дерматит

  • 704
  • 3
  •   1
Отговори
Здр. Имам 2 близначета на 6 месечна вьзраст, но около 2 мес. им се появи ДЕРМАТИТ по бузките на лицето, много ги сьрби и непрекаснато се драскат, но не само това е проблема, зачервяват се много бузите, все едно дребни пьпчици енда до друга. Педиатьрката ми предписа един крем, с основа кортикоиди, но това е много вредно, казват че повече от 7 дни не трябва да се използва, но какво да правя, спра да го ползвам и отново се вазпаляват, ползвам и кремове за облекчаване... Моля помогнете, какво да правя, става вьпрос за ДЕЦАТА МИ. БЛАГОДАРЯ.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 966
Посъветвай се с дерматолог.

# 2
  • Мнения: 112
И моето бебе има дерматит от 4-5 месеца.Мажа с разреден кортикоид/може да се маже по дълго време/,от емолиентните пробвах какво ли не.Заведи ги на дерматолог задължително!

# 3
  • Мнения: 136
Здр. Имам 2 близначета на 6 месечна вьзраст, но около 2 мес. им се появи ДЕРМАТИТ по бузките на лицето, много ги сьрби и непрекаснато се драскат, но не само това е проблема, зачервяват се много бузите, все едно дребни пьпчици енда до друга. Педиатьрката ми предписа един крем, с основа кортикоиди, но това е много вредно, казват че повече от 7 дни не трябва да се използва, но какво да правя, спра да го ползвам и отново се вазпаляват, ползвам и кремове за облекчаване... Моля помогнете, какво да правя, става вьпрос за ДЕЦАТА МИ. БЛАГОДАРЯ.
Моя приятелка си излекува детето. Имаше обриви по  лицето (близо до ухото), по гръбчето и по крачетата. Кожата между пръсчетата на краячетата се пукаше. Някъде и по главичката мисля, че имаше. Ако се интересуваш все още пиши ми на лични да  те свържа с нея. Аз няма да мога да ти обясня точни какво даваше, но бяха хомеопатични лекарства или добавки.

Общи условия

Активация на акаунт