Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета,
бихте ли ми предложили фриз.салон в София-център,но да не е на Стилист Капанов.
Не, че имам нещо против него,напротив,но искам да сменя малко.И да е достъпна цената все пак.Е при стилиста е скъпичко,но....
И имам предвид подстригването да е добро.

Мерси Love
Цитирай

Хм, сега ако ти препоръчам моята фризьорка ще излезе реклама, ако пък решиш да отидеш - едва ли ще направя услуга на фризьорката, защото е затрупана с клиенти, ако пък и ти хареса, ако отидеш - рискувам да няма часове за мен някой път Laughing
Ангел Кънчев 23, салон Шик Smile
Цитирай

София

Мерси,
а добре ли подстригва? Smile Love
Цитирай

София

Много добре е зададен въпроса за мен.
Някой с дълга коса и начупена, ако някъде е клъцнат може да не проличи, но при една права коса всички дефекти личат.
Ако един фризьор е добър в едно, друго може да му куца . . .

Цитирай

София

А каква е цената за подстригване и сешоар, защото аз също си търся фризьор в центъра Smile
Цитирай

А каква е цената за подстригване и сешоар, защото аз също си търся фризьор в центъра Smile
20 лв. Wink
Цитирай

Belgium

Аз мога да ти препоръчам моята фризьорка, салонът се намира на Иван Асен II, близо до Орлов мост. Точно в подстригването е най-добра. Ако искаш мога да ти пратя координати на лични да не ги пиша в темата  Laughing
Цитирай

В света на една приказка

Аз бих ти препоръчала НАЙ-ДОБРАТА! зад Цум се намира салона , ако се интересуваш ми пиши на личния ще ти дам нейно телефонче!
Цитирай

Здравейте момичета,
бихте ли ми предложили фриз.салон в София-център,но да не е на Стилист Капанов.
Не, че имам нещо против него,напротив,но искам да сменя малко.И да е достъпна цената все пак.Е при стилиста е скъпичко,но....
И имам предвид подстригването да е добро.

Мерси Love

Вярно е от миналия месец стилиста доста е вдигнал цените но все пак красотата иска жертви а и неговите фризьори не са самоуки !
Цитирай

София

Много ви благодаря момичета Love
Ще ви пиша ако реша нещо.
Аз ходя при Капанов,защото съм доволна от тях-от фризьорите....но явно и при тях "има ден" или няма.Бях доволна преди години от подстригването...но нещо напоследък не съм Wink
Та искам да намеря някой друг,да ме подстриже и ако си го харесам,все при него да си ходя Smile
Цитирай

А като видят дълга коса кълцат ли на поразия  Tired
На принципа "като има, вземай ли са"  Tired
 #2gunfire #2gunfire
Досега винаги, винаги ми кълцат косата. Дълга е и има мат'рял ама не това е начина баси  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.