти имат веднъж адреса няма да можеш да се отървеш от спам.

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Благодаря за отговорите. Май наистина няма смисъл да се зарибявам, че после няма отърване.

# 4
  • Мнения: 1 259
ще трябва да изчакат няколко месеца, за да събере заявки от цялата страна и тогава да направи поръчка на цялото количество и да им го разпрати.

  Shocked ужас...  #2gunfire

# 5
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 541
Добре, че видях тази тема, защото преди малко държах в ръцете си 2-ра такава брошура и много се чудех дали да си поръчам едното комплектче ... друг е въпроса и колко е съмнителна цената, т.е при реална за 75,60 да ти го предлагат за 9.90 лв.   #Crazy поредният рекламен трик.

# 6
Някой знае ли на кой адрес се изпращат парите?

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз го поръчах ще видим кво и кога ще дойде

# 8
  • София
  • Мнения: 346
Има една тема във форума, незнам дали става въпрос за същата фирма, мисля че да...
Ето тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278879.0 , надявам се да помогне Wink

# 9
  • Мнения: 1 259
E,получихте ли нещо?

# 10
  • Мнения: 4 916

В На пазар има такава тема - там пише, че някои вече са получили. Едни са доволни, други - не.

Общи условия

Активация на акаунт