Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 апр. 2008, 16:35 ч.

Каква магистратура?

• 5 301
  • 25
  •   1
Отговори
  • Варна
 Тази година завърших бакалавърска степен-туризъм.Ще ми се да уча магистратура,но съм объркана каква точно.Хайде помагайте!Искам да е нещо,което ще се работи после и то успешно. Money

# 1
Какви са възможностите между които се колебаеш?

# 2
Това никой не го гледа, запиши си нещо което те влече, на дипломата така или инече пише магистър и толкова. Peace

# 3
  • Варна
 Всъщност аз записах това,което ме влечеше-туризъм,но сега не ми се иска да записвам магистратура пак туризъм,а да е нещо по различно,вероятно пак икономическа специалност,но каква? newsm78

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
мениджмънт Peace

# 5
Международен бизнес  Peace

# 6
В УНСС - Финанси.
Иначе МИО или Мениджмънт.

# 7
  • София
Тази година завърших бакалавърска степен-туризъм.Ще ми се да уча магистратура,но съм объркана каква точно.Хайде помагайте!Искам да е нещо,което ще се работи после и то успешно. Money

Че да е и успешно!Така, както си го написала ме напушва смях. Успешността си я прави човек сам.

# 8
Стани гинеколог или сексолог.

# 9
На колко години си?
Ако досега /демек, до завършването на бакалавърската степен/ не си решила "каква искаш да станеш", кога тепърва ще решаваш? newsm78
Освен ако не учиш само за спорта...

# 10
  • Cофия
Ела да станем колежки - Финансов Контрол newsm10

# 11
кога тепърва ще решаваш? newsm78
Защо, цял живот се учи.. Аз поня смятам да направя така, винаги нещо ново ме влече.  Laughing
А някои хора разбират късно какво (не) им се учи/работи. Доста след бакалавърската степен дори.  Wink

# 12
кога тепърва ще решаваш? newsm78
Защо, цял живот се учи.. Аз поня смятам да направя така, винаги нещо ново ме влече.  Laughing
А някои хора разбират късно какво (не) им се учи/работи. Доста след бакалавърската степен дори.  Wink

Е, аз също не съм спирала да уча, ама поне гравитира около една определена област, в която са интересите ми, работата ми, живота ми и т.н. Затова ми е странно. Като завърших бакалавърската, аз вече имах 4 г. стаж по специалността и затова ми е странно. Хора разни. Peace

# 13
Твърдо МИО.

# 14
Архитектура  Tired
Ами казала си са ти го ако не си успяла до сега да решиш какво искаш да учиш  Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт