Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Анкета

Толкова ли е важно името?

Първите страници са засипани с анкети за имена. Все сравняваме, избираме, обсъждаме...толкова ли е важно името, бе хора?!

Синът ми се казва Димитър, на баща ми. Вече напълно съм забравила, че на света може да има и друг с това име. На мен ми се струва най-благозвучното и милото, дори и преди да не съм мислела така.
Йоан, Теодор, Никола, Мария, Ивета....всичките звучат еднакво, ако не ги асоциираш с най-милото за теб.  Peace

Ще се радвам да прочета за форумски деца, на които дружно сме избрали името!  Peace
« Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:58 от Dante »
Цитирай

София

За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace
Цитирай

Навсякъде и никъде...Сред много, но сама...

Щом има такива теми значи за някои хора е важно.
Това е форум все пак  Rolling Eyes
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

А нужно ли е въобще да се пускат такива теми като "твойта" Dante Wink

Скоро имаше пак такава тема  Crazy

Лично мен не ме дразнят темите за избор на име  Peace
Цитирай

София

и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling
Цитирай

UK, Harlow/София

Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.
Цитирай

и мен не ме дразнят.Като ме питат си давам мнението Whistling

О, кой е казал, че ме дразнят! И аз си давам мнението, но ми се иска да се разпишат няколко майки, които заради нашето мнение са избрали име. Тогава темите имат смисъл.

Desss, отговорих ли ти?  Peace
Цитирай

Вече в моята си приказка...

И аз ще отговоря - името е важно, да!
Но не е важно 76 146 потребители да мислят за името на детето ти! Според мен то /името/ си идва самичко - или го кръщаваш на някой, който много обичаш или пък отдавна си мечтаеш, че ако имаш някога дете, ще го кръстиш с еди-кое си име.
Общо взето се дразня от такива теми /за имена/, въпреки че съм отговаряла на въпроси от рода на: "Име с ЖМЪ?" или пък "Пенка или Драганка?" Хъм newsm78
Цитирай

Бургас

Според мен името не е важно.
Но след като те дразнят подобни теми, не ги чети. Някои си чешат пръстите да пускат такива теми, ама явно и ти си от тях Wink
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Всеки има право на избор.Мен също не ме дразнят тези теми.Може пък на някои да са им полезни.
Дам , права си може би за някои е полезна темата   Wink  Peace

Dante Peace
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

За мен е важно името, но не е важно какво мислят "76 146 потребители" и затова не съм пускала тук анкета.  Peace

Peace Не знам ако се колебаех за име какво бих направила, но е факт, че не се колебаех и не ми трябваше чуждо мнение (освен на мъжа ми)...
Цитирай

Не живеем сами на този свят. Не сме животни, за да ни е безразлично какво мислят другите. Даже и животните на стада живеят. Какво лошо има в това да попиташ за мнение?? Можеш да се съобразиш, може и да не се съобразиш. Пък може и някой умен съвет да чуеш.
Не сме си себедостатъчни слава Богу. За това има и такива теми.
Цитирай

На мен ми е по-интересно има ли някой, който да е избрал име за детето си вследствие на допитването си до форума.
Да не се окаже, че всички тези теми и анкети за имена са се оказали безмислени, все пак...
Цитирай

Някъде там на юг...

Имам си глава. Мога да мисля. Мнението на хората въобще не ме интересува  Naughty Затова не съм се допитвала и смятам, че всичките тези анкети са глупави. Не бих кръстила детето си според нечии чужди предпочитания  ooooh!
Цитирай

На една звезда

За мен не е важно какво мислят другите, но такива теми изобщо не ме дразнят.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора