какво адаптирано мляко да давам???

  • 4 431
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
здравейте мами!!!имам момиченце на 1месец и няколко дена,хапва мляко FRIZOLAC,но ака един път на 24 часа и през цялото това време адски много се напъва,това нормално ли е?и ако не е нормално какво мляко да пробвам?предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 121
Консултирай се с педиатъра си. Всяко дете приема различните млека индивидуално. Аз давам НАН от самото раждане и не съм имала никакви проблеми. В момомента сме на 2 години и продължаваме с Нестле Джуниър.

# 2
  • Мнения: 48
утре сме на ваксина и ще питам,но тя откъде точно ще знае какво да е,тук мисля че ще събера повече мнения?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние сме на Аптамил и сме нямали проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 195
ние сме на ХИПП и нямаме проблеми, но според мен е индивидуално.

# 5
  • Мнения: 164
и ние сме на фризолак и не сме имали проблем,но то си е до дете

# 6
  • Мнения: X
Аз мисля, че това е добре и не трябва да сменяш млякото. Напъването е от колики, не от запек.
Иначе аз давам ХИП и съм доволна - два пъти а денонощие.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Фризолака го смених с Аптмил и от второто съм много доволна.Но задължително смяната на млякото трябва да е със знанието на педиатъра.В първите 48ч. той трябва да се уведомява за всяка промяна в състоянието на бебето.

# 8
  • Мнения: 525

 Фризолака го смених с Аптмил и от второто съм много доволна.........
Постъпих по същия начин, на своя глава.
Педиатърката твърдеше, че нямало проблеми...

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 4 587
И моето бебе така беше на Фризолак и акаше трудно, но не знам дали е от млякото...
Смених го с НАН и нещата се нормализираха, но тогава и захраних, така че не знам кое помогна или причината беше друга...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 541
давам хипп 1 и съм най  доволна(сменила съм 5 вида млека) ХИПП 1 Е С ПРОБИОТИК И ДЕЙСТВА ДОБРЕ!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 15 215
Ако решиш да смениш млякото, пробвай с някое от прОбиотичните млека-Лактана Био или ХИПП Пробиотик.

# 13
  • Мнения: 1 367
"Фризолак"-а често води до запек.Консултирай се с  лекаря дали да го сменяш.Има различни видове млека,които регулират перисталтиката.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ако смениш марката следи за реакция.Аз 2 пъти правих опити за смяна,но все неуспешни/подрискване,опъпчване/.Щом сте на серията Фризо,Фризовома е за такива проблеми,но все пак лекарят ще каже най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт