До кога с тези двойни стандарти?!

  • 2 618
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 448
Честно пускам темата, щото се афектирах току що за пореден път от двойните стандарти - за мъжете едно, за жените друго.( Тук следват няколко емотикона на ядосан, обаче не можах да ги намеря.)
Какво имам предвид, влизам в един забавен сайт и чета:
"Забрането за жени: - поглеждам - еротични снимки на жени.
До тук добре. Отдолу чета:
"Забранено за мъже" - поглеждам и що да видя - СТАТИИ от рода на това как да съблазним един мъж, как да го задоволим сексуално.
Иде ми да крещя - за нас няма ли еротични снимки на мъже / без сайтове за гейове / и защо ние да се учим да задоволяваме мъжете в секса като е повече от ясно, че те и без друго по-лесно достигат до удоволствие от нас.
В женските списания е пълно с подобни глупости от този род, а в мъжко да сте срещнали "Пет начина да задоволите една жена" или "Как по-лесно да докарате любимата си до оргазъм"?!  CloseПолудях.

# 1
  • Мнения: 2 563
Е чак пък за полудяване не е, но наистина дразни колко внимание женските списания обръщат на задоволяване на мъжа, а в мъжките  - нъцки, там има статии за пари и женски задници.

# 2
  • Мнения: 25 571
Защо се учудваш? И едните, и другите са създадени от мъже.

# 3
  • Мнения: 2 448
Защо се учудваш? И едните, и другите са създадени от мъже.
Мисълта ми е, ако все пак се направят такива и за жените, ще се харесва ли на останалите жени или само аз съм от недоволните? newsm78
Не знам от къде ги измислят те зи статии, край нямат! А за снимки, сигурно в другия живот да се надявам. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 212
Не можах да разбера - искаш да гледаш снимки на голи мъже ли?

# 5
  • Мнения: 25 571
Запис!  newsm53 smile3521

# 6
  • Мнения: 2 759
                  Запис  Popcorn

# 7
  • Мнения: 5 940
Причината за всичко това е женската природа. Повечето жени възприемат собствения си комфорт само през чуждите, мъжките, очи. Щом той ме харесва, щом му е добре, значи и аз съм добре...., нещо такова. Освен това женската възбудимост не е чисто механична, не ни "става" от голи тела, трябва и нещо друго. Обяснимо е, че няма женски списания с  изтипосани голи мъже. Мъжките списания не се вълнуват от темата за женското задоволяване, защото вие виждали ли сте мъж, признал си, че не е задоволил жена. Е такова животно нема.

# 8
  • Мнения: 2 448
Не можах да разбера - искаш да гледаш снимки на голи мъже ли?
Ами твоя аватар примерно ми харесва. Като за начало. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 448
Причината за всичко това е женската природа. Повечето жени възприемат собствения си комфорт само през чуждите, мъжките, очи. Щом той ме харесва, щом му е добре, значи и аз съм добре...., нещо такова. Освен това женската възбудимост не е чисто механична, не ни "става" от голи тела, трябва и нещо друго. Обяснимо е, че няма женски списания с  изтипосани голи мъже.
Е, че ако аз не се възбуждам от голо мъжко тяло , то от какво? Rolling Eyes
И защо пък да трябва да възприемам собствения си комфорт през чуждите  очи и да съм доволна само от мъжкия кеф?!  newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз затова отдавна престанах да чета женски списания. Статиите им са абсолютно еднакви и като заглавие и като съдържание.

# 11
  • Мнения: 2 759
Аз затова отдавна престанах да чета женски списания. Статиите им са абсолютно еднакви и като заглавие и като съдържание.
                    В мъжките списания също има едно и също, но досега никой не се е оплакал  Twisted Evil.

# 12
  • Мнения: 212
Не е вярно това че мъжете не се интересуваме от това дали задоволяваме жената или не. Мен не ми е кеф ако на жената не й е кеф.
Имаше една книга навремето - "Как да задоволяваме жената всеки път и да я накараме да моли за още"  Grinning Ама това съвсем сериозно е истинска книга. Чел съм я много внимателно и съм си водил бележки даже  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 423
Защо се учудваш? И едните, и другите са създадени от мъже.

... И за мъже!!!

Едва ли има много жени, дето да се
погалват, гледайки атлетичен голчо.
Женските списания мамят с парцали,
аромати, готварство и лична драма.

# 14
  • Мнения: 5 940

 Е, че ако аз не се възбуждам от голо мъжко тяло , то от какво? Rolling Eyes
И защо пък да трябва да възприемам собствения си комфорт през чуждите  очи и да съм доволна само от мъжкия кеф?!  newsm78
[/quote]
Повечето жени, които познавам, включвам и себе си,  само от зяпане на голо мъжко тяло не могат да се възбудят. Може пък да сме повредени, не знам. На мен ми трябва жив човек с емоции, за да ме провокира.
Колкото до втория въпрос, влез в ДиС и в "Красива мама" и ще ме разбереш.

Общи условия

Активация на акаунт