Изобщо има ли 10 месечни, които спят непробудно нощем?

  • 2 965
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 447
Моят 'убавец започна да спи по цяла нощ
едва преди 2 месеца. Tired

Сега е на 1г. и 4м.

Свиквай!  Hug

# 76
  • Мнения: 3 268
Моите от 3 месечни спят неробудно.До ден днешен не ги ли събудя,няма ставане.Преди 9 часа не са се будили като бебета.Голям кеф.

# 77
  • Мнения: 221
 
Моите от 3 месечни спят неробудно.До ден днешен не ги ли събудя,няма ставане.Преди 9 часа не са се будили като бебета.Голям кеф.
yes
   И аз май съм от късметлийките  Embarassed Моята "убавица" си ляга в 12 вечерта, малко късничко, но спи до 10-11 сутринта, с две кърменета в 6 и 9, насън. Още от самото начало не ме е будила за нощно хранене, ако не я събудя аз. Или само си муцкаше ръчичките и сега пръста и така ме събуждаше да и дам да яде. Денем все още прави по две почивки от по 1-2 часа. Сънливка ще дойде. Тази нощ по изключени ме събуди и то, защото вече не ака в памперса и трябваше да я сложа на гърненцето. Grinning

# 78
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Сина ми спеше непробудно още като стана на 1 месец. Заспиваше в 21 часа и се събуждаше в 7 сутринта. Но като го замъчиха зъбите нещата загрубаха. Имаше период, в който се е будил на 40 мин. Сега отново спи по цяла нощ, макар че още няма зъби. Е, още не е и на 10 месеца.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Моят син е на девет и половина месеца и е направо нетърпим нощно време.Буди се на всеки час.Зъбите го мъчат.През деня който го види,го хвали,че е най-спокойното дете,но нощем е най-неспокойното.
Вече не си спомням,кога за последно съм се наспивала.

# 80
  • Мнения: 3 804
о дребната откакто навърши месец спи непробудно и до сега вярно заспива по късно към 12-12.30 но става след 10.30 което ме устройва идеално

# 81
  • Мнения: 354
От както зъбите почнаха да ни мъчат по сериозно / около 7м. /се пробужда по няколко пъти/ 3-4/, че изпуска бибата и да го завия че вири крака на горе и постоянно е отвит. Когато се роди, може би месец след това казах на майка ми че искам да спя един ден без да се пробуждам, а тя ми каза: никога вече няма да спиш така като си спала преди и го осъзнах, че наистина е така. Даже и да спи аз се пробуждам, за да видя как спи, завит ли е, бибата и т.н. Просто няма вече здрав сън, но това съкровище си заслужава всяко едно лишение не ми тежи пробуждането, лесно заспивам, особенно ако съм изморена.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И Мия се буди доста пъти,но аз не Mr. GreenСпи при мен и само се обслужва с мен...цоква малко и си заспива.

# 83
  • Мнения: 451
Да, моята дъщеря спи непробудно от 3 месечна горе-долу. Изключение правят 10- на нощи може би, когато е била болна.Дори не съм я приспивала никога. Просто обича да спи, както нощен така и обеден сън. Мисля, че си е до дете.

# 84
  • Мнения: 164
при нас беше така-до към втория месец незнаехме кога е ден ,кога е нощ (от колики или бог знае от какво се будеше по 100пъти на нощ)след това обаче (пак бог знае защо)нещата коренно се промениха-лягане в 9-9.30-ставане към8-8.30сутринта-та до сега сме така дано и занапред  Praynig

# 85
  • Мнения: 558
Аз, чета и не мога да повярвам колко добрички и спящи дечица има... В какво ли не се опитвах да намеря причината за нашите почти еженощни неколкократни събуждания. Така сме си от втория месец и досега, независимо, че спи до мен все още... определено изключих глад и зъби, остават навик, темперамент... кошмари...  newsm78 ooooh!... знам ли... наистина си е до дете...

# 86
  • Мнения: 258
Да, има. Дъщеря ми започна да спи по цяла нощ след като навърши 1 месец. През деня спеше също без проблем.

Започна да се буди нощем след като навърши 2 години.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нашия винаги се е будил по 1-2 пъти за вода.Никога не е ял през нощта.

# 88
  • Мнения: 208
Има разбира се .Моето дете ревеше ден и нощ първият месец.От вторият се будеше 1-2 пъти само през ноща и тогава и давах водичка,а от 3 мес. си спеше спокойно цяла нощ.И въпреки това аз се будех по 10 пъти да я наблюдавам.

# 89
  • Мнения: 11
здравейте мами.
Христос Воскресе!
Моя бебо от както стана на 3 месеца спряхме с нощните хранения и си спи по цяла нощ. През деня също спеше и то много.Сега е на 9 месеца и вечер заспива към 19.30- 20.00 ч и продължава да спи през цялата нощ до 9.30- 10.00 сутринта. През деня спи по 2-3 по половин час. Аз също не съм разбрала за колики и за зъбчета (не че имаме много - само двечки са засега). Мисля , че той се е метнал на мен,защото и аз съм много поспалива и ми се падна поспаланко.

Общи условия

Активация на акаунт