Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета! Искам да попитам дали някоя от вас има представа колко милиметра трябва да е маточната лигавица ден преди овулацията. Вчера бях на лекар и се видя много хубав фоликул - 18 на 20 мм, който до тази сутрин трябваше се спука. Когато започна да измерва лигавицата обаче физиономията на доктора видимо се промени. Каза, че била 7 мм, което е доста по-малко от нормалното. При това положение дори и да се случи нещо, нямало къде да се задържи. Но въпреки това даде малка надежда, че до имплантирането имало 2 дни и през това време отделените от фоликула хормони можели да нормализират нещата. Ако някой знае нещо по въпроса нека да пише.
Цитирай

Нищо не мога да кажа по въпроса ти, само искам малко да те успокоя  Exclamation

Не предричай винаги най-лошя вариант. Остави си "вратичка" и си мисли за положителен изход от ситуацията.

Миличак стискам ти палци всичко да се оправи при теб и да ни изненадаш много скоро с най-чудесната новина  Smile  Very Happy  Smile
Цитирай
Благодаря ти много за успокоението Танче! Но как да бъдеш оптимист като точно в момента когато решиш, че вече всичко е наред изниква причина, за която дори не си предполагал Crying or Very sad Имам чувството, че някаква скрита сила се опитва по всякакъв начин да се противопостави на намеренията ми. На оз ще я надвия. Сигурна съм!
Цитирай

София

Ще я надвиеш разбира се! Всички ще я надвием!
И много ще се карам и дърпам ушите на всяка, която дори и за миг се усъмни че няма да се справи!
Цитирай

anywhere

Първо - не приемай всичко, което ти казва един лекар за чиста монета!  Evil or Very Mad
Второ - дори и да има нещо такова, най-вероятно е моментно положение или може да да се фиксира лесно. Ако искаш посети и друг специалист!  Exclamation
Трето - всичко ще се оправи за всички нас, ще видите!  Twisted Evil  Не бива да се съмняваме изобщо!  Wink
Цитирай

Сега се сетих, че съм чела някъде че за растежа на маточната лигавица от голямо значение е хормона естроген.

А прогестерона предизвиква изменение на маточната лигавица след овулация, което пък е необходимо при бременност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.