Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Банкя

Здравейте момичета,

Много ви моля, кажете ми как стои този въпрос в Шейново! Знам, че там засега не е позволено таткото да присъства на раждането. А още по-точно ме интересува, кога го вижда таткото, ако е родено със секцио (пак в тази болница), защото нали мамата остава 24 часа в реанимация...

Благодаря предварително!
Цитирай
Ако раждаш при ВИП - условия - може да го види след един или два часа - когато всички прегледи на детенцето свършат и няма опасност за него
Иначе може би след два дни , ако улучи момента когато го носят на мама и , ако разбира се улучи и прозореца през , който тя ще му го покаже
В "ШЕИНОВО"  таткото може да стои при теб във ВИП стаята непекъснато , тъй като има и легло за него , и може  да вижда бебо толкова често колкото и ти
Цитирай

Още ли не разрешават Shocked  Аз като раждах - бях в първия курс за бременни - 2001, и там идваха и татковци за да ги подготвят за родилното! Както и да е, по принцип не може да се вижда бебето докато не ви изпишат. Всяко правило обаче си има изключения Laughing  Може да го покажеш - бебчо, вечер - на нощното хранене. Помоли акушерката за секунда и те ще ти разрешат - е, трябва да си по-настоятелна и ако може я помоли на саме без другите да чуят. Мъжа ти да се качи на вашия етаж и ти ще покажеш малкото през вратата - за малко де - няма да излизате извън отделението, нито той ще влиза - така, на границата Wink  Лелееее, ако някой от Шейново прочете това.... Laughing
Желая ти успех
Цитирай

София

Цитат на: kiki27
Здравейте момичета,

Много ви моля, кажете ми как стои този въпрос в Шейново! Знам, че там засега не е позволено таткото да присъства на раждането. А още по-точно ме интересува, кога го вижда таткото, ако е родено със секцио (пак в тази болница), защото нали мамата остава 24 часа в реанимация...

Благодаря предварително!

Или на изписването или през прозореца за Шейново  Smile
Цитирай

Банкя

Охоо, то било сложна работа Rolling Eyes Мерси, момичета!

Аylin, на курса могат да идват татковци, но на раждането не. Условията в тази болница (само за Шейново става въпрос) не позволяват, защото болницата не разполага с отделни ВИП-родилни зали и т.н. като в Св. София (бившата "Тина Киркова"). Има само ВИП-стаи за майките, но аз понеже ще раждам секцио, ще бъда настанена в такава стая чак след 24-те часа реанимация. Явно тогава ще викам таткото, но поне ще се опитам да снимам бебето на телефона ми Smile
Цитирай

Нашият татко я видя малко след раждането. Докторът му я показа.  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Разбира се, че става. Стига да си поискаш, освен ако няма някакви усложнения след раждането.
Цитирай

Охоо, то било сложна работа Rolling Eyes Мерси, момичета!

Аylin, на курса могат да идват татковци, но на раждането не. Условията в тази болница (само за Шейново става въпрос) не позволяват, защото болницата не разполага с отделни ВИП-родилни зали и т.н. като в Св. София (бившата "Тина Киркова"). Има само ВИП-стаи за майките, но аз понеже ще раждам секцио, ще бъда настанена в такава стая чак след 24-те часа реанимация. Явно тогава ще викам таткото, но поне ще се опитам да снимам бебето на телефона ми Smile

Ами то на този курс обещаха, че ще пускат бащите! Сигурно е смо за заблуда на противника Laughing  Е, желая ти бързо и безпроблемно раждане!
Цитирай

Здравейте момичета,

Благодаря предварително!

Мама роди в Пловдив в неделя в 10.00(сутринта)Ние с татко видяхме малкич към 18.00Незнам как е там където ти ще раждаш
Цитирай

Цитат на: maya
Нашият татко я видя малко след раждането. Докторът му я показа.  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Разбира се, че става. Стига да си поискаш, освен ако няма някакви усложнения след раждането.

И моя тати така! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.