Откъде купихте торта за първия рожден ден в София

  • 11 181
  • 67
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здровейте

Бихте ли ми  препоръчали  откои сладкарници  може да се поръчат детски торти

доволни ли сте от тортите на сладкарници Неделя

# 1
  • Мнения: 931
Аз не съм от София, за тортите на Неделя съм много доволна.Поръчвала от София, от Пловдив и от скоро има и в Хасково и от трите места съм очарована.Така че тортите на Неделя за мен са страхотни.

# 2
  • Мнения: 359
Нашата беше от сладкарници Лъки, много красива и вкусна. Зависи колко голяма торта ти  трябва, сега поне са много производителите.
Успех.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За първия- от Гаврош, за втория-от Laguna. И двете бяха красиви, но на вкус въобще не ми харесаха. Другата година съм решила да пробваме "100 гр. сладки".

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 16:39 от Мериа

# 4
  • Мнения: 4 970
от Гаврош Peace

# 5
  • Мнения: 9 814
От сладкарница Неделя.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 671
Силно не ти препоръчвам Skyline - нашата беше от там и беше отврат - стара, нескопосано украсена надве-натри и безвкусна. Направо си бяха оставили ръцете  Sick

# 7
  • Мнения: 4 668
За първият рожден ден поръчах от "Росита" , не беше лоша  Simple Smile
Неделя съм вземала за нас , харесвам ги ! Детските не знам как са ...  Rolling Eyes
Аз съм си фен на Laguna . Другият месец имам рожденник - 3г.  Laughing и пак ще е оттам .

# 8
  • Мнения: 654
Laguna- тъй като го празнувахме на 3 пъти, имам опит с тия торти- и 3- те бяха старотни, еклерова с баварски крем. За оформлението-препоръчвам ти синия слон, много е красив и излиза точно като на снимката на сайта им. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 057
За първия РД поръчах торта от "Двете фукли". Можеш да избереш пълнежа. Хареса ми тортата и за детето беше подходяща.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
100 г сладки са ни любими.
Поръчваме също от Неделя и Атлантик (Атлантик на Дондуков вече няма!)

# 11
  • Мнения: 5 103
100гр сладки, всичко поръчвам от там.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
От Гаврош Simple Smile Много съм доволна.

Сега за втория рожден ден ще бъде от Лагуна - да ги пробвам и тях Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 11 689
За първия РД на дъщеря ми поръчах торта от Лучано.
За втория от Laguna /от самия клуб в който празнувахме/.
Тази година за третия,живот и здраве мисля пак на миналогодишната фирма да се спра.
Лично аз не съм фен на Неделя.Наскоро ядох детска торта на Неделя,ами не ми хареса.

# 14
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
За първия рожден ден поръчах от Неделя. Глазурата отгоре беше на две обаче, когато си я взех. Поради липсата на време не направих рекламация иначе изобщо нямаше да приема тортата. Това ми беше първото и последно поръчване оттам. Втората година поръчах от Лагуна. Страхотна торта на вкус и страхотна изработка.

Общи условия

Активация на акаунт