Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

в сърцето на любимия

Заменихме си стария компютър с лаптоп и сега дилемата е какъв рутер да си купим за безжична връзка и който да не струва майка си и баща си. Четох,гледах ,но искам мнения и споделен опит за марка ,модел ....,а и много искам да зарадвам едно слънце за именния му ден .....
Цитирай

weltweit

Каква сума си заделила, има рутерчета за 50-60лв (китайски) и такива за 150лв.
Вкъщи сме с D-link 8-портов+ антена за безжичен, гигабитов, много добро съотношение цена/качетсво мисля беше около 80-100лв преди 2 години е купуван, сега сигурно е по-евтин.
Разгледай офертите на JarComputers или Reset.
Цитирай
 Very Happy Безжичен на Belkin,виж в техномаркет Европа,миналия месец беше на промоция заедно с безжична карта за 78 лева.Перфектно лови,ние сме 5 човека в къщи с 5 компютъра,D-link  и Netgear не се справиха.
Цитирай

София

Нашият е такъв Доволни сме
Цитирай

София

И нашият в службата е като на сисе_то. Ползваме го вече няколко години. Понякога се случва да забива и трябва да се рестартира, но ние сме много маймуни на клона.
Цитирай

Нашият е такъв http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=237_408_410_415& … products_id=15600
Цитирай

Нашият е такъв Доволни сме

Най-добрият избор.
Преди да вземем този имахме и други, но този рутер просто е наистина най-доброто.
Цитирай

Linksys Wireless-G Router WRT54GR цък инфо  Wink
Цитирай

София

Искам да задам един лаишки вероятно въпрос. Тъй като Интернетът ни е към една локална мрежа, ако включим рутер дали ще бъдат засечени повече компютри при доставчика. Не знам дали стана ясно, но IP на връзката ли се регистрира или на компютъра newsm78.
Цитирай

И нашият. Сега купих и Linksys WRT160N.
Ива-с, при нас не се отрази на цената.
Цитирай

И аз да се запиша да прочета мненията Ви, че ми омръзна вече да размотавам 10-метров кабел из стаите. Crossing Arms
Цитирай

Galaxy 13197853088

бтк не даваха ли безжичен рутер???
Цитирай

София

И аз да попитам - какво трябва да купя за безжична връзка, при условие, че интернетът ми е към БТК и съм с лаптоп?
Цитирай

Galaxy 13197853088

И аз да попитам - какво трябва да купя за безжична връзка, при условие, че интернетът ми е към БТК и съм с лаптоп?

обади им се , имаха такава промоция преди време.
Цитирай

При търсенето на рутер бих гледал 3 неща:
1. Да има опция да увеличава TTL-а (това е нещо като "живот" на пакетите информация които текат през мрежата - ако доставчика ви го е намалил умишлено и рутера ви не може да го увеличи - пакетите ще "умират" в него и няма да стигат до PC-то ви). В рутерите на Linksys с Linux може да се сложи нов firmware с такава опция, а и много други.
2. Да има достатъчно добър обхват (не става дума да купувате рутер който да "огрее" целия квартал, но поне да може през две-три стени да "пробива".
3. Да поддържа N стандарта - той е по-бърз и е с по-голям обхват (естествено и PC-то трябва да го поддържа).

Успех Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора