Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора
Аммм, чудех се, дали някой знае къде в София мога да си поръчам да ми направят обувки?
Цитирай

Има едно обущарско ателие в Лозенец на бул. ,,Черни връх".Там правят обувки по поръчка до колкото знам.От цената нямам представа,но обущарите работят много добре по принцип.
Цитирай

Мерси, но може ли малко по-точно? Смисъл, горе-долу между кои пресечки на булеварда се намира.
Цитирай

На Витошка също правят. Пряката не се сещам как се казваше, но ателието се намира срещу магазина на Geox. Като разучиш сподели и с нас. А ти защо искаш обувки по поръчка?
Цитирай

След РУМ ,,Черни връх'',посока НДК е ателието, от дясната страна на булеварда.Има тото, баничарница, фото, един голям цветарски магазин в редичката му. Които могат да ти послужат за ориентир. Дано да ги откриеш лесно! Peace
Цитирай

Правила съм си ботуши по поръчка в едно ателие в пряка на Витошка (мисля, че пряката е Парчевич, в посока от НДК към Цум се пада от ляво, 2-ри или 3-ти магазин, до него има магазин на Andrew's - дано се ориентираш:). Ботушите бяха официални - за зимната ми сватба, и съм много доволна от изработката. Не знам дали са качествени - носих ги само 1 нощ:), но ми бяха удобни. Имат каталози на много марки - Версаче, Диор... и можеш да си избереш модел, а също и те могат да предложат нещо. Много съм доволна от тях, сериозни хора са.
По отношение на цената - бяха около 200-250 лв за високи ботуши от много фина агнешка кожа (един от най-скъпите им материали тогава), т.е. не беше много скъпо, като се има предвид, че са по поръчка.
Цитирай

Мерси, мерси, намерих този на Витошка (delight и secret girl описват едно и също място). Трябват ми за бала, че съм с нестандартни лапички...
Цитирай

1-6 от 6 отговора