Отзиви за ФДТ на Л'ореал

  • 1 417
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Интересуват ме отзиви за фон дьо тен-а на Л'ореал , този с четчицата отгоре. Издръжлив ли е и дали е покривен ?
Става въпрос ето за този

# 1
  • Мнения: 1 243
Имаше отзиви за него май в темата : Какъв ФДТ ползвате в момента?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 224
Писах там.. ама то от тия 20 страници няма кой да ме види  ooooh!
П.П Грешка - 40 са Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Туй не е ли пудра бре. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 224
Ами май не е.. Мазах си го на ръката преди време. Като го мазах беше на прах , после си застана като ФДТ, лошото е ,че си измих ръката и не видях колко време ще остане  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 243
Вземи заложи на обикновен, т.е. течен ФДТ, най-сигурно. Това, колкото и да е добро, ще отнема сигурно доста време да се нанесе като хората, изисква си техниката Wink Една по-покривна пудра ще ти свърши същата работа! Hug

# 6
  • Мнения: 1 224
Ами не мога да си намеря някой издръжлив и покривен Sad

# 7
  • Мнения: 31 112
Това е пудра. Писаха,че е хубава, но скъпа и не икономична. Много съм доволна от Колор Стей на Ревлон. 

# 8
  • Мнения: 3 695
и аз се интересувам за него  Peace
питах за него в една тема но ми казаха, че има много негативни мнения за него

# 9
  • Мнения: 1 224
Колор стей колко време ти държи ?
А тази на Л'ореал е към 30 лв някъде.. май  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 243
Ми да ти кажа, най-покривният ФДТ беше пълна изненада за мен - на Импала  Shocked Заличаваше ми всички петънца. Но се нанасяше малко по-трудничко, в смисъл , че е по-гъст и изискваше повече усилие да се нанесе равномерно. Но аз не си мацотя цялото лице, само Т - зоната, или по-скоро петънцата от пъпки.
Сега ползвам този на Giordani на Орифлейм, той пък другата крайност - страшно лесно се нанася и да ти кажа, много ми допада. Пробвай го ако искаш, поне не е много пари. Към 20 лв. беше май! Rolling Eyes
Купувала съм си скъпи, не намирам кой знае каква разлика с тези, които сега ползвам. Да не кажа никаква! Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 31
Да, напълно те подкрепям за Импала. Изумена съм!Последния фдт, който ползвах е на Виши. Не ми хареса. Преди имаше един на Лореал Транслусиде или Трансилуд (   Laughingне помня точно Laughing) много ми харесваше,но го спряха от производство. Колор Стей на Ревлон ми е много сух и се напластява след време. Този на Максфактор - не 2-те стъпки, а др.-също. Бих казала,че имам богат опит с Фдт. За Мейбълин да не говорим. Мусът обаче не съм го пробвала. Може и да е добър. Не обичам маска на лицето, но не ми харесват и леките фдт,които стоят прекалено естествено и не закриват широките пори. Иска ми се да пробвам някой от по-висок клас марка като Диор и пр,но не смея да рискувам. Импала-та е само 4.40- лв. Пудрата им обаче не струва.

# 12
  • Мнения: X
Belucci, те на Орифлейм от серията Джордани Голд са два вида. Ти кой от двата ползваш?

# 13
  • Мнения: 957
Този който е на снимката го няма в България..има един друг..който ползвам..не е лош..но не разбирам ,защото не съм ползвала много ФДТ.

# 14
  • Мнения: 1 224
Този който е на снимката го няма в България..има един друг..който ползвам..не е лош..но не разбирам ,защото не съм ползвала много ФДТ.

Ефиии , бързо дай инфо Simple Smile Заради теб си купих ружче на Буржоа , сега ако и ФДТ си вземааа Simple Smile
Кажи ми .. по колко време ти издържа, седи ли цял ден ?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт