Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

в малка къща

Здравейте,
имам нужда от съвет.Бременна съм във втори месец и напоследък много често ме боли глава.Избягвам да пия лекарства, но понякога не се търпи...
На вас случвало ли ви се е? Как се справяте?

Цитирай

Да, случвало ми се е.
Да не би да си с ниско кръвно?
Най-добре се консултирай с лекаря си за това какво можеш да пиеш срещу главоболие по време на бременността.
Цитирай

София

моят гинеколог ми беше казал, че по време на бременността, ако се наложи да пия обикновен парацетамол. мисля, че спокойно можеш да го взимаш, той е възможно най-безвреден.
Цитирай

Парацетамол може да пиеш, но без да прекаляваш разбира се. Но въпреки това иди на лекар най-вече да ти премерят кръвното- главоболие може да имаш и при ниско и при високо кръвно налягане.
Цитирай

СВИЩОВ

Може да пиеш обикновен парацетамол.
Но мисля че е по добре да се посъветваш с лекаря щом те боли често.
Цитирай

На седмото небе с мойте двама мъже!!!

бременността ми беше сравнително лека,но аз не се отървах от главоболие.Лекарят ми каза да пия парацетамол по 1 на ден.ти се посъветвай със своя лекар,и нищо не пий на своя глава.лека бременност.  bouquet
Цитирай

София

Да , случвало ми се е , но аз съм с мигрена и нищо не ми помагаше .
Можеш да пиеш много течности , понякога това ме е облекчавало  Smile
Цитирай

Аз пиех Парацетамол Peace
Цитирай

София

Да не би да си спряла кафето? Аз бях направила така с първата бременност и щеше да ми се пръсне направо главата. Като разбра гинекологът ми ми каза да си пия по едно кафе и да не се притеснявам - повече не ме боля глава. А иначе момичетата са ти казали - парацетамол може да се пие.
Цитирай

в малка къща

Да не би да си спряла кафето? Аз бях направила така с първата бременност и щеше да ми се пръсне направо главата. Като разбра гинекологът ми ми каза да си пия по едно кафе и да не се притеснявам - повече не ме боля глава. А иначе момичетата са ти казали - парацетамол може да се пие.

да, спрях кафето, защото ужасно ми се гади от него....Даже само като си помисля за миризмата и ми се повдига.Може би е от това , но докато не отмине този период ще се спасявам с хапчета...

благодаря ви за отговорите, момичета  bouquet
Цитирай

Стара Загора

моят гинеколог ми беше казал, че по време на бременността, ако се наложи да пия обикновен парацетамол. мисля, че спокойно можеш да го взимаш, той е възможно най-безвреден.
напълно съм съгласна-и моят така ми беше казал Peace
Цитирай

София

Здравейте,
имам нужда от съвет.Бременна съм във втори месец и напоследък много често ме боли глава.Избягвам да пия лекарства, но понякога не се търпи...
На вас случвало ли ви се е? Как се справяте?

аз имам по принцип жестока мигрена, ама не се издържа направо, щях да откача докато бях бременна и кърмех.....избягвах лекарства, като вече съвсем не издържах на н-тия ден главоболие пиех 1/2-1 парацетамол...но и това рядко ме оправя по принцип,.но общо взето дакот бях бременна 2-3 пъти да съм пила, а мен ме боли поне 2-3 пъти месечно за по няколко дни....
Цитирай

София

ами определено е защото си спряла кафето. Ако пиеш мляко с нес, няма ли да ти е по-добре? Иначе можеш да пробваш с чай или кола, нещо, което съдържа кофеин. В умерени количества естествено.
Цитирай

София

И аз съм с главоболие , но за сега търпя.Ако стане по напечено ще се посъветвам с док, но мисля че наистина може да се приема Парацетамол или Панадол.
Цитирай

Както са казали - парацетамол. Другите лекарства не са благоприятни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора