Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

Абсурдистан

Можете ли да продължите мисълта ми? Нека вписваме нещата, които ни радват. Нека се опитваме да бъдем оптимисти, добри, мили, коректни, съобразителни и да виждаме хубавите, красивите, стойностните и добрите неща, които ни се случват, заобикалят или за които мечтаем. И това, въпреки всичко. Какво ви радва? Почвам да си мисля, че си задаваме този въпрос твърде рядко. За някои си мисля дали си го задават въобще. И на мен ми се вижда по-лесно да задам въпрос като какво ви пречи, какво ви дразни, от какво се възмущавате, какво ви обижда, какво ви натъжава, от какво ви боли, какво ви разплаква и т.н. и т.н. и на мен ми е по-лесно да ви отговоря на тези върпоси и имам чувството, че няма да мога спра да си отговарям. А защо не - какво ви радва? Нека мислим по-често за нещата, които ни радват и стимулираме положителните емоции у себе си и другите. Думите понякога не са достатъчни, така че ако можете да завършите мисълта от заглавието на темата със снимка, направете го и така. Можем ли?

... вижадам децата усмихнати!
Цитирай

София

... на хора и животни, които са страдали, им се случи нещо хубаво.
...успея да намеря подходящ подарък за близък човек.
...времето е хубаво, а аз съм свалила някое килце и се чувствам готино в нова дрешка  Wink
Засега се сещам за такива неща, без да изпадам в по-големи обобщения.
Цитирай

София, България

Радвам се когато
-  пътувам   car003
 - ям вкусна храна несготвена от мен   eat
-  намеря интересен събеседник, който чете  smile3529
-  ме вземат за 10 години по-млада и ми искат лк, за да ми донесат водка  beer
-  ми върви бизнеса  coolcool
-  си купя дънки 26 номер и ми стават   261uu
-  че живея сносно в България и не ми се налага да мия чинии в Испания  1dishes
-  направя нещо за приятел без той да разбере  spoko
- и още много други  
Цитирай
Радвам се на много неща: че съм жива, че обичам, че ме обичат, на пролетта, на празниците, на разходките, на хубав филм, на моето внуче, на топла дума от приятел, на хубав подарък. newsm78
Цитирай

София

...когато детенцето ми ме изпрати с усмивка на работа, .......се прибирам у дома след дълъг ден или от път......, е събота сутрин....., съм на зелена тучна поляна......, има цветя вкъщи......, чуя готина песен......, се виждам с приятели...., когато ме гушкат пухкави детски ръчички........., постигна някоя своя цел....,когато пия рано сутрин кафенце на терасата си...
Цитирай

София

*когато чуя "мами бичам те" и най - милото дете се гушне в мен  Love
*когато всички сме здрави
*когато усетя нощем как някой ме гушка и милва докато спя и ме завива  Love
*когато чуя брат ми, който е с 10 години по-малък ми да ми казва "за годините си изглеждаш доста запазена"  35
*когато на работното ми място чуя "много те ценим"
*когато в пристъп на лудост мога да си пазарувам глупости без да разбия семейния бюджет
*когато пътувам извън бг само със съпруга ми  Love
*когато приятелите ми са щастливи  Hug
*когато мога да помогна на човек в нужда ....
Цитирай

северно море

Радвам се,4е имах възможност да помогна на близък 4овек Love
Цитирай

Насред хаоса

Радвам се, когато мога да дам пари или да помогна с друго на беден човек.
Когато децата чуруликат около мен.
Когато съпругът ми ме погледне с оня негов поглед отпреди 10 години, от който ми става ясно, че съм най-обичаната жена на света.
Когато науча, че някой е постигнал нещо, което много е искал.
А най-много ще се радвам, ако по света няма войни, глад и страдания, както е сега.
Цитирай

Пловдив

Радвам се когато виждам усмихнати и щастливи хора.
Радвам се когато децата ми и близките са здрави.Тогава забравям или по-леко понасям незгоди ,безпаричие и др.
Цитирай

Радвам се когато:
... чуя смеха на децата си
... съпругът ми се обади по-телефона, когато не е в къщи и ми кже "здравей, обаждам ти се само да ти кажа, че те обичам"
... ми се обади някой близък просто за да чуе как съм
... вечер легнем четиримата на спалнята и се гушкаме, целуваме и играем
... с някое мое действие накарам някой да се усмихне и направя денят му малко по-хубав
... мога да накарам някой да се почувства по-обичан
... имам силата да преодолея трудностите и да съхраня оптимизма и добротата си
Радвам се за много неща, но най-вече за това, че намерих щастието и любовта и всичко това даде живота на двете ми деца.
« Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 17:37 от mile_vale »
Цитирай

София

Преди малко се зарадвах на цъфналото каменно цвете в саксията.
Пролетта също ме радва,свежия въздух след дъжда,синьото на небето,сънената физиономия на внука.... ,като се замисля,а бе намирам си на какво да се зарадвам. Ама всичко е спонтанно...
Цитирай

Радвам се, когато всички около мен са здрави.
Радвам се, когато с малкия играем на гоненица и виждам как му грее личицето.  Hug
Радвам се и на много други неща.  Hug
Хубава тема, поздравления за авторката! Фанита ни напомни, че трябва по-често да се усмихваме!
Цитирай

Русе

Радвам се , когато ми се усмихне непознат по улицата, когато видя прохождащо детенце, когато чуя детски смях, когато мъжът ми се прибере с цвете без повод, когато пеят птичките сутрин като отивам на работа, когато видя цъфнало цвете, когато се обадят приятели и кажат: "Хайде! Идвайте!", когато звънне телефона ми и е дъщерята, когато мога да помогна на някой дори и малко...........
Абе , радвам се на безброй неща.
Сега ,след като се прибрах мокра от дъжда , се радвам че съм у дома на сухо!  newsm44

Цитирай

varna

Радвам се ,когато любимите ми хора са около мен. family
Цитирай

Zeist, NL

Радвам се, когато ...

... просто гледам децата си;
... синът ми се суети около малкото си братче... няма нищо по-мило на света  Love
... се сетя колко много приятели имам;
... родителите ми се правят на маймуни покрай дребните  Mr. Green;
... взимам детето си от ясла и той се затича към мен с разперени за прегръдка ръчички;

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора